PDA

View Full Version : окосмяване



pavlin.peichev
06-24-2012, 09:27
та така момче почти на 15 години съм и съм супер космат на краката ги махам защото си бяха колкото половин пруст имам по гъзъ даже на гурдите и корема на баща ми излезнаха на гърдите преди 3 години а на мен сега имам и брада която не ми е проблем ,но няма никои от врустниците ми като мен и забравих имам и мъх по гърба та какво да правя да ги махна ли и каде е наи подходящо?

sweetycherry33
06-24-2012, 09:54
И защо ще ги махаш?Махай си само на краката по - добре щом ти е такъв голям зора... ;)

PLEYGIRL
06-24-2012, 12:36
Рано ти е още да си обезкосмяваш изцяло ... под мишниците най вече си ги махай и лятото по краката ... Нормално е да имаш косми не го взимай толкова навътре... като станеш поне на 18 виж как стоят нещата с космите и си прави коламаски ако искаш тогава...

heartshapedbox
06-24-2012, 13:42
Може да ги минеш с машинка.

SmilezZz
06-24-2012, 13:50
Не се вманиачавай толкова.

Махни си ги, поне на тоя етап, само подмишниците и краката, щом са ти толкова отвратителни. И брадата също. За другото недей бърза толкова, че доста зор ще ти е за цялостно обезкосмяване през определени периоди.

Verminaard
06-26-2012, 18:02
И кривваш от стереотипният космат балканец?! Срам и позор за тебе,млади момко!

mlakniwe
06-26-2012, 18:11
Брада на 15? Аз съм почти на 19 и още няям брада


Окосмяването при мъжете е съвсем нормално нещо, просто в днешно време българите го смятат за нехигиенично, грозно и разни такива глупости

Doctor_Satan
06-26-2012, 18:14
Мъжо требе да е космат!!! Навсякъде да в древните култури, окосмяването при мъжете и особенно по лицето, се е считало за знак на мъжество. И то не случайно, а защото космърляците растат заради наличието на тестостерон, който прави мъжа мъж.

Doctor_Satan
06-26-2012, 18:16
Брада на 15? Аз съм почти на 19 и още няям брада


Окосмяването при мъжете е съвсем нормално нещо, просто в днешно време българите го смятат за нехигиенично, грозно и разни такива глупости

Имаше един от моя клас, на 13 години имаше гъста брада. Не мъх, а истинска брада! Прякорът му беше Брадин :D