PDA

View Full Version : Изглеждам по-малка от колкото съм



banalka
06-24-2012, 19:26
Здравейте, на 19 съм, но повечето хора ме изкарват поне с година-две по-малка. Може ли да ми дадете някакви съвети за външността(както и дрехи), които биха ме направили да изглеждам като за възрастта си?

Jaune
06-24-2012, 19:42
аз съм на 17, а всички ме мислят за осми клас.. приеми го позитивно, младолика си : )

banalka
06-24-2012, 19:45
Като стана на 40 най-вероятно ще благодаря на всички светии за този факт, но в настоящият момент бих желала да изглеждам малко по-голяма. :)

bog4eto
06-24-2012, 19:52
О, ти пък, хич да не ти пука.
Познато е чувтсвото, мен ме връщат с по три и повече годинки.
Е, ако държиш, винаги го има момента с гримовете, токчетата и т.н. , но нищо не гарантира, че няма да изглеждаш пак мъничка, но...изкифляла.

FuCKkK13
06-24-2012, 19:53
бе това да ти беше проблема.. първо се замисли колко ти е акъла че на 19 да мислиш по този начин и проблемите да са ти свързани с някакви простотии,които още повече са положителни, пък после мисли как да изглеждаш на възрастта си ...и да,стои си такава -и мен ме мислят с по 3-4 години по-малка ама хич не ми пука...

Your.Passion
06-24-2012, 20:09
аз съм на 17, а всички ме мислят за осми клас.. приеми го позитивно, младолика си : )

Както каза Jaune : Младолика си :) ! Нищо лошо няма :)

sunrisee6
06-24-2012, 20:17
хаха споко, бъркали са ме за 13годишна неведнъж (а съм на 18 ) по-добре е , отколкото на 17-18 да изглеждаш като на 30+ (а такива случаи много)

ParadOx
06-24-2012, 20:22
Хах, аз съм на 18, а преди няколко седмици ме питаха-Ти 8ми клас ли си? 8-)

Да не ти пука ;)

banalka
06-24-2012, 20:23
Разбирам притесненията ви, но нямаше да пусна тема, ако не исках да променя този факт. Кое мислите, че във външността прави едно момиче да изглежда по-малка и невинна, за да го променя или, обратно, кое би накарало едно момиче да изглежда по-голяма за възрастта си? :)

strawberry88
06-24-2012, 20:28
Еми една приятелка я мислят за по-малка,защото лицето и е някво детско и сладко. 8-)

Rebirthing
06-24-2012, 21:16
Ами питай хората които те мислят за по-малка, защо им изглеждаш така...

RaI4etO
06-25-2012, 04:14
Тревожно е, когато те мислят за по-малка въз основа на поведението ти!Щом това не е така, нямаш повод за притеснение - и на мен ми омръзна вече да ме питат "Ти кой клас си, няма ли да завършваш вече?",като съм вече трети курс студентка,ама...след години ще благодариш,когато ти го кажат.

ALetterFromTheSky
06-25-2012, 05:28
Аз съм на 20, а повече от 15, 16 не ми дават и неведнъж са ме "докладвали" в сайтове където се качват снимки че си измислям и съм по-малка и дрън дрън -не можеш да го промениш просто чертите ти са такива, ако си ниска носи токчета примерно, гримът не знам дали помага, според мен не... но в никакъв случай не почвай да подражаваш на кифлите и да почнеш да се носиш като тях-ще е още по-смешно... ако някой има идеи да казва

Glam0rous
06-25-2012, 05:41
като имаш по-нежни и миловидни черти и те мислят за по-малка...по-нежна кожа - такива неща.
Изобщо не ти трябва да заприличваш на дърта лелка, сигурна съм, че имаш много наборки, които изглеждат така, но не това е нормалното и трябва да се радваш и да не похабяваш това, което имаш. Не бъързай, защото съвсем скоро, ще видиш как жените на 30 изглеждат като на 40-50 и това изобщо не е добре, а ти ще си с привилегии.
И аз съм дори по-голяма от теб, а има момиченца в 9 клас, които ги имат за по-големи от мен, но проблема си е техен. По принцип това се постига като възприемеш стил на магистрална фея след дълъг работен ден, клепаш се с много грим, посъсипваш си косата да изглежда по-зле и това неминуемо лепва няколко години, но не е хубаво.

