PDA

View Full Version : NBA



skornex
06-25-2012, 14:15
Доволни ли сте от победата на Маями над Тъндър споделете мненията си :)
Лично аз бях за Тъндър но за жалост загубиха

chicago
06-25-2012, 20:11
Напълно очаквана победа за Маями. Доста по-опитен отбор са от Оклахома, пък и време беше Леброн да вземе пръстен. Колко ли не го оплюваха, ама доказа, че е на нивото на легенди като Джордан и Браянт.

skornex
06-27-2012, 10:34
Баш колкото Джордан и Браянт

Floww
06-27-2012, 16:56
Заслужена титла на Маями, въпреки че бях за Оклахома на Финалите. Леброн най-после изведе отбора като лидер, ама е смешно да се говори, че вече е на нивото на Кобе и Джордан.

notlike
06-27-2012, 17:11
От доста години съм фен на Маями и съм АДСКИ щастлив, че спечелиха титлата. Доста безсънни нощи имах, гледайки техни мачове - заслужиха си титлата. А последния мач няма да го коментирам - ЛеБрон направи трипъл-дабъл, a тройките на Милър и Батие ме втрещиха. Мисля, че "горещите" поставиха и рекорд на финали на НБА - 14. Няма да коментирам сравненията между Майкъл, Кобе и ЛеБрон. Не смятам за уместно да се сравняват играчи, камо ли нападател спрямо гардове...

skornex
06-28-2012, 11:14
Тъй като любимият ми отбор е Финикс бях за тях но за съжаление не се класираха :(

chicago
06-28-2012, 18:07
Аз не им сравнявам позициите, а уменията им като баскетболисти. Не смятам, че някой може да ме оспори, че Леброн доминира играта като тях. Някак си не можете да ме разберете какво казвам май, ама все тая.

notlike
06-29-2012, 22:28
Виж, ЛеБрон не е такъв тип играч, който да изнася цялата игра. Не, че не го може, а просто не му е това работата. Това, което прави най-добре, е да решава двубоите в края. Ключовият фактор за успехите на Маями е колективът - не знаеш от къде ще дойде опасност. Иначе измежду гардовете топ-отборите Уейд просто няма какво да се сравнява с Кобе, Дерик, та дори с Рей Алън. Под коша е добър, но стрелбата му не струва.