PDA

View Full Version : СЛЪНЧЕВ БРЯГ



elki4ka
06-24-2012, 13:26
Здравейтее,другия месец заминавам за Sunny beach и искам да ви попитам за подробности.Така..значи на 18 съм и ще ходя с братовчед ми ,който не е навършил все още 18 (има няколко месеца) та се питам дали ще има някакъв проблем по дискотеките ,най-вече на Cacao beach.На море съм ходила там като съм била по-малка и незнам как седят нещата.аАаа да кажете също нещо за ценичките ( за входовете на дискотеките,за цените на алкохола ) И да споделите също коя дискотека най-много ви е харесала и каква музика пускат там .Ще се радвам на отговорите, все пак да съм малко осведомена като отида там.Благодаря !

shmatarok
06-24-2012, 14:29
Само двамата ли ще сте?
Не мисля, че ще има проблем братовчед ти с дискотеките, ако му остават 2-3 месеца до 18, за Cacao beach не съм много наясно, ние като сме ходили сме били все пълнолетни. Входовете за дискотеките от време на време са безплатни за момичета, иначе са по 10 кинта, цените иначе са доста високи и алкохолът на повечето места е много зле - плащаш за вносен, наливат ти Black Ram. 8-) Магазините също са скъпи като цяло, в по-забитите улици може и да се намерят по-приемливи цени. За музиката вече зависи от предпочитанията ви. Също така като си избирате дискотеки трябва да прецените и какво сте готови да видите там. 8-)

iziskanmladej88
06-24-2012, 15:53
братовчед ти по-добре да забрави за дискотеки. шанса да го пуснат на входа е минимален, а дори и това да стане (на магия) - мине ли проверка вътре (които след влизането в сила на забраната за пушене са доста чести) ще го изхвърлят като мръсно маче. в момента в недолнопробните заведения в София е така, а миналата година на морето беше още по-строго, предполагам че и сега не е по-различно.

Floww
06-24-2012, 18:21
В много от дискотеките ще го пуснат почти сигурно, обаче за Какао шанса е минимален. ;)