PDA

View Full Version : Искам я :/



righteousness19
06-25-2012, 13:01
Здравейте първо на всички :3 Значии проблема е в това че съм влюбен в едно момиче(с което сме много добри приятели, а тя си няма и идея за тези мой чувства), а тя е влюбена в едно момче, което само я наранява и се 'ебава' с нея и това адски много ме нервира и ме боли като я гледам да страда.. Та проблема е че не знам какво да направя защото тя е най прекрасното нещо за мен, а не мога да я имам.Когато излизаме с нея си говорим всичко е точно и това е времето което чакам , но в повечето случай тя говори за него как никой друг не можел да го замести и тем подобни. Според вас какво да направя, защото ако й кажа за чувствата си сигурно ще се отдалечи от мен, а ако не го направя умирам въртешно ;д Благодаря ви за отделеното време :)

DisappointedDreamer
06-25-2012, 13:03
Станал си приятелКА. От такава ситуация трудно се излиза.

LadyDi
06-25-2012, 13:06
Чакам отговора на valdesbg.
Намирам циничното му, на моменти направо жестоко отношение за странно очарователно :)

DisappointedDreamer
06-25-2012, 13:08
^ той късно вечерта ще влезе, ама вече предусещам отговора му 8-) Ще помоли автора да бръкне в гащите си и да види дали все още има топки.

Your.Passion
06-25-2012, 13:09
Станал си приятелКА. От такава ситуация трудно се излиза.

Дамм ..

blaaablaaablaaa
06-25-2012, 13:45
Приятели сте. Значи сте достатъчно близки. Започни да я закачаш, но леко. Прави и намеци, прегръщай я, флиртувай с нея дотолкова, че да свикне с това ти държание, но да не се усъмни в нещо. Понякога тялото ни говори на език, който не разбираме, но усещаме и често се водим по него. Да, в някой случай е трудно да се прехвърлиш от леста с приятели към този с "нещо повече от приятели", но от друга страна всички знаят поговорката, че между момче и момиче може да има всичко, но не и приятелство. Никога не казвай никога, а давай напред. Не и казвай за чувствата си, а и ги намекни. :)

WeNeedMoreDrugs
06-25-2012, 18:06
Няма значение, че онзи я наранява. Това е част от интригата и тя си го харесва именно заради това. Той не се държи като по-малко братче или приятелка какъвто в случая си станал ти - непрекъснато на разположение за споделяне на клюки. Няма изход от тази ситуация, а и няма да ти върже, ако й споделиш. Ще й стане по-скоро тъпо, че толкова време си си представял приятелството ви в друга светлина и ще се отдръпне. Дори няма да си и помисли друго освен, че си путьо заради това, че толкова време си нямал топките да й признаеш и изведнъж и скапваш настроението разваляйки приятелството ви. Остава ти да приемеш, че и тя ти е просто приятелка, за да спестиш загубата на едно другарче както и препоръчително е да се поотдръпнеш лека по лека от гъстото общуване, за да оставиш на времето да те излекува и да не ти е толкова тежко (тасно в панталона) при мисълта за нея...

sexy_for_you
06-25-2012, 18:19
Доста трудна ситуация. Но в повечето случаи приятелството между момиче и момче води точно до това. Все пак трябва да се опиташ, да направиш усилие, да й покажеш, че ти си човекът, на когото тя може да разчита, който ще я разбере и който я обича истински, да повярва, че може да бъде обичана и щастлива. Ако усетиш, че нещата не се получават и искаш да си запазите приятелството, се откажи. Защото тя може да се отдръпне, да се изплаши. Бъди внимателен и деликатен. Успех! :)

valdesbg
06-25-2012, 18:25
Дами, не се блъскайте автографи ще има за всички.

Инак няма да го карам да си бърка в гащите, щото на мен, на вас и дори на него му е ясно че там нищо няма да намери.

Авторе - станал си и кошче за душевни отпадъци. Дори не си и приятелКА. Искаш разни неща, но нямаш дори капка смелост да изразиш каквото и да е. Защото си адски зависим от резултата, адски зависим от нейното мнение и адски зависим като цяло от нейното одобрение. Което те поставя на едно ниво в стълбичката на момата с изтривалката пред тях или опаковката от вафла в кошчето. Което пък означава че колкото и да се напиняш като глист на буца, успеха ти ще е като на сперматозоид в задника. Не че изобщо ще положиш някакви усилия де, щото както знаем ако тя те погледне на криво сигурно ще спреш да дишаш от страх да не ти се разсърди. И ще чакаш позволение от нея за почнеш да дишаш отново.

Кротувай си сега, и лъскай на нейни снимки.

DisappointedDreamer
06-25-2012, 18:27
"Което пък означава че колкото и да се напиняш като глист на буца, успеха ти ще е като на сперматозоид в задника. "

:lol: :lol:

dPa3HuTeJl
06-25-2012, 18:32
One word - FRIENDZONED.

След време ще станеш нещо подобно (ако вече не си, разбира се) - http://9gag.com/gag/2655073 .

assd
06-25-2012, 18:57
хич пък не е верно, не знам кой какво разправя. има точно такова момиче, което аз много харесвах, познавахме се доста отдавна, за нея аз бях приятел, аз и казах след време че не можем да бъдем просто приятели. скарахме се яко и две седмици не си говорихме, после пак някак си започнахме старата песен на нов глас, даже станахме още по-близки. сега си говорим и излизаме всеки ден, флирта и напрежението между нас доскоро беше на взривоопасно ниво и излизахме почти като гаджета, а пък за секс и какво ще правим в бъдеще беше редовната тема. казвам до скоро, щото аз пък си намерих друга с която има яко тръпка и ме кефи много много повече и нещата се обърнаха - сега просто я усещам как и е гадно, че съм влюбен в другата, а не вече в нея. сега тя ми пише, тя ме кара да излизаме постоянно, тя иска нещо повече според мен, ама аз не знам вече. всичко се връща дет се вика... или пък аз съм супер пич, ама едва ли. просто бъди пичага и не се прави на приятел, ако е писано ще я имаш. ако пък не- може да има приятелство между мъж и жена със сигурност. аз имам само жени приятели и не искам да спя с тях, поне не със всички :D

тва със стълбичките и простотиите е най-голямата глупост, същото както ония простотии за пикап правилата и некви форуми ала бала, няма такива неща бе, не разбрахте ли.

mags991
06-26-2012, 09:43
Кофти ситуация.По-добре не й казвай,защото така наистина рискуваш,тя да не е веч1е толкова близка с тебе.Щом я наранява,то все някой ден ще и писне или на него и те ще се разделят,така че май е по-добре да изчакаш.Много по-добре е да я виждаш всеки ден,да си говорите и така нататък,отколкото да прекъснеш контакт с нея.Така ще ти е още по-зле.

fenasf
06-26-2012, 12:11
FRIEND ZONE

потърси това в гугъл и се образовай. Или продължавай да живееш като гнида...

SmilezZz
06-26-2012, 17:06
Трудна е ситуацията, пич.
Ти си попаднал в графата "Просто приятели" - изход трудно има от тук. Няма какво да направиш, кротувай си, защото ако признаеш чувствата си - рискуваш да загубиш приятелството й.