PDA

View Full Version : Агресия - ново филмче от младите за младите



Burn94
06-24-2012, 16:07
Здравейте хора, и аз и вие знаете че агресията е много сериозен проблем на нашето общество и постоянно си затваряме очите за него обаче го има. Една българска влогърка снима филм за това и той ще излезе съвсем скоро. Както сами се сещате няма да е професионалното изпълнение на 100% поради простата причина, че тук не се влагат милиони а просто много време и желание. В тази статия (http://inc.bg/агресия-една-чисто-нова-вътрешна-про) сме качили първия трейлър , има го и профила и в youtube където можете и да очаквате филмчето, а идната седмица ще пуснем и интервю със създателката на филма където ще говорим интересни работи общо взето.

Verminaard
06-24-2012, 18:06
Силно ме съмнява че това ще е поредната високо'морална' резолюция на някой(я) хипстър,до толкова изпаднал в собствените си назадничави представи за реалността,че единственото което му остава е да направи бозав филм проповядващ фалшив морал и нереализирани възгледи,нямащи нищо общо нито с реалността нито с човешката природа.Защото е лесно да сложим фалшиви очила,да вирнем нослето докъто въпросното не удари господ в петите и не почнем да разправяме как това или онова е неморално и лошо,само защото на нас не ни изнася,не ни е по вкуса,не го разбираме и прочее.Нито ще е за първи нито за последен път,ама айде,поне на армията лоботомити населяващи държавата ни и подвизаващи се под прозвището 'модерна младеж' ще им хареса.
Слагам десет лева и шише домашна кайсиевица че точно такава помия ще се получи.
Очаквам продукцията с нетърпение.

Burn94
06-24-2012, 18:19
Благодаря за залога. Надявам се да не се окажеш прав :)

Verminaard
06-24-2012, 18:46
Като знам какви са тенденциите на днешните лицемери...неизбежно е да съм прав,за съжаление.
Въпреки че все пак има известен шанс продукцията да се окаже пресен поглед върху темата,въпреки че след като гледах влоговете на въпросната продуцентка този шанс е на практика с астрономическа величина.Ама айде,като благодариш за залога - какво слагаш от твоя страна?Аз си оставам с десетачката и бутилката огнена вода.

IncendiaSanctus
06-24-2012, 21:58
Съгласен съм, че темата е сериозна. ОБАЧЕ
Погледнах няколко от творенията на въпросната персона - съжалявам, обаче изобщо не се държи сериозно... Някак си след като съм видял това, трудно ще ми е да възприема нещо сериозно от нея...