PDA

View Full Version : Проблеми с притеснението и корема. (Неприятна тема



mio
06-25-2012, 11:38
Всеки път, когато ми се наложи да излизам, получавам доста силни болки в корема и след като всичко свърши(срещата, т.н.) ми няма нищо. Вече съм на 19, а проблема го имам от много време.
Не съм търсил лекарска помощ, стискам зъби и така, но е доста некомфортно, а най-тъпото е, че трябва да се заключвам в тоалетната...
Установих, че всичко идва от притеснение, понеже проблема го имам само преди излизане, чесно казано- не знам защо толкова се притеснявам.
Благодаря за отделеното време, поздрави! :)

betty-dimitrova
06-25-2012, 16:57
Ами пробвай преди излизане да си повтаряш '' спокойно, аз съм пич '' .. не знам какво друго да ти кажа просто не трябва да се притесняваш толкова, давай го по-спокойно ...

sweetycherry33
06-25-2012, 20:13
Това не е нормално.
Трябва да ходиш на лекар ...

Your.Passion
06-25-2012, 20:24
Трябва ти лекар . Не може да се притесняваш да отидеш да купиш хляб (примерно) . ЛЕКАР !!!!!

Verminaard
06-26-2012, 17:59
http://i.imgur.com/rqIJM.jpg
Това ти е решението.Няколко порции решение и няма да се притесняваш.

mio
06-28-2012, 13:37
до №1: Пробвал съм и това, но не помага. Може би музиката е единственното нещо, което ме предразполага
до №2/3: Не искам да ходя на психолог, а друг едва ли ще ми помогне. По-скоро бих приел съвети, как Вие се справяте с притеснението. Не се притеснявам от ходене до магазина, просто като срещна някой, който уважам? примерно.
до №4: Алкохола помага, ама определено не е решението.
Мерси за отговорите и разбирането.

besso
06-28-2012, 19:51
В психолога няма нищо срамно или страшно, ще ти помогне да разбереш причината за това. Психологическата съпротива е причина за най-различни явления като мързел, къркорене на червата, всевъзможни неразположения и дори автоимунни заболявания и хормонални смущения....
Да не те плаша де, опитай все пак сам да се замислиш защо бягаш от някои хора и ситуации. Ако ли не - потърси помощ, проблема ти е незначителен и лесно разрешим. Успех! :)

Leticcia
06-29-2012, 17:30
Успокой се...и при мен беше така, защото бях в неподходяща компания и не се чувствах комфортно...Валериан или Валидол също помагат да се отпуснеш =)

betty-dimitrova
07-01-2012, 08:51
Винаги ходиш със слушалки щом музиката те успокоява и като се срещнеш някого просто ще ги свалиш за малко. Иначе и аз имам подобен проблем, но не са болки в стомаха ами по-скоро ми се свива и имам чувството, че ми се преобръщат органите :д