PDA

View Full Version : Несмислена бременност!



breaking dawN
06-25-2012, 14:17
Здравейте,
значи на 02.06 (тази година) един приятел направи секс без презерватив и точно преди два часа бяхме информирани от момичето, че си е взела тест за бременност и ѝ отчете две чертички. С приятеля много се притесняваме, защото тя е на 14…, но нека сега да не ви обяснявам всичко случило се. С няколко думи искам да ви попитам — има ли вероятност да се пият някакви хапчета, да премахне тази бременност, не знам как точно да го нарека, защото това за нас беше като гръм от ясно небе и сме доста притеснени… Надявам се на бърз отговор! Благодаря!

DisappointedDreamer
06-25-2012, 14:18
Направи секс? Да премахне тази бременност? Гола вода.

Аборта е единственото решение оттук насам. Ще си понесете последиците. Затова не бива да се праскате на по 14 без никаква сексуална култура.

breaking dawN
06-25-2012, 14:24
Виж сега… единствения проблем е, че той е по-голям от нея с две години. Тя е уникална к...., а приятеля е уникално запален по такива неща. Все пак ти благодаря много за бързият отговор! Но няма ли някаква вероятност да се предприемат някакви таблетки?

shmatarok
06-25-2012, 14:25
Не, казвате на родителите й и ходите да правите аборт в болницата ;)
Носете си последствията!

DragonLady
06-25-2012, 14:29
Като се шибате без презерватив и се празните вътре така става. Както ти казаха и преди мене аборт и това е, друго решение няма. А тая да иде при гинеколог да се потвърди 1во ще е бременна, после каквото ще става.

lamer4e7o
06-25-2012, 14:32
Следващия път използвайте презервативи.

П.С.: Поздрави! ^^

ivanoff20V
06-25-2012, 14:42
Ходи му кажи да я прасне още един път.... така нема да е бременна

ragnel
06-25-2012, 15:26
Браво бе големи герои тръгнали да правят секс, а не знаят как да се предпазят. Както и да е. Приятелчето ти да вземе да каже на майка си или татко си какви ги е свършило, за да знаят как да реагират като цъфнат родителите на онази на вратата им. И да предупредя - не си правете илюзията, че можете да решите проблема сами и без лекарска намеса, като четете идиотщини в нета. Най малкото момичето може да се увреди за цял живот. След като е малолетна не може да направи аборт без съгласието на родител, така че най-добре да каже на майка си. За хапчето за което пишеш, има такова да, но се приема максимум до три дни след рисков полов акт. Сега вече е много късно за него. Въобще френда ти какво си е мислел като и го е бутал без презерватив и е свършил в нея. Сега ще си бере последствията за това, че си е правил кефа без да мисли.

granger
06-25-2012, 15:31
Начина ти на изразяване ме кефи,поздрави на 3ти клас.
Кажи на приятеля ти,че като е такъв келеш сега ще трябва да си понася последствията. Както и 14 годишната , както и да е. Тяхна си работа - ще прави ли аборт,или не. С хапчета няма как да стане.

ivanoff20V
06-25-2012, 16:06
Кажи и да го кръси ако е момиче Андреа-момче Борис дали ;)

draid
06-25-2012, 17:14
Направи секса, с тия две ръце, и после каза : ще го кръстим габриела :)

Бременна ли е само аборт може да махне плода, но няма кой да и го направи на 14 => закъсал го е яко, само баща и да разбере, не ми се мисли.

Scarface_
06-25-2012, 18:00
потърси някой близък батко , нещо от сорта сигурно ... има и доктори , които ще го направят за повече пари ... стига да си намерите , че ся трудно ...

Disasterpiece
06-25-2012, 18:05
Честито да ти е!

ragnel
06-25-2012, 18:14
Абе какви ги предлагате да ходи на черно да прави аборт? Да я осакати за цял живот някой пишман гинеколог. Това само родителите могат да го решат, тя е дете още.

bloodyF
06-25-2012, 18:20
само на мен ли ми СМЪРДИ на тролене?

ragnel
06-25-2012, 18:23
Не е тролене. Моя позната беше решила с гаджето си да си направят кефа веднъж без предпазни средства и естествено от няколко години си отглеждат една малка кукла. Единствената разлика е, че бяха пълнолетни и имаха сериозна връзка. Но драмата беше голяма, докато решат да не прави аборт.

