PDA

View Full Version : Бивши



crazybebe
06-25-2012, 20:31
Здравейте ! Сигурно ви е омръзнало от любовни драми и лично аз много рядко споделям проблемите си в разни форуми ... Но съм в много тъпа ситуация и наистина не знам какво да правя и се нуждая от вашите съвети ...

Става на въпрос за бившия ми . Скъсахме преди около 2 месеца , защото той ме разиграваше и ме нараняваше , но имахме и прекрасни мигове заедно. Преди около месец , съвсем неочаквано, той ми писа , точно когато го бях забравила.И си писахме доста дълго време , видяхме се като приятели , гушна ме , говорихме си , но нищо повече . Продължихме да си пишем и съвсем случайно се засекохме вчера и понеже и двамата нямахме работа отидохме в една градинка с едни приятели и си прекарахме невероятно . Осъзнах ,че той ми липсва ... Липсват ми прегръдките и целувките му ... липсват ми прекрасните ни мигове заедно .. искам го отново до мен , с мен ... с цялото си сърце го искам , но просто нещо вътре в мен ми казва,че не трябва ... Какво да правя ? Заслужава ли си ? Дали ще е по-различно ако тръгнем отново ? Дали ще ме нарани ? Какво да направя , моля ви , кажете си мнението ... ? Ако бяхте на мое място , какво бихте направили ?

draid
06-25-2012, 20:37
http://www.buzzhunt.co.uk/wp-content/2011/04/heart-vs-brian.jpg

В твоя случай him

Иначе, аз лично ако имах чувства, а и отсрещната страна имаше, може би щях да се пробвам, но всичко зависи от силата на споменатите. Освен това има вероятност да те нарани, но пък и има обратната, абе заплетено е. Ако не се виждаш с него женена, вероятно някога ще те нарани, въпроса е да прецениш колко ще си заслужават приятните моменти през това време.

assd
06-25-2012, 20:38
аз имам следната теория - никога не се връщай назад, защото хубавите неща са винаги отпред. ето и обяснението: ако се връщаш назад шанса да намериш нещо хубаво е нулев, защото някой вървящ напред вече е минал и го е взел ако си струва това нещо изпуснато от друг, ако се връщаш намаляваш и шанса да намериш нещо друго хубаво напред, защото не само ти вървиш напред. все едно портфейл, ако го загубиш - няма смисъл да се връщаш да го търсиш, вече някой вървящ напред го е прибрал, шанса да намериш друг портфейл изпуснат напред е много по-голям. логично е, много съм умен :D

draid
06-25-2012, 20:41
Шанса да намериш нещо хубаво назад е същият какъвто и на пред :)

DisappointedDreamer
06-25-2012, 20:42
http://www.buzzhunt.co.uk/wp-content/2011/04/heart-vs-brian.jpg


Мда.

Аз не бих се занимавала. Скъсала си го, имало е причина, би ли искала тя да се повтори?

BarcaGirl17
06-25-2012, 20:45
Здравейте ! Сигурно ви е омръзнало от любовни драми и лично аз много рядко споделям проблемите си в разни форуми ... Но съм в много тъпа ситуация и наистина не знам какво да правя и се нуждая от вашите съвети ...

Става на въпрос за бившия ми . Скъсахме преди около 2 месеца , защото той ме разиграваше и ме нараняваше , но имахме и прекрасни мигове заедно. Преди около месец , съвсем неочаквано, той ми писа , точно когато го бях забравила.И си писахме доста дълго време , видяхме се като приятели , гушна ме , говорихме си , но нищо повече . Продължихме да си пишем и съвсем случайно се засекохме вчера и понеже и двамата нямахме работа отидохме в една градинка с едни приятели и си прекарахме невероятно . Осъзнах ,че той ми липсва ... Липсват ми прегръдките и целувките му ... липсват ми прекрасните ни мигове заедно .. искам го отново до мен , с мен ... с цялото си сърце го искам , но просто нещо вътре в мен ми казва,че не трябва ... Какво да правя ? Заслужава ли си ? Дали ще е по-различно ако тръгнем отново ? Дали ще ме нарани ? Какво да направя , моля ви , кажете си мнението ... ? Ако бяхте на мое място , какво бихте направили ?

Да, поговори с него, според мен има голям шанс той все още има чувства към теб. :) Егаси, все едно преразказа моята история.......

crazybebe
06-25-2012, 20:59
Не знам .. искаше ми се да опитаме отново,защото вярвам,че се е променил, а всъщност такива истории има само в приказките и филмите ;д не си представям бъдещето ни заедно,защото имаме доста различия ... той е момчето,което най-много някога ме е наранявало и разбира се отново ще се влюбя в него ,защо ли пък не ... хах .. знам,че ще ме нарани отново, 90 % съм сигурна в това ... но ако не ме .. ? Гадното е ,че няма от къде да разбера , ако не опитам :(
Положителните черти на тази ситуация са много по-малко от отрицателните .. ;х ... Някакси може би просто ми липсва ... Все още съм объркана :(

DisappointedDreamer
06-25-2012, 21:10
Да, някакво лапе се е променило за 2 месеца. Вярвай си. Ни хуя му се е издължил, ни характер е доизградил.

DragonLady
06-25-2012, 21:19
Колко време бяхте заедно?
Иначе ако наистина си сигурна, че пак ще те нарани, то тогава не си струва да му даваш шанс.
пс: може просто да му се е дое*ало и да няма друга алтернатива освен теб.

fenkaaa
06-26-2012, 22:13
Ако кажеш за какво сте се разделили,може би да ти помогнем дали да се върнеш отново при него?

PepSsS
06-27-2012, 05:45
http://www.buzzhunt.co.uk/wp-content/2011/04/heart-vs-brian.jpg

В твоя случай him

Иначе, аз лично ако имах чувства, а и отсрещната страна имаше, може би щях да се пробвам, но всичко зависи от силата на споменатите. Освен това има вероятност да те нарани, но пък и има обратната, абе заплетено е. Ако не се виждаш с него женена, вероятно някога ще те нарани, въпроса е да прецениш колко ще си заслужават приятните моменти през това време.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=363041680415238&set=a.157740814278660.39057.152572861462122&type=3

babity
06-27-2012, 07:32
Научи се да се владееш! Знам колко е примамливо да теглиш една майна и да се върнеш назад към познатото, ама то невинаги, даже почти никога не е по - добро от това, което те очаква.

LadyTerrible
06-27-2012, 07:42
Ти сама каза,че те е наранявал и разигравал...защо да не го направи отново? Според мен няма смисъл да се събирате.Преживяла си го,както и това,че те е наранил.Не се връщай назад.

LadyDi
06-27-2012, 09:22
Всъщност, животът е низ от проби и грешки (колко философски).
Аз, на твое място (и това си е лично моя начин на разсъждение), бих се върнала. Просто не съм способна да живея с "ами, ако...". Щом има индикации, че и той го иска - връщам се. Ако се получи - чудесно, така е било писано, ще сме си щастливички.
Ако ме нарани отново - прекрасно, тъкмо ще се сетя защо зарязах този боклук първия път и наистина ще се излекувам от него.
Но ако не се върна, винаги ще ме чопли изречението: "Аз толкова го обичах, може би се беше променил...".