PDA

View Full Version : Проблем с бързо свършване



kauer
06-25-2012, 10:46
Здравейте, искам да споделя с вас следния проблем, който имам, а той е, че свършвам много бързо. Като казвам бързо, имам предвид наистина бързо. Искам да спомена, че съм доста неопитен в секса, правя секс съвсем отскоро (и донякъде си обяснявам проблема си с това, дали това наистина е причината, не знам). Та нещата стоят така - свършвам буквално за няколко секунди - вкарвам го и го изкарвам няколко пъти и се изпразвам - просто не мога да се сдържа. Искам да кажа, че наистина много харесвам и обичам приятелката си и смятам, че това е проблем за нея, въпреки че тя не ми казва директно. Но усещам, че това не й харесва, и то е нормално - тя все едно не прави секс на практика, вкарвам й го няколко пъти и дотам, не може да изпита на практика нищо. Така че след това трябва да я задоволявам с език, пръсти и т.н., което не мисля че е достатъчно за един пълноценен сексуален живот. Опитвал съм се да разговарям с нея и макар да казва, че всичко е ок и че нещата ще се оправят, не виждам как мога да оправя това положение. Наистина се чувствам ужасно, най-вече заради нея, защото виждам, че тя не остава доволна и тази част от секса й липсва, и дори ме е страх да не ме напусне заради това. Така че, моля ви, посъветвайте ме нещо, как да се справя с това положение, защото наистина не знам какво да правя.

6timi
06-25-2012, 10:59
Купи си задържащ спрей DOOZ14000 една червена опаковка е, предполагам във всеки СЕКС ШОП го има... около 40лв. струва, аз си го взех и миналия ден пуснах една тема за него, но никои не ми е отговорил по нея, взех го с цел по голямо задържане - за да се опитам да накарам приятелката ми да достигне до SQUIRT оргазъм, и има ефект, няма да сбъркаш !!!
Но имаше проблем, че нещо по главичката на пениса ми взе да се обелва кожата, което беше за един ден и ми мина и лека болка... и в темата съм обяснил подробно, но нямам отговор дали е нещо по моя вина или е страничен ефект :)

Guio92
06-25-2012, 12:47
Или презервативи Durex Performa. Слагаш го (или тя го прави) и чакаш няколко минути да зацепи малко ефекта. Ако трябва казваш на мацката нещо от сорта на "може ли да изчакаме минутка, че съм се превъзбудил и да не се изпусна" целувате се 2-3 минути и си готов за бой. Стига наистина да си поуспокоил малко страстите и да си се отпуснал няма да имаш грижи. Ако пак усещаш, че си на ръба почакай още малко.

Autistic
06-25-2012, 23:07
Ами ще те посъветвам да избацате няколко тека. След първия се свършва много по-трудно (поне при мен е така). Друго, което мога да те посъветвам е ако нямате време за втори тек, то просто си "пресъздай" първия още преди да сте почнали :)
А аз лично съм против всички тези химии .... предпочитам всичко да е "натурално" :D

ROCKABILLY
07-25-2012, 15:27
Предлагам ти да изпробваш едни хапчета - VitaGra ,които са напълно на билкова основа..нямат никакви странични ефекти и никаква химия в тях ;))

http://www.sexshop.bg/

Виж тук !
..препоръчвам ти ги ;))

marilyn
07-25-2012, 15:46
Според мен проблемът ти е от липсата на опит. Пробвай да си удариш една чикия преди секс, правете секс по няколко пъти и така. Идеята е да свикнеш.

lubo_4yka
07-25-2012, 21:38
брат да не би да прекаляваш с ръчните..

AlokiNn
07-25-2012, 22:27
Години?

Max Poweer
11-10-2012, 15:09
И аз я пробвах тази билковата Вита гра и наистина имаше резултат :)

Zoki
11-14-2012, 17:26
Пробвай както казаха малко по-горе Durex Performa. Няма да е зле и да спреш да се самозадоволяваш, защото така свикваш да свършваш по-бързо и става навик.

yordan
11-25-2012, 11:27
вземи си vita gra на мен ми помогнаха

Marco
11-27-2012, 21:01
А какво ще кажете за секса без презерватив? Свършването е доста по-бързо, но как може да се избегне този проблем? С приятелката ми го правим без, правихме си пълни изследвания и решихме да си го правим без, но свършвам по-бързо и е по-кофти така...

anonymous908491
11-27-2012, 21:26
Пробвай както казаха малко по-горе Durex Performa. Няма да е зле и да спреш да се самозадоволяваш, защото така свикваш да свършваш по-бързо и става навик.

Да не си расла в гората, за да си толкова "умна" ?