PDA

View Full Version : 2 съвета за девствените момчета



straus
06-24-2012, 22:48
1-во: Забравете морала, дори да е курва, това не пречи да си изкарате една страхотна нощ
2-ро: По-малките не са по-лесни, търсете си какички, те знаят за какво става въпрос и ще ви вкарат в играта ;)

ccdesigns
06-24-2012, 22:51
3-то: Да не е некой дзвер у фейс.

straus
06-24-2012, 22:52
и да е дзвер, бройката си е бройка... на ръчна по-добре ли е?

granger
06-24-2012, 22:53
Не подбираш,а?

ccdesigns
06-24-2012, 22:53
Да.

straus
06-24-2012, 22:55
Не подбираш,а?

който подбира, мастурбира..

granger
06-24-2012, 22:56
Що, да не си някой грозен,дет не мое си хване яка мацка?!

ccdesigns
06-24-2012, 23:05
който подбира, мастурбира..

Критериите са ниски на този, който не може да си позволи по-високи ;)

Chacho
06-24-2012, 23:09
За кво ми е да пробирам хубави, като ми тряа само пичка? Баби, пазете са, че ша ва изям!

Supermassive____
06-24-2012, 23:14
Не виждам нищо срамно едно момче или момиче да е девствено.. Разсъждавайте,не от гледната точка на връстниците си,а от собствената си позиция.. Когато намерите подходящото момиче или момче,всичко ще си стане от само себе си..

Chacho
06-24-2012, 23:16
Мен не ме е срам, че нямам 2 милиона лева. Тва не ми пречи да искам 2 милиона лева.

Tvoita lelq Gosho
06-24-2012, 23:17
Не виждам нищо срамно едно момче или момиче да е девствено.. Разсъждавайте,не от гледната точка на връстниците си,а от собствената си позиция.. Когато намерите подходящото момиче или момче,всичко ще си стане от само себе си..

ULTRA GAY!

jghgh
06-25-2012, 00:13
който подбира, мастурбира..

а който не подбира явно си го е намерил на пътя.

straus
06-25-2012, 09:58
Ееее начи, само гледате как да се нахраните един друг, пък после "на 20 съм и съм девствен, какво да направя?" По-лесно е да ревеш по форумите от колкото да се стегнеш.
Топнеш ли веднъж, дори и да не е кой знае каква красавица, ще ти се повдигне самочувствието, следващия път ще ти е по-лесно да ги заговаряш.

jghgh
06-25-2012, 10:46
Хубаво е да се "бориш" с болестта девственост, ама не е лошо човек да е малко от малко претенциозен. Нали, да покаже, че има някаква класа. Това имам предвид.
Да нямаш претенции за мен е да нямаш самоуважение и да си доста отчаян.

straus
06-25-2012, 10:54
Хубаво е да се "бориш" с болестта девственост, ама не е лошо човек да е малко от малко претенциозен. Нали, да покаже, че има някаква класа. Това имам предвид.
Да нямаш претенции за мен е да нямаш самоуважение и да си доста отчаян.
като ревеш у форума не си отчаян нали...

ccdesigns
06-25-2012, 10:55
Ние ревали ли сме у фороно?

straus
06-25-2012, 11:03
ама и ти се буташ като муха на лайно...

marilyn
06-25-2012, 13:44
Интересни виждания имате... не на всяко момче му е цел да се изчука с курва... разни хора, разни идеали.

granger
06-25-2012, 13:46
Кво се бута?! Човек трябва да има критерии в тоя живот, ако ебеш всичко дето мърда да не мислиш ,че ще си много як?!
Казаха ти го - щом показваш ниски критерии значи не можеш да си позволиш по-високи.Тук не говорим да гониш само кифли и супермодели,а да имаш едно примерно базисно ниво. Един шаблон. А не всеки камък - в бомба, всяка кифла за е*ане.