ALetterFromTheSky
06-25-2012, 05:43
Аз даже като сложа солидно количество грим ставам мн смешна хахахха съдба

MagicSmiles23
06-25-2012, 05:47
Мен пък ме състаряват. :3

Hilary_
06-25-2012, 05:58
По - принцип на мен също не ми дават годините, но като съм гримирана (особено ако е по - силно) "пораствам".

cvetityyy98
06-25-2012, 12:27
Мен пък ме мислят за по-голяма. Аз съм на 13 (след два месеца ставам на 14), а ме мислят за 16 годишна. Грим не нося и не се обличам курвенски. Не знам защо ме бъркат. :D

peace_love_cooper
06-25-2012, 13:01
И мен понякога ме мислят за по-голяма, но съветът ми към теб е да промениш прическата си. До 6ти клас бях с дълга,права и равна коса до кръста и изглеждах като малко момиченце(не че тогава не съм била такава още), но когато се подстригах веднага "порастнах" Даже направих грешката да си направя каре и после изглеждах като 18-годишна, та после трябваше 2-3 годинки да си пускам косата да расте. Според мен отиди на фризьор и се консултирай с него. Не говоря за прическа, която ще те направи да изглеждаш на 40, но според мен проблемът е в това : ) ;)

4y4u_g
06-25-2012, 13:02
Е какво като изглеждаш по-малка? Аз съм на 20 а още ми искат лична карта. И това само ме радва..по-добре да изглеждаме по-малки вместо в жега 40 градуса да се мажеш с гримове и да се състаряваш излишно. : ) Радвай се : ) Е, вярно,че като идеш на дискотека и ти искат лична карта, а на някакви 13 годишни пикли не им искат е малко гадно,ама .. свиркай си : D

AliceSw
06-25-2012, 13:33
Ммм, трудно ще го докараш....реално съм на 22, докато не извадя личната карта не ми дават повече от 17, с грим, без грим все тая...каквото и да говоря, каквото и да обяснявам...косата си я отрязах и това не помогна...в общи линии от 14-годишна промяна нямам нито във физика, нито в лице /след 18-19 ми станаха по-женствени чертите, оформиха се скули, изчезнаха ми бузките, но луничките не се махнаха/ но реално съм доста доволна от положението....:Д

MaLkaTa_LaDy
06-25-2012, 16:16
Случайно да си много ниска?
Замисли се каква е разликата между момиче и жена. Тези, които говорите, че е много хубаво да изглеждате малки звучите много глупаво. Една истински красива жена също може да има хубава кожа и т.н., но тя е женствена, не може да се каже за нея, че е сладка, просто е изкусителна. Една стройна, висока, елегантна жена не може да е сравни с сладко момиченце. Ето това, момичета, много от вас не го осъзнават.

mlakniwe
06-25-2012, 16:24
То е по-яко така и за съм на 18, но ме мислят за 13-14 годишен-кво по-яко от това да те мислят за по-млад от колкото си

Hayashi
06-25-2012, 20:21
MaLkaTa_LaDy и сега какво? Ние ниските никога няма да станем жени, така ли? Хахаха.
Мен също ме мислят за 12-13-годишна, а отдавна я подминах тази възраст, но никога не ми е пукало. Виж, след като си е говорил някой с мен, а не ме е преценявал само по външният вид никога не ми е казвал, че не си отговарям на годините.
Но хубавото е, че все още си купувам намален билет в киното примерно.

Аз почти ежедневно си ходя си ходя на високи обувки и с приличен грим, и според мен така изглеждам на поне 15-16. Но според майка ми пак съм си била като 13-годишна.

Като цяло много обичам да казвам, че не е важно на колко години изглеждам, а какво пише в личната карта.

