PDA

View Full Version : Липсва ми ...



Niakoi_si
06-24-2012, 14:33
Не съм предполагал, че някога ще пиша в подобен форум, но просто искам да изкажа мъката си пред хора, които непознавам.
С приятелката ми сме заедно от достатъчно време, но се наложи да замине на бригада и няма да я има 4 месеца, вече мина 1 остават още 3, но със всеки изминал ден чуствам, че ми липсва все повече и повече. Вече незнам какво да направя, старая се да си разнообразявам ежедневието, работя върша си хобитата излизам с приятели постоянно, но нищо от това не помага да ми липсва по-малко и да не ми е чак толкова гадно. Постоянно се сещам хубави момента от тогава, когато си беше тук, просто съм привързан прекалено много към нея и до сега не съм изпитвал толкова истински чуства към нито едно момиче, с което съм бил някога, и имам изключително сериозни намерения към нея, както и тя ми казва, че мисли същото. Растоянието между нас и това, че вече не съм я виждал от месец, а следват и още 3 направо ме убива. Постоянно се притеснявам и за работи, за които няма смисъл и тя ми казва, че никога не би направила, защото ме обича прекалено много, постоянно ми казва, че и липсвам много и, че това време просто ще мине. Какво бихте направили, ако бяхте на моето място, за да се почуствате по-добре.

Sh@d0w
06-24-2012, 14:40
Разбирам те напълно, защото точно преди две седмици, трябваше да изтърпя подобно нещо, за щастие по кратко. Приятелката ми замина за една седмица на практика на морето. Това беше най - скучната седмица през целия ми живот, сериозно говоря. Постоянно ми липсваше, а това че се чувахме по няколко пъти на ден, въобще не ми помагаше, дори и по цял ден в работа пак не можех да се разсеям. Попринцип не съм за връзки от разстояние, липсва ми живия контакт.

Съвет не знам какъв да ти дам, защото и аз едва изтърпях да мине тази седмица, какво ли не правих и пак ми беше едно такова празно. Ако има достъп до интернет, говорете си вечер по камерите, за друго не се сещам.

Niakoi_si
06-24-2012, 14:41
Говорим си, но това не ми помага особено, да не кажа даже изобщо.

shmatarok
06-24-2012, 14:49
Била съм в твоето положение и за съжаление не мога да ти дам по-добър съвет от това да гледаш да си уплътняваш времето колкото може повече и да не мислиш за това колко бавно минава лятото без нея, защото това го прави още по-трудно.

Niakoi_si
06-24-2012, 14:52
За първи път от както съм с някое момиче, чусвтвам че тя е момичето, с което искам да бъда не за месец, два три или година, а за много повече време(да не кажа завинаги) и я обичам изключително много, казва ми че споделя моите мисли и, че тя иска същото, но като я няма просто имам чуството, че нямам нищо и всичко около мен е толкова скучно и еднообразно..

valdesbg
06-24-2012, 16:56
Не си набиваме филми в главата и си уплътняваме по сериозно свободното време.

Колко време сте заедно? За протокола на бригада се заминава по желание, никога не е задължително.

babity
06-24-2012, 17:02
За протокола на бригада се заминава по желание, никога не е задължително.

Обаче обикновено желанието ти не е да избягаш от половинката си.

valdesbg
06-24-2012, 17:07
Бейби - така си е. Не съм казал обратното. Автора го представи сякаш някой насила е накарал приятелката му да замине на бригада без нейното желание. Което е далеч от истината.

Niakoi_si
06-24-2012, 17:11
Еми от повече от половин година сме заедно, достатъчно за да разбера, че чуствата ми към нея са истински. Да пожелание се заминава, но просто всичко беше решено още преди да се запознаем.

valdesbg
06-24-2012, 17:16
Половин година не е достатъчна за 4 месеца липса.

Иначе... случват се и такива моменти. Щом си знаел предварително.. би трябвало да си се подготвил за това.. и да не минава толкова драматично. В смисъл имал си възможност за това, най-малкото щот не са ти го сервирали една седмица по рано примерно.

Разбери ме правилно - хубаво е че смяташ че това е девойката за теб, но е глупаво да мрънкаш, при положение че си знаел от самото начало :)

Niakoi_si
06-24-2012, 17:37
Да, знаех за това от по-рано, но не предполагах, че липсата и ще е толкова усезаема. Досега не съм изпитвал толкова истински чуства към никоя преди, а това момиче за половин година ме накара да почуствам такива неща.

DisappointedDreamer
06-24-2012, 17:41
Ще оцелееш.

valdesbg
06-24-2012, 17:43
Добре де...разбрахме че тя е уникална, невероятна и прочее суперлативи и че си лапнал по нея като слънчевка торен червей.

Съвети ти дадохме няколко човека. Друго какво искаш от нас?

TrueStory
06-24-2012, 17:53
Хубаво е,че толкова ти липсва.....ама ще изтърпиш.....аз съм търпяла година и половина на разстояние от приятеля ми. Е, вярно, че се виждахме по веднъж на месец-два, но пак не е достатъчно. Преживява се обаче :)

Niakoi_si
06-24-2012, 17:58
Е то е ясно, че ще мине времето, просто исках да прочета малко коментари и окуражащи слова от хора, които не познавам лично.
Благодаря.

Niakoi_si
06-24-2012, 18:00
valdesbg май от толкова стоене по форумите си станал доста раздразнителен тип. Не е нужно да се караш на хората, когато имат някакъв проблем и просто споделят.

valdesbg
06-24-2012, 18:39
Ако искаш просто споделяне - води си дневниче. Когато споделяш с хора е различно там би трябвало да споделяш с някаква цел.

Niakoi_si
06-24-2012, 18:42
Да споделих с цел да видя какво ще ми отговорите.
П.П Нямам за цел да се заяждам с никого не го приемай така.

TrueStory
06-24-2012, 21:20
Хайде стига се заяжда с човека....искал е да си сподели или да получи съвет, направил си е тема и толкоз. Като нещо те дразни не му пиши в темата. Много заядлив народ тука значи ....