PDA

View Full Version : Напълно объркан...



test55
06-25-2012, 16:52
Здравейте, ще карам на право макар, че не знам и аз от къде да започна. По принцип майка ми е голямо лице и винаги се държи на ниво и от малък ме беше учила на "ебеш и бягаш" както много момчета правят в момент и просто когато съм с едно момиче винаги се залъгвам в началото, че ще направим нещо сериозно а после идва момента в който искам само чукането и въобще не ми е за любовта. Даже на моменти правя всичко възможно да се харесам на някое момиче и след това ставам студен и се отдръпвам без никаква причина, все едно ме е страх от нова връзка. Не знам защо така се получава винаги, макар, че нямам причина и излизам с много красиви момичета. И така, дойде един в който бях на рожден ден на приятел и естествено се запознах с едно момиче, заговарях я а-у но усетих, че ме отблъсква и се отказах при положение, че много рядко ме режат и ми стана някво тъпо. Въпросната вечер след събирането вечерта момичето се напи като мотика и не можеше даже да ходи а не можеше да се прибере у тях защото беше дошла на гости и щеше да спи в едно момче обаче работата не стана и така тя беше пияна и нямаше къде да спи. Всички искаха вече да я оставят и да се прибират тоест да я заебат и да се спасява, но аз настоявах да останат всички и отидох при един приятел и намерих къде да спи. Разбира се на сутринта - мерси а - у и тфа беше. Един ден пак дойде, не се напи този път ( :D ) но ето, че пак нямаше къде да спи. Естествено пак всички искаха да я остаят да се спасява и естествено пак аз намерих къде да спи, ако ставаше дума да не стане работата и да няма къде да спи най-вероятно щеше да спи на някоя пейка и аз щях да остана с нея и като вече стана време там да се прибира ме целуна с езк. На сутринта в 5ч. трябваше да стане защото там дядото на момчето в което спеше се събуждаше и тя тряяше да излезе рано и аз естествено станах и чаках с нея на спирката рейса и преди да се качи ме целуна пак с език. И от тогава не сме се виждали защото попринцип сме от различно градове тоест аз и след лятото ще се местя да уча в въпросния град. И така, писахме си и ми каза, че искала сериозно връзка и т.н. и аз ест се съгласих. Но след 1 седмица я гледам, че се е обвързала в фейсбук с друго момче и аз и викам - какво стана и отговора и беше просто - ми така се получи....
Не знам защо въобще държа толкова на това момиче като не знам дали друг би направил толкова за нея, даже един път щях да ходя до нейния град само за да бия едни заради нея. Не знам защо по дяволите не можа да изтрае 2 шибани месеца. И в момента се занимавам с едно много по красиво момиче от нея но не мога да си я избия от главата, а тя въобще не е някое обикновенно момиче като сметнем това, че пие, че пуши, има сефте и т.н... Мога да съм с много по-добри момичета но само тя ми е в главата и не мога и не мога да си я избия просто. Предложих и като се преместя да започнем на чисто а единствения отговор беше - ще видим. Просто като съм с други момичета ми е само за едното чукане като те са много по-добри и свястни и не искам да им разбивам сърцата после а за въпросното момиче, мога и 2 години да я чакаш въпреки, че има сефте и т.н....

На 15 години сме и двамата което звучи доста смешно, и ако ще ми казвате - ще има още много други, по-добре недейте, бях с други и няма никакъв смисъл....


П.С. Искрено благодаря на всички отделили време за да ми прочетат тийнейджърските глупости...

z1p0
06-25-2012, 16:57
Брат, заебавай я с времето ще я забравиш :)Продължавай си в същия дух тя шот не ти е вързала затва ти се е забила в главата ама има и такива моменти скачай на друга не е единствена ;)

test55
06-25-2012, 19:56
Знам, продължавам да ги сменям но вече два месеца ми е само в главата, като се има в предвид, че ходя с много по хубави и яки и сексапилни и кфи ли не момичета.. не, не ме разбирайте погрешно, че се имам за плейбой... просто съм поредното добро (в повечето време) момче влюбило се в поредното "лошо" момиче.

cool_angel
06-25-2012, 22:21
Искаш я, защото не можеш да я имаш.

