PDA

View Full Version : Англия?



heartlesandfreaky
06-24-2012, 18:25
И такам, майка ми живее в Англия и ми предложи, ако си намери малко по-добра работа да отида при нея. Та въпросът ми е как мислите, дали трябва да следвам мечтите си (които са да живея и уча там), или да си остана в България, само защото ме е страх, че там никого не познавам и пр (срамежливичка съм си, какво да се прави ;д )?

windowlicker
06-24-2012, 18:48
Ако наистина ти е мечта да отидеш в Англия не мога да разбера защо не би отишла. Пък и нищо особено няма да загубиш. Ако толкова не ти харесва винаги можеш да се върнеш :)

heartlesandfreaky
06-24-2012, 20:24
Мерси за съвета :)

Your.Passion
06-25-2012, 13:21
Защо пък да не ?!

Gerry905
06-25-2012, 14:16
ОТИВАЙ! И на мен ми е мечта да живея и уча в Англия (може и другаде във Великобритания) или в САЩ! Щом майка ти е там, работи и се е устроила и си имате дом, отивай! Ако не ти хареса винаги можеш да се върнеш в България, макар че се съмнявам, иначе по-късно едва ли ще имаш възможност и ще съжаляваш и ще се чудиш какво щеше да бъде ако беше отишла. Ако бях на твое място веднага щях да приема (и аз съм бая срамежлива между другото). Айде, успех :)

heartlesandfreaky
06-26-2012, 00:00
Защо пък да не ?!
не знам, притеснява ме това, че няма да познавам никого... :D
Gerry905, мерси за съветчето, казах на майка ми, че най-вероятно ще отида при нея, когато се устрои малко по-добре... Дано да се справя ;д

Ukhtar
06-26-2012, 04:42
Ако майка ти бачка нискоквалифициран труд там и ученето не ти е от най-силните страни, не си прави някви големи планове...

heartlesandfreaky
06-27-2012, 06:29
ученето ми е най-силната страна и не й е нискоквалифициран труда, така че си правя големи планове ;д

vde
06-27-2012, 21:05
Здрасти, ако мечтата ти е да отидеш там, при положение, че има къде, отивай. Това че си срамежлива не мисля, че е проблем. С времето ще си намериш компания и там, най-малкото в училище, а то от там се почва.
Англичаните са си странни по-принцип, но да ти кажа намират се и не малко готини.
А и все пак ако в един момент спре да ти хареса мисля, че да се върнеш в БГ няма да е ти е безкрайно трудно.
Успех :_)

frostwolf
07-01-2012, 21:27
И такам, майка ми живее в Англия и ми предложи, ако си намери малко по-добра работа да отида при нея. Та въпросът ми е как мислите, дали трябва да следвам мечтите си (които са да живея и уча там), или да си остана в България, само защото ме е страх, че там никого не познавам и пр (срамежливичка съм си, какво да се прави ;д )?

Заминах за Лондон миналата година и съм много доволен. Езика го говоря перфектно от малък, така че не мога да ти разкажа кой знае какво за това. Иначе за запознанствата не се притеснявай. Специално в Лондон може да се запознаеш много бързо, с много хора, било българи или от всяка друга националност, зависи какво искаш. Така че не се притеснявай изобщо, лично на мен, след края на първата ми година там в университет, много ми хареса и с очакване ще се върна пак Септември месец.

П.П: Не познавах никого, нито имам роднини в Лондон.

darkness848
07-12-2012, 15:50
Ааа не се чуди ами заминавай! :D
На мен също мечтата ми е да живея и уча в Англия. Само че по ирония на съдбата съм закотвена в Испания... :D Но завърша ли тук, смятам да кандидатствам там...
И понеже се отклоних от темата, ако знаеш езика, работата на майка ти е добре платена, не му мисли ами събирай куфарите! Колкото и да си срамежлива, в училище няма как да не се запознаеш с нови хора и съответно да създадеш нови приятелства.
Бон Воаяж! :D