PDA

View Full Version : Как да си намеря приятели?



cherry2
06-25-2012, 18:32
Как да си намеря приятели? Мойте приятели нещо не искат особено да контактуват с мен...(винаги съм резерва на някой ако му е скучно : ( ...такова чувтсво имам..а нзз къде да търся приятели? Може би ми трябват нови контакти ...

~*~DaRk GiRl~*~
06-25-2012, 21:25
Може би са свикнали те да решават всичко. Остави тази групичка от хора не им обръщай внимание, недей да ги караш да идат с теб или каквото и да е друго. Опитай се да завържеш нови приятелства все пак все някой трябва да направи първата крачка. Прави всичко друго, но никакво внимание. Може би ще усетят какво са загубили ако ли не това ни а ти приятели и хора, които заслужават внимание.

thelover3
06-26-2012, 07:49
Еми зарежи ги тея. А за новите приятели-просто се запоснай с нови хора. Естествено, че няма да си с всички приятелка, но си намери такива, които ти допадат и действай. Запознай се с хората от квартала, ако вече не си. В какви отношения си със съучениците ти? Опитай се да говориш повече с тях и виж кой ти допада. Можеш да се запишеш на спорт или на курс по нещо. Там също ще срещнеш нови хора.

slicky
06-26-2012, 16:04
Дай още малко инфо за себе си, така трудно ще ти помогне някои. Кажи на колко си, посещаваш ли нещо, разбираш ли се с хората, срамежлива си и т.н.

Xriis..
06-26-2012, 18:00
Намери си 1 човек .. ама истински ;) От там вече всичко ще се нареди . Знам го от личен опит .. намери човека за себе си (като приятелка ,де ;дд) Другите не ги режи напълно .. никога не е лошо да има повече хора ,с които просто да излизаш .. Може да разберат колко си важна за тях , може и да не го направят .. Просто помни - те губят ;)