PDA

View Full Version : Дилема



Midnight123
06-23-2012, 21:33
Запознах се с едно момиче преди 2 дена, и си личи ,че има чувства към мен.Проблемът е ,че ако тръгнем, приятелите(или поне се пишат за такива) ми ще ме упрекват как можа да тръгнеш с тая и т.н. Почети всеки от тях я плюе и какво ли още не.Ако може някакви идеи какво да направя?

draid
06-23-2012, 21:36
Ако и ти имаш чувства, какво ти пука какво ще кажат приятелите.

Midnight123
06-23-2012, 21:37
За сега аз съм 50/50 искам да я опозная по-добре...

jghgh
06-23-2012, 21:43
Виж я какво представлява. Ако тръгнеш с нея и приятелите ти се окажат прави, ще я махнеш и толко'. Всеки греши, си казваш и продължаваш напред. Приятелите ако са ти такива приятели, ще те разберат и ще ти влязат в положение. Най-вероятно и толкова я псуват, защото искат да те предпазят от нея. Може би тя наистина не си струва, защо иначе мислят така за нея?
От друга страна го има вариантът, в който да опровергаеш приятелите си и да им докажеш, че не е толкова лоша и т.н.
За всеки случай провери сам, не се оставяй да ти казват някакви неща, без да ги провериш сам. Може пък да е точно за теб тва момиче.

Midnight123
06-23-2012, 21:46
Промяната на мнението ще стане трудно,защото те я познават от доста време...

Sh@d0w
06-24-2012, 06:33
Това си е твоя живот, какво ще оставяш да ти се мешат в живота и да ти казват какво да правиш? Ти нямаш ли си свое мнение? Щели да те упрекват, че какви приятели са ти тогава?

babity
06-24-2012, 06:36
Аз не бих допуснала в живота си някого, когото приятелите ми познават и не харесват. Тези, които биха дошли да ме предупредят още в началото не биха ме подвели. Знам си стоката.

anonymous708973
06-24-2012, 07:33
Имай си едно наум, щом приятелите ти се изказват толкова негативно. Има хора, които на пръв поглед са супермилички, добри, разбрани, а са егати лицемерите.
От друга страна, може да я плюят въз основа на някакви неверни слухове. Дай шанс на момичето и ако видиш, че си пасвате, кажи на приятелите си, че очакваш да се радват за теб.

SmilezZz
06-24-2012, 13:04
Опознай я.

И ако имаш чувства към нея - да не те бъркат другите. Това си е твоя живот и ти си решаваш какво да правиш с него. Аз, когато тръгнах с настоящия си приятел, ми обясняваха какви ли не глупости за него - неверни слухове, пуснати от бившите му. Говорихме и след време осъзнах, че той е прав и тия слухове са неверни.

Midnight123
06-24-2012, 21:49
За опознаването добре,но днес като слушах как всеки я плюе и и говорят какви ли не глупости.Всичко това,може би ще се прехвърли върху мен,особено от гадните лицемерчета...

blaaablaaablaaa
06-25-2012, 13:47
Ако са ти приятели, ще те предопредят, ако момичето не става. Но от друга страна трябва и да ценят мнението ти, дори и да не е правимно. Тръгни с нея и скоро ще разбереш дали приятелите ти са били прави, или не.