PDA

View Full Version : Търся една хранителна добавка



KumchoValcho
06-25-2012, 12:08
дето като я приемаш и се свързва с приетите заедно с храната мазнини и те се изхвърлят от организма, а не се усвояват.
преди време имаше и реклама по тв-то
хм

KumchoValcho
06-25-2012, 12:24
знам за л-карнитина, ама имаше и друго

ок да ви питам нещо в духа на темата
водя се мезоморфен тип лол
имам коремче и любовни дръжки, всичко в нормата де, ама ще ми е по-яко без тях
обаче същевременно искам да се оформя повече, рамене, гръб, неща, алабала
само че във фитнес получавам ПА и предпочитам в някой парк на успоредки и лостове да си тренирам
та какво първо трябва да направя - да стопя мазнините или да се 'оформя' (което означава и да кача мускулна маса (макар че с моя мързел не се виждам)) и след това да свалям мазнините?
хм
има твърде мн инфо в интернет и не знам какво точно да търся

RedArmy
06-25-2012, 12:28
alcachofa de laon :lol:

KumchoValcho
06-25-2012, 12:29
Едит : намерих го бе, Хитозан :lol:

RedArmy
06-25-2012, 12:31
тая смрад знаеш ли от кво се прави? :D

KumchoValcho
06-25-2012, 12:34
от хитин 8-) ?
аз се чудех как се казва, за да потърса повече инфо, ама така и така напоследък не ям мазно, няма смисъл

montana6
06-25-2012, 12:54
Мани ги тея добавки. Освен витамини друго не ти трябва. Мазнините са много важни за организма, така че си яж мазно, естествено, без да прекаляваш. Цаката е просто да тренираш по-редовно. Като съм те виждал на снимки, нямаш проблем с теглото, тоест не е нужно първо да сваляш и после да се оформяш. Моят съвет е просто да комбинираш тренировката - един ден бягане, един ден лостове и успоредки.

montana6
06-25-2012, 13:21
Колкото и да е ненужно, добавките помагат, стига да са качествени и човека да ги използва пълноценно.
Не може да ги пие като хапчета и после да си стои в тях и да зяпа телевизия, защото 'е много жега'.

Да, това не го оспорвам, но добавките са за хора, които активно се занимават със спорт. На Жорко не му трябват, защото тепърва ще започва и няма смисъл да почва с тях, ако няма да е сериозен.

awerw
06-25-2012, 14:13
И какъв е смисъла да приемаш мазнини и да ги изхвърляш с някаква добавка ? За този материал където си се вкарал, трябва първо много добре да си разучил, че да почваш нещо, иначе ефекта ще е 0.

yakuza_
06-25-2012, 14:28
Заеби добавките, мини на амфети, колко 100 кг наркомани познаваш ? С тях се отслабва най - лесно.

NightGuardian
06-25-2012, 14:29
Заеби добавките, мини на амфети, колко 100 кг наркомани познаваш ? С тях се отслабва най - лесно.

+1

KumchoValcho
06-25-2012, 15:03
И какъв е смисъла да приемаш мазнини и да ги изхвърляш с някаква добавка ? За този материал където си се вкарал, трябва първо много добре да си разучил, че да почваш нещо, иначе ефекта ще е 0.

демек да мога да си ям мазно от време на време без да дебелея, това бе първоначалната идея
за какъв материал говориш? Какво да почвам? я пак?
просто искам да се стегна за лятото, нямам болните амбиции да започвам да изграждам тяло на бог иху 8-)
от известно време и се движа по-активно така или иначе

awerw
06-25-2012, 15:07
демек да мога да си ям мазно от време на време без да дебелея

:lol:

Ако ще чистиш, диетка и кардио. Някои ще ти кажат първо да качиш и после да свалиш, други обратното. Аз първо свалих и после качих и намерих ефект от това, ако първо качиш, после ще имаш много за сваляне, а ако първо свалиш после като качиш няма да ти личи мазното.

Joc
06-25-2012, 15:11
от лостове много мускулна маса няма да качиш.

иначе пукай креатин монохидрат и глутамин, ако имаш пари си вземи и комплексни витамини :)

вълшебни добавки няма, трябва да направиш хранителен и тренировъчен режим за максимални и най-бързи резултати :)
успех.

yakuza_
06-25-2012, 16:00
бухай animal pak

psychopath
06-25-2012, 17:15
Дупнишката Мадона ще става машина! :Д