MaReNs
06-25-2012, 20:29
само на мен ли ми СМЪРДИ на тролене?

Не се казва ТРОЛЕНЕ а Troll и какъв troll e тва'

Boateng
06-25-2012, 23:23
Плесници в корема и си ти споко , всичко е окей.

GLaDOS
06-26-2012, 06:48
Поне,преди да се шибате,вземете да прочетете биология от обща култура.И да...честито да е ! Другия път с капут.

dimitar_ak
06-26-2012, 06:55
http://www.sexnature.org/seksualna-kultura/himicheski-abort-ru-486.html но с условия и само по лекарско предписание

SmilezZz
06-26-2012, 14:28
Късно е за лекарства.
Единственото решение в случая е аборт. Говорите си родителите ти (й) и от там нататък те действат. Тъй като си (е) малолетна, няма как да премахне бебето без знание на родител.

anni2000
06-26-2012, 15:13
Поне да беше пила Ескапел...ся трябва аборт...ама някаф нелегален трябва да е щот май лекарите не щяли на непълнолетни

ragnel
06-26-2012, 15:59
Поне да беше пила Ескапел...ся трябва аборт...ама някаф нелегален трябва да е щот май лекарите не щяли на непълнолетни

Нелегалният аборт може да я лиши от възможността да има деца завинаги, а могат да се получат и усложнения с фатален край. В допълнение става въпрос за малко момиче, едва ли ще се намери лекар, който да и направи аборт. А дори и да се намери и след това родителите и разберат не искам да си представям какво може да стане. draid много добре го е обобщил в няколко думи.

Аборт в тази ситуация става само със съгласие на родителите на момичето. Те трябва да преценят как да се постъпи. Най-добре е да не крият, минава време и става още по-сложно.

MojoJojo88
06-26-2012, 16:20
само на мен ли ми СМЪРДИ на тролене?

To направо вони на тролване...

marilyn
06-26-2012, 16:23
Аборт. Да казват на родителите възможно по-скоро и да се взимат мерки. Не ви разбирам бе деца... на 14 тръгнали да се чукат и то без презервативи... гледайте си учението и си стойте мирни на дупетата, пораснете и тогава правете секс...

Teen♥P♥nda
06-27-2012, 17:09
Е аре разказвай, кво е станало, яде ли някой шамари .

heartshapedbox
06-29-2012, 12:28
Като е направил секса, остава само да премахне тази бременност с аборт.

Бооже, начинът ви на изразяване ме убива понякога :Д

prosto_chovek
06-29-2012, 18:38
на вашата възраст като бях по - малък, децата знаеха поне домати да колтучат. А вие и да се таковате не знаете, ама пак се бутате. Една свястна работа не могат да свършат, ама "направи секс". На 14 - млада мама. Да знаете, че абортът хич не е безопасна работа. :)

DisappointedDreamer
06-29-2012, 19:07
Че то и износването на бебе на 14 годишна възраст въобще не е безопасна работа.

prosto_chovek
06-29-2012, 20:23
на ромските чада не им пречи. Определено не съм за идеята да го износи, само казвам, че и то е рисковано :)

Your.Passion
06-29-2012, 20:31
Еми толкова са ви мозъците !! На 14 ще ми се чукат тука ..И то без презерватив .Последствията ще си ги търпите !! Лапетии .Гледайте си учението и стойте мирно на гъзовете си !!!!

PyCoKoCkA93
06-29-2012, 20:34
Нямсте друг избор,освен да кажете и двамата на родителите си и да се прави аборт със съгласието на родителите.Поне като правите секс без презерватив,не свършвайте в момичето или най-елементарното-да беше пила един ескапел за сигурно.Сега заради 30-минутен кеф момичето може да остане без деца за цял живот,а да не говорим за психическата травма,която остава за цял живот...

Teen♥P♥nda
07-01-2012, 15:20
РуСоКосКа93 е права .
Тоя твой приятел е много забутан между другото 80 процента от тези които правят
секс без презерватив стават родители !
35 процента от тях са тинейджъри .
Поне аз така мисля де .