Аз страшно много харесвам момичета с детски невинни черти и може да се каже, че това е моят идеал за красота. За всеки влак си има пътници.

ledenakrasota
06-25-2012, 20:25
Преди ме имаха за по-голяма, а сега изглеждам по-малка. :D Зависи как съм облечена. И съм глава под набор 93. ;D Въобще не съм се замисляла за ръста си, защото съм си перфектна, а има супер по-ниски от мен момиченца и мъже.

Glam0rous
06-25-2012, 21:13
Хубаво е да изглеждаш по-малък, когато си на 18-19, защото след няколко години като станеш на 25-30 вече няма да изглеждаш "малък", а "по-млад"...и с течение на времето това е все по-ценно и хубаво. И няма да почнат да ти викат "лелче" без да се усетиш...
Иначе е ясно като си на 13-14-15-16 - има едно такова детинско желание да порастнеш, да те имат за по-голям и да имаш правата на голям човек и затова всички гледат да се докарат по-големи и лъжат за години дори. И това е докато не стигнеш до джобс.bg

MaLkaTa_LaDy
06-26-2012, 05:32
Защо си мислите, че по-бързото порастване и оформяне на женски черти е свързано с по-бързо стареене?
И не съм казала, че ниските момичета няма да станат жени, просто идеала ми за жена е висока, стройна, с дълги оформени крака... И мисля, че доста мъже също приемат това за идеал, а не да приличаш на момиченце.

Supermassive____
06-26-2012, 05:47
Това да ти е проблема мойто момиче.. Я ги виж как изглеждат част от таз годишните абитуриентки - поне с 10-15 години по-възрастни.Едри,някои с тлъстини,които се показват от тук от там,ужасно направо.И като са добавили голямо количество грим и екстри от силикон - направо лошо да ти стане. :D Абе ти се радвай,че изглеждаш по-млада.

taamara
06-26-2012, 08:07
Same here .. само че теб те изкарват с 1-2 години по-малка (или млада..), а мен с около пет (wtf?!) и те разбирам напълно : )), особено, ако околните се отнасят с теб сякаш си little girl ,.. като съвети - аз се обличах мааалко по-елегантно, като наблягах на повече сака, но не и панталони, че се получаваше прекалено офис-стил, рокли, токчета, не прекалено високи, тренчове :)) и така до преди една година, сега си промених стила - никакви токчета, само на по-официален повод, никакви сака вече :Д малко по-спортно и по-кежуал и се чувствам много добре в кожата си и в дрехите си :Д : )))
Упсех ти пожелавам ;)

immortaL..
06-26-2012, 08:11
Оф боже ... това да ти е проблема.Да не ти пука това е един + за теб .. мен ме мислят за по-голяма повярвай ми много по лошо е от това да те мислят за по-малка, но не им обръщам внимание ! :)

Feel like a Lady :)
06-26-2012, 14:49
Мен също ме взимат за по малка-аз съм на 14, а пък ме мислят за 11-12 годишно. Ама какво да се прави като съм нисичка-1.50. Вярно е, че е малко гадно, но това си е генетично. Не се опитвам да се застарявам, слагам малко молив и за мен това си ми е достатъчно. Изобщо не ме интересува какво мислят останалите "преждевременно застаряли" кифлички и подкрепям останалите мнения :) Да не ти пука :)

IfeTyy
06-27-2012, 09:15
ооо добре дошла в клуба! не си единствената на тези години да се чувстваш така... след бала отивам с моята приятелка на фризьор и имаше една жена, която пита " а тези момиченца и те ли са 7 клас?". а фризьорката й обяснява, че сме абитуриентки. точно и ние с моята приятелка си говорихме как така другите момичета на нашите години имат едно женско излъчване, а ние детско. не мисля, че можеш да го промениш колкото и кофти да звучи. дори да промениш гардероба си - лицето ти ще е същото. дори да го намацоташ ще изглеждаш като малките, които се гримосват, неприлежно за годините им. ии остава само да се примирим. не се притеснявай и ние сме хора! :)