PDA

View Full Version : Kaк да му докажа, че го обичам ?



kotety123
06-24-2012, 08:55
Здравейте, от почти година съм с моят приятел, но напоследък започнахме да се караме много често и от няколко дена сме скарани. Аз съм 8-ми клас, а той 10-ти. Проблема е, че той много ме ревнува, не иска да излизам с един приятел от нашата компания (изобщо с никакви момчета), но няма как просто ей така да му кажа ( на този от компанията ) ''Върви си гаджето ми ревнува от теб''. И така, от известно време имам чувството, че ще поиска да скъсаме, но аз не искам, защото го обичам повече от всичко. Та въпроса ми е по какъв начин да му докажа, че го обичам ?

Sh@d0w
06-24-2012, 08:59
Говорете. От личен опит ти казвам, това е най - доброто и най - успокояващото нещо в една връзка. Има я тази лека дистанция между вас, която поражда несигурност. Скъсите ли я, всичко ще бъде една идея по - добре и ще си вярвате повече.

DisappointedDreamer
06-24-2012, 10:38
Няма как да му го докажеш. Или кажеш.

Бтв, аз никога не бих била с човек, когото не ми позволява да се срещам с този или онзи. Имам такава приятелка - на 14 е, а приятеля и на 20. Не и позволява да излиза с момчета, спря я да ходи на танци, спря я да ходи по концерти. Сега момичето, вместо да го зареже и да си живее живота, седи вкъщи, защото видиш ли много го обичала. Колкото и тъпо да звучи, той и ограничава контактите, а съответно и развитието.

Прави си сметката. Разговори според мен няма да помогнат.

jghgh
06-24-2012, 10:47
Пълен психар си си хванала.
К'ъв е тоя, че да ти забранява да общуваш с момчета?

PLEYGIRL
06-24-2012, 11:53
Явно те обича и го е страх ,че ще си харесаш някой друг .... би било хубаво да поговорите и да му кажеш ,че го обичаш и ,че искаш той да ти вярва така както ти му вярваш ... бъди настоятелна и го гледай в очите ... ако те обича ще ти повярва :)

DisappointedDreamer
06-24-2012, 12:27
Явно те обича

По този ли начин някои хора изразяват любовта си? Ъх.