LadyDi
06-26-2012, 06:17
просто съм поредното добро (в повечето време) момче влюбило се в поредното "лошо" момиче.
Ей тва някак ми седи на криво на фона на обясненията ти, че мама те е научила да ебеш и бягаш и че си с всички момичета за едното чукане.
Айде стига филми, Москва не вярва на сълзи.

DisappointedDreamer
06-26-2012, 08:07
Мда, Лейди е права.

Само не разбрах защо постоянно повтаряше в поста си "тя има сефте"? Моля? И, какво ще значи това? И какво от това?
Оная си прави каквото иска с когото си поиска, знаейки че ако с този не стана, ще има друг. Несериозна работа, и двамата сте за едното чукане. Просто на теб тя в началото не ти е вързала, не те е отразила и ти си си казал: Коя е таз, която ще ме отрязва, никой не ме отрязва, аз съм Всевишния Ебач. Затова я и искаш. На оная пък и е все тая, тъй като тя си върти своите интриги в своя град.

Чукай подред през тези 2 месеца, а когато се преместиш в другия град изчукай и нея и готово. Поне да ти мине мерака.

AnzaRe
06-26-2012, 08:17
Мани мани

mechone
06-26-2012, 08:51
Искаш я, защото не можеш да я имаш.

+1 :)

test55
06-26-2012, 14:45
Знаете ли к'во? Аз съм кретен. Днеска си писах с въпросното момиче и предложих да започнем на чисто като се преместя и тя се съгласи. Просто не можех да приема поражението, и наистина искам да съм с това момиче въпреки, че знам, че в момента ходя с много по-добро и свястно момиче. И въпреки всички, въпреки, че знам, че е грешка да тръгвам с въпросното момиче смятам да го направя и да заеба това свястно момиче и да ви кажа се чувстван като огромен идиот защото заебавам това момиче така заради няква друго което не е нищо повече от нея. И въпреки, че имаме еднакви интересни и много общи работи с това свястно момиче аз пак исиакм да съм с това въпросно момиче... Имам чувството, че се побърквам и съм няквъф кретен който не знае какво иска ..

LadyDi
06-26-2012, 14:51
Знаете ли к'во? Аз съм кретен. Днеска си писах с въпросното момиче и предложих да започнем на чисто като се преместя и тя се съгласи. Просто не можех да приема поражението, и наистина искам да съм с това момиче въпреки, че знам, че в момента ходя с много по-добро и свястно момиче. И въпреки всички, въпреки, че знам, че е грешка да тръгвам с въпросното момиче смятам да го направя и да заеба това свястно момиче и да ви кажа се чувстван като огромен идиот защото заебавам това момиче така заради няква друго което не е нищо повече от нея. И въпреки, че имаме еднакви интересни и много общи работи с това свястно момиче аз пак исиакм да съм с това въпросно момиче... Имам чувството, че се побърквам и съм няквъф кретен който не знае какво иска ..
Ами ти си. Защото изобщо си тръгнал с друго момиче.

test55
06-26-2012, 14:53
Ходих с други само и само да я забравя.

LadyDi
06-26-2012, 14:55
То не става така. Сега, освен че не си я забравил, че пак няма да успееш да си с нея, ще нараниш и невинно момиче.
Кво да ти кажа...

test55
06-26-2012, 15:01
Не си ме разбрала, успях с първото но това сега момиче с което ходя ... не знам ...

SmilezZz
06-26-2012, 15:41
Не знаеш какво искаш, още повече, че въпросното възпитание съвсем те е съсипало. Като за начало спри да си на принципа "еби и бягай".

Иначе ти си решаваш какво да правиш. Лично аз не бих наранила невинното момиче, което даже не знае какво се случва зад гърба й. И то заради някаква, която само си търся някой, с който да си играе. Нищо друго.

Verminaard
06-26-2012, 18:25
Майка ти е пич!
Ти не си.