PDA

View Full Version : Субтитри...отново



edinstvenatasisi
06-24-2012, 19:02
Явно някой хора решават че с един отговор са приключили темата.Няма значение.Изтеглила съм си програмата Spot 4.4.Когато обаче искам да сложа субтитрите на филма не мога.Проблема е там че без да искам преди време ги направих във формат,който програмата не може да намери.Въпросът ми е как да ги направя формат,който програмата да приеме.Знам как се прави(върху файла с десен бутон,open with и избираш),но въпроса е ЧЕ НЕ ЗНАМ КОЕ ДА ИЗБЕРА!!!Ще бъда благодарна ако някой ми помогне.

Algorhythm
06-24-2012, 19:22
Защо просто не използваш друга програма? Примерно - KM Player, BS Player..

edinstvenatasisi
06-25-2012, 11:42
Не е там въпроса.Искам субтитрите да "слепнат" за филма и да не могат да се променят,защото на ДВД-то излизат супер мънички и не мога да ги променям.Затова ми трябваше тази програма за да станат на едно с филма обаче програмата не приема определен тип файл,а аз моите ги направих друг.

IncendiaSanctus
06-25-2012, 11:46
Ми само ще ти обясня, че някои различни видове субтитри ( различни формати ) работят по съвсем различен начин - кодовете за тайминга са различни и т.н., така че...
Тая програма не съм я чувал, иначе разбрах какво искаш да направиш мисля... Свали си пак субтитрите просто ?

anonymous682486
06-25-2012, 17:46
Изтегли си Subtitle Workshop и конвертирай субтитрите в Sub. формат