New_Teen_Mashine
06-25-2012, 14:22
5минути се чудех какво да напиша и реших!
Явно автора няма друга работа...

Ronnan
06-25-2012, 14:23
"Щом показваш ниски критерии значи не можеш да си позволиш по-високи"

Живота и в частност хората са прекалоно сложни, за да се използват такива "Гръмки", "Абсолютни", "Истини". А пък и на един човек със самочувствие хич няма да му пука че показвал ниски критерии пред другите. Той си знае, кой, кога и защо "ебал" :) А и ако всички покаваха "огромните си критерии", май всички щяхме да сме девствени в този форум.

ccdesigns
06-25-2012, 14:32
Както вече казахме - никой не говори да имаш високи критерии. Говорим да не ебеш всичко що има дупка.

granger
06-25-2012, 15:00
"Щом показваш ниски критерии значи не можеш да си позволиш по-високи"

Живота и в частност хората са прекалоно сложни, за да се използват такива "Гръмки", "Абсолютни", "Истини". А пък и на един човек със самочувствие хич няма да му пука че показвал ниски критерии пред другите. Той си знае, кой, кога и защо "ебал" :) А и ако всички покаваха "огромните си критерии", май всички щяхме да сме девствени в този форум.
Казах - да има едно базисно ниво, а не да скачаш на всичко дето ходи, ама тва си е мое мислене. Не ви го "слагам".

TheGuardian01
06-25-2012, 15:04
Казах - да има едно базисно ниво, а не да скачаш на всичко дето ходи, ама тва си е мое мислене. Не ви го "слагам".

Аз бих го казал така :
Щом си на тези години и с този мироглед... еби всичко, което се харесва на очите ти и забавлява душата ти :)
Всичко е строго индивидуално и винаги се свежда до едно - кой какво търси .

CupcakeKitty
06-25-2012, 15:06
Ееее начи, само гледате как да се нахраните един друг, пък после "на 20 съм и съм девствен, какво да направя?"


пък след твоя съвет О, ВЕЛИКИ
ще има
"на 20 съм и имам нещо на оная работа как да се излекувам"

granger
06-25-2012, 15:08
И кой какво предлага ;)

Ronnan
06-25-2012, 15:40
Казах - да има едно базисно ниво, а не да скачаш на всичко дето ходи, ама тва си е мое мислене. Не ви го "слагам".

Характера както и критериите на един човек се изграждат, с опита който трупа. По този начин опознава себе си и възможностите си и съответно променя критериите си спрямо него. Базисното ниво за което говориш е наложено от обществото, както и от възпитанието и личния пример даден от родителите. Така че базисното ниво е ноещо от което започваш но не зависи от теб.

granger
06-25-2012, 15:55
Базисното ниво се изгражда според това,което ти харесваш у даден човек. Първо е ред на опознаването с една личност, а не с цветистия пример на автора.
Не говоря за калъпа създаден от обществото.

z1p0
06-25-2012, 17:06
Мога да ви кажа, че първият ми път беше на 16 с една курва на домашно ии оттогава се натрупва самочувствие и всичко и почва да ти върви с путките тей че няма лошо компанйонка да си хванеш за първи път ;)

Scarface_
06-25-2012, 18:08
а бе неподбирай ... хубаво ама един ден ... като седнеш и се замислиш :Д ... друго си е да си минал само яки мацки ... човек трябва да се себеуважава ...аз тоя кур да не съм го намерил на пътя ?! истината е да си готин и да ги пориш кат агнета :Д

straus
06-26-2012, 03:51
Характера както и критериите на един човек се изграждат, с опита който трупа. По този начин опознава себе си и възможностите си и съответно променя критериите си спрямо него. Базисното ниво за което говориш е наложено от обществото, както и от възпитанието и личния пример даден от родителите. Така че базисното ниво е ноещо от което започваш но не зависи от теб.

@Ronnan
Много точно се изрази, точно думите които търсех... малки са още, те и за това скачат всичките заедно. Искам да ги видя като се оженят дали жените им ще са финни красавици или такива дето само те ще си ги харесват..

