PDA

View Full Version : Какво да предприема?



graffiti100
06-24-2012, 15:05
Малко е сложно, но ще се опитам да обясня ситуацията по най-разбираемия начин.Аз съм момче.В историята участва най-добрият ми приятел който ще наричаме Михаил, момиче от неговото училище, което ще наричаме Преслава и още 1 момиче от неговото училище, което ще наричаме Вероника.Също така и един съученик на Михаил, който ще наречем Генади.
Всичко започна преди 1-2 месеца, когато моят приятел Михаил, с който си споделяме всичко и сме много близки, ми каза че се е запознал с момиче и го харесва(става въпрос за Преслава).Разказва ми как се виждат, как я е поканил на кафе, бля бля, обаче ме държеше настрана от нея, предполагам умишлено.Каза, че пред нея и приятелките й казва, че има много добър приятел - аз, и ми казваше че много ме хвали и те искали да се запознаем.Михаил каза, че е направил фалшив скайп(и им е казвал, че това е моя скайп) и от него се е представял за мен, за да може да разбере дали Преслава изпитва нещо към него и друга информация.Когато ми каза ми стана малко кофти, но понеже не познавам хората, с които пише ми е все тая какво ще стане след като казва само хубави работи за мен.Тук се намесва и моят проблем - Михаил ми каза за Вероника, тя ми изпрати приятелство във фб, и на мен ми изглеждаше симпатична и поисках Михаил да ни запознае, разбрах че няма гадже и т.н.Не съм очаквал нещо, просто исках да видя какво ще стане.Когато казах на Михаил, че ми е харесала Вероника, той каза, че съученикът му(Генади) също я харесвал, имал интерес, ама понеже съм му по-добър приятел ще ни запознае и ще се надява да стане нещо.Това му го казах в четвъртък.В петък той каза че ще се вижда с Преслава, Генади и още хора от тяхната компания, но Вероника няма да идва.Аз разбира се му повярвах, но в съботата когато се видяхме, той се държа малко странно - освен че ми разказваше за Преслава, ми каза, че са били в някакво заведение заедно с Вероника(въпреки че на предния ден ми каза че нямало да идва и дори и се обади да я попита.Явно ме е излъгал).Тя се била напила и заедно с Генади, който я харесвал правили туй-онуй(досещате се) в тоалетната на заведението.Михаил ми казва "Е сори ама той Генади я е*а.Не знаех, че така ще стане ама вече е късно.".Цялата тая работа започна да ми намирисва, но си замълчах, защото не ми е толкова важна тази Вероника, просто исках да се запознаем пък каквото стане.Е да ама не е баш така.Сега стоя и си мисля какво да направя, за да се видя с Вероника и да разбера наистина ли има връзка с Генади, или най-добрият ми приятел ме лъже с някаква цел.Посъветвайте ме какво да направя, защото искам по най-безболезнения начин да открия истината без да се скарам с Михаил.

DisappointedDreamer
06-24-2012, 16:48
Офф, тоя не ти е приятел, камо ли най-добър. Лъжите и интригите, които върти пък да не говорим - детски истории. Въобще не се занимавай.

heartshapedbox
06-24-2012, 17:53
Приятелят ти е много филмиран, не се занимавай с него.

graffiti100
06-24-2012, 19:34
И аз съм му казвал, че много се филмира и си измисля, обаче той е човек на който се случват супер много нереални неща и понякога не мога да повярвам как е възможно, въпреки че очевидно е ...