AnzaRe
06-26-2012, 08:27
12412412312 - използвай смазочни средства

jghgh
06-26-2012, 11:21
@Ronnan
Много точно се изрази, точно думите които търсех... малки са още, те и за това скачат всичките заедно. Искам да ги видя като се оженят дали жените им ще са финни красавици или такива дето само те ще си ги харесват..
Щом вече почна с личните нападки, предположенията и иронията, за какво говорим...
Scarface_ го каза много, много точно с прости думи ;)

Chacho
06-26-2012, 11:43
Мъжки, като ти не са ти пускали мацките и си прогледнал за горчивата истина в живота, че тряа да се съгласяваш на по-малкото? Да не се хванеш после да работиш за 400 лева, да носиш кецове за 6 лева, да живееш в гарсониера, щото като имаш претенции, увисваш.? Вече ти го казаха, сам си преценяваш какви изисквания да имаш и колко ще си свалиш летвата. Но вместо да си занижаваш критериите, може да поработиш над себе си, за да получаваш това, което наистина искаш. Но разни хора, разни амбиции.

fenasf
06-26-2012, 12:13
1. Донякъде е така обаче 2. е лъжа :D просто не си срещнал правилната зайка

SmilezZz
06-26-2012, 14:23
От тъпи по-тъпи съвети.

Няма нищо срамно в това - момче или момиче да е девствено. Всичко с времето си. Когато срещнете правилния човек, обичате и искате да е с него - то тогава е времето и всичко ще мине както трябва. Тъпо е , само за да си направите сефтето да наеб* някоя курва. Докато може да го направи със специалния човек.

Chacho
06-26-2012, 14:24
А не мога ли да мина някоя, дето не ми е толкова специална и после да си клатя и "по-специалната"?

straus
06-27-2012, 02:44
сега ще кажете, че нямате търпение да завършите гимназията и да не се разправяте повече :D алеле майко...

straus
06-27-2012, 02:45
пък специалния човек... егати илюзията

straus
06-27-2012, 03:09
Това да държиш високи стандарти, да не се задоволяваш с по-малко са пълни глупости, мислейки по тоя начин може никога да не намериш щастието, защото хората не се оценяват като предмети - по външния вид, по цената, по опциите или екстрите които предлагат. Освен това живота е един и човек трябва да опита разнообразието.

didkymd
06-27-2012, 03:49
Големи съвети даваш брат ... направо като ти гледам логиката се радвам ,че не съм на твое място....доста страхотии си видял ... Нз мисля си ,че тайната е да не си го превръщаш в мания ...и цел номер едно ...само си идва ...аз лично винаги съм бил мн претенциозен ....не мога да си представя да си легна с момиче което не ме привлича ... ей така ... нз ако ми се прецака визията....ама пак не бил ...ако поне не съм влюбен в характера и :)

CupcakeKitty
06-27-2012, 07:00
Това със специалния човек наистина е голяма глупост
и все пак съветите ти си остават невероятно малоумни
пети клас
мдам

TheGuardian01
06-27-2012, 07:07
Това да държиш високи стандарти, да не се задоволяваш с по-малко са пълни глупости, мислейки по тоя начин може никога да не намериш щастието, защото хората не се оценяват като предмети - по външния вид, по цената, по опциите или екстрите които предлагат. Освен това живота е един и човек трябва да опита разнообразието.

Остави ги децата да си говорят, колега. Както виждаш, повече ти противоречат девойките. Т'ва на к'ва мисъл те навежда :D ?

pepochko
06-27-2012, 07:07
не прочетох всички мнения, но според вас майче трябва първата колкото и грозна да е да я оправим само колкото да не сме девствени :Х

iwwo_
06-27-2012, 08:09
ЕБАХТИ ТЪПАТА ТЕМА ЧЕСТНО :lol:

ShowV
06-27-2012, 14:52
Хубаво е да се "бориш" с болестта девственост, ама не е лошо човек да е малко от малко претенциозен. Нали, да покаже, че има някаква класа. Това имам предвид.
Да нямаш претенции за мен е да нямаш самоуважение и да си доста отчаян.
И от кога девствеността е болест :?

Chacho
06-27-2012, 14:59
И от кога девствеността е болест :?

Не се притеснявай, някой ден и ти ще долавяш иронията.

granger
06-27-2012, 15:11
Напомня ми за Шелдън...само дето там беше и сарказъм.

ShowV
06-27-2012, 15:21
Става въпрос, че девствеността сякаш е нещо лошо. В този случай сравнена с болест. И не разбирам защо трябва да се отърваваме от нея. Разбира се това не означава да не правим секс никога. Това е глупаво. Но да не тръгнем да го правим само защото е крайно време да се "преборим" с болестта девственост.. :)

granger
06-27-2012, 15:35
Болестта девственост е словосъчетание,което е използвано иронично. Сякаш е нещо лошо. И да. Идеята е не да тръгнеш да ебеш всичко наред само , за да покажеш и да докажеш ,че не си девствен и тн. В тва отношение си прав.

uaredeadlol
06-27-2012, 16:42
Не съм ебал от 2 години , ма ко да напрая , тука не сам чел коментари , само нещо за критерии видях

не може аз да съм с 6 PACK NA MAX , и момичето до мен да е някфо обикновенно, щом аз съм корав и тя тряя да е яка на мах ,критерии или ддз ко ма вече 2 години на суша и ко ?

по-добре да ги подбирам от колкото да еба някфи грозни путки , които ми се предлагат всяка събота

notlike
06-27-2012, 17:01
Не съм ебал от 2 години , ма ко да напрая , тука не сам чел коментари , само нещо за критерии видях

не може аз да съм с 6 PACK NA MAX , и момичето до мен да е някфо обикновенно, щом аз съм корав и тя тряя да е яка на мах ,критерии или ддз ко ма вече 2 години на суша и ко ?

по-добре да ги подбирам от колкото да еба някфи грозни путки , които ми се предлагат всяка събота

Хахаххахаха, пич, оправи ми деня. Похвали се, че си нацепен, 6 pack може да го извади и някой лапешак.. нали не мислиш, че само с това можеш да впечатлиш яките "путки" - както ти ги наричаш. И нали разбираш, че както ти претендираш, че онези били грозни, онези това, онези онова, така и хубавите "пичета" (като сме тръгнали с жаргона) си мислят за тебе като за някой пръдльо. Не е лошо да имаш самочувствие, но бъди реалист - и аз искам да опна Меган Фокс... ама не става.

uaredeadlol
06-27-2012, 17:13
^ pff batka nali zn ima 1 pogovorka , na slabite momcheta presata i na debelite momcheta momicheta ne se broqt

az sum mn samokritichen kum sebe si , povqrvai mi nqma da se hvalq , ako nqmam pokritie , problema e , che teq det az gi haresvam iskat mn lev , shtoot sa mazni kurvi , a po-obiknovennite momicheta ne me privlichat

Chacho
06-27-2012, 17:21
Абе изводът е, че е по-добре да се надценяваш, отколкото да се подценяваш. За да не съжаляваш един ден, че след всичките лайна дето си изял в миналото, не може да ти се оправи дъха.

notlike
06-27-2012, 17:32
^ pff batka nali zn ima 1 pogovorka , na slabite momcheta presata i na debelite momcheta momicheta ne se broqt

az sum mn samokritichen kum sebe si , povqrvai mi nqma da se hvalq , ako nqmam pokritie , problema e , che teq det az gi haresvam iskat mn lev , shtoot sa mazni kurvi , a po-obiknovennite momicheta ne me privlichat

Виж, пич, прав си. Ти сам го каза - харесваш курви, а не забелязваш тези, с които ще ти е по-добре. Освен това, обикновените момичета не са грозни, даже напротив - не се гримират и знаеш какво виждаш наистина, а онези не ги знаеш сутринта като какви крокодили се събуждат. Не се цели във "топа", в следващите години, ако държавата вземе, че тръгне към оправия, този псевдоелит от чалгизирани моми ще падне и тогава НАИСТИНА ще си заслужава да забиеш. Аз понеже имам лек интерес към FOREX, мога да ти сравня целите със златото - и двете струват доста, но цялата работа е една спекула, един балон, който ще се спука. Казвам ти го с най-добри намерения, винаги съм правил градивна критика без да целя заяждане с когото и да било. Успех ти пожелавам занапред!

Относно темата, нека кажем, че това е България - всеки разбира от всичко. Нали знаете защо една двойка няма да може да се "оправи" на улицата? Щото всеки ще тръгне да дава съвет как да го вкара, къде да го вкара, колко да го държи и прочие. Авторе, тази тема е безсмислена. Разбирам, че искаш да помогнеш на отчаяните хорица, които оревават форума, но в отчаянието си да забият някой танкер за самочувствие.. то още по-жалко става.

jghgh
06-27-2012, 17:39
Става въпрос, че девствеността сякаш е нещо лошо. В този случай сравнена с болест. И не разбирам защо трябва да се отърваваме от нея. Разбира се това не означава да не правим секс никога. Това е глупаво. Но да не тръгнем да го правим само защото е крайно време да се "преборим" с болестта девственост.. :)
Да, и аз съм на твоето мнение. Девствеността не е нещо, от което задължително трябва да се отърваваш, на всяка цена, с всички средства...
Това исках да кажа и аз, а "болестта девственост" си беше иронично словосъчетание. Знаех си, че трябва да сложа кавички цялото словосъчетание. Винаги има недоразбрали.

straus
06-28-2012, 00:32
@notlike
Да можеше да ме видиш мен, в 8-9-ти клас, вече и аз не помня кога. Един такъв клющав с очилата, пиян като гъз. Като ме награби една голяма, метна ме на дивана и се хвърли връз мене, само краката ми се виждаха... а приятелите хванаха някви хубавици... много време ме бъзикаха :D
Ама аз съм си непукист, боли ме фара... за разликата от техните моята пък можеше не само целувки.
Аз вече съм на 21, много неща се промениха. Сега си хващам разни готини мацки, а тия същите приятели цъкат по цели вечери League of legends... стандарти... пфахахахаха

Chacho
06-28-2012, 09:27
@notlike
Да можеше да ме видиш мен, в 8-9-ти клас, вече и аз не помня кога. Един такъв клющав с очилата, пиян като гъз. Като ме награби една голяма, метна ме на дивана и се хвърли връз мене, само краката ми се виждаха... а приятелите хванаха някви хубавици... много време ме бъзикаха :D
Ама аз съм си непукист, боли ме фара... за разликата от техните моята пък можеше не само целувки.
Аз вече съм на 21, много неща се промениха. Сега си хващам разни готини мацки, а тия същите приятели цъкат по цели вечери League of legends... стандарти... пфахахахаха

LoL>Bitchez

Не бе, бъзикам се, некои мацки разцъкват яко ЛоЛ, за тех не важи.

YoRlz
07-02-2012, 21:35
Абе не бих казал точно тези два съвета ...

AfraidToDream
07-02-2012, 22:05
Дори и да е курва - давай, пък после да разказва колко си неопитен и колко ти е голям из целия квартал.

straus
07-03-2012, 01:54
Дори и да е курва - давай, пък после да разказва колко си неопитен и колко ти е голям из целия квартал.

нали си и го сложил, от там нататък всичко е вятър работа :D

EricK
07-08-2012, 11:30
Който няма цветен телевизор, НЯМА ДА ЯДЕ ХАЛВА!!!