PDA

View Full Version : На 23 късно ли е за мечти?



marti_marto
06-25-2012, 21:42
Здравейте, пиша тук, въпреки че вече отдавна не съм тийн, защото "Пълнолетник" малко се чете, а аз искам повече мнения. Та, както вече споменах на 23 съм, обаче вече ме е страх да мечтая. Защото колкото и години да минават не мога да се откажа от една мечта, която имам още от дете, по-силно е от мен просто. А тя е - да стана певец/актьор. Винаги съм искал да бъда известна личност, обаче има един проблем - имам музикален слух и добро чувство за ритъм и мелодия, обаче гласът ми не е много хубав. А и не съм следвал в консерваторията, нито в НАТФИЗ. Само че те и не ми трябват - искам да стана актьор в чужбина, като тези които участват в сериали като Щурите съседи и Интернатът и едновременно с това да пея. Винаги съм искал да имам собствени песни и да се снимам в клипове. Осъзнавам, че това е невъзможно, защото следвам Икономика, обаче все още си мечтая. Според вас откачено ли е, че на 23 буквално съм запазил детското в себе си и имам такива щури мечти? Късно ли е на 19+ за мечти?

draid
06-25-2012, 21:53
Никога не е късно за мечти.

Verminaard
06-25-2012, 22:49
Да,късно е.
/thread

marti_marto
06-25-2012, 22:50
Да,късно е.
/thread

И що?

windowlicker
06-26-2012, 04:21
Не е късно, важното е какво правиш, за да ги постигнеш. Да започнем с това: в коя държава искаш да се реализираш и говориш ли дадения език без акцент?

Vodnokonche
06-26-2012, 08:56
Що за въпрос? Късно ли е за мечти на 23? Никога не е късно за мечти!

marti_marto
06-27-2012, 00:49
Не е късно, важното е какво правиш, за да ги постигнеш. Да започнем с това: в коя държава искаш да се реализираш и говориш ли дадения език без акцент?

Испания. Езикът тепърва го уча, но като звучене ми харесва и освен това ми се струва по-лесен от френския, който учих. Много по-звучен, точен е и логичен е от скапания френски. Освен това испанците не са толкова надути като французите, които са гейска нация. Язък, че имат доста хубава природа и разнообразна.

Искам да стана звезда и да имам много фенки, които да се подмокрят като ме видят. :grin:

windowlicker
06-27-2012, 16:50
А какво става ако всички фенки са ти от долу изброените? :lol:


Ам в смисъл такъв, че не искам да се оженя за българка. Всякаква друга (освен въшлива мюсулманка, негърка, азиатка, латинка, германка, англичанка, американка или от Балканите) става!

Floww
06-27-2012, 17:08
То не е късно, ама важното е да правиш нещо по реализирането им, колкото се може по-скоро.

WeNeedMoreDrugs
06-27-2012, 17:10
И на 100 години да си, не е забранено да си мечтаеш. Колко от мечтите си ще превърнеш в реалност зависи от много обективни и субективни фактори. Обективни - трябва да си упорит и целенасочен. Субективни - все пак има и понятие наречено "късмет". Шансът да постигнеш нещо се обуславя именно от упоритостта, целнасочеността и късмета да получиш уникална възможност...

mechone
06-28-2012, 12:01
Не, не и НЕ !

scrooper
06-28-2012, 12:26
Пожелавам ти да се влюбиш в негърка.

SmilezZz
06-28-2012, 18:26
Няма лошо да мечтаеш - независимо дали си на 23 или 75. Точно за това нещо няма възраст, така че спокойно. Важното е какви усилия полагаш и дали изобщо имаш възможността и таланта, за да го сбъднеш това.

error92
07-03-2012, 06:41
На теб проблема ти е че не си на 23...акъла ти не е на толкова : ))

kolegata88
07-04-2012, 00:11
На теб проблема ти е че не си на 23...акъла ти не е на толкова : ))
ХАХААХ
Късничко ти е.Нищо не си направил по въпроса.Когато станеш на 50 години тогава ли ще търсиш реализация?

qwerty7
07-04-2012, 08:23
Всъщност никога не е късно за мечти. Но зависи дали искаш да сбъднеш мечтата си както ти си решил. Ако си упорит и както сам твърдиш имаш талант нещата ще се получат. И малко късмет трябва но пък ако наистина го искаш до калкото разбрах е така, защото казваш че това е децката ти мечта, ако се бориш и положиш усилия за нея според мен има голям шанс да се сбъдне!! успех

Sladichkoto0
07-05-2012, 16:27
ХАХААХ
Късничко ти е.Нищо не си направил по въпроса.Когато станеш на 50 години тогава ли ще търсиш реализация?

Той не пита дали на 23 е късно за реализация, а дали е късно за мечти :D

kolegata88
07-05-2012, 18:00
Той не пита дали на 23 е късно за реализация, а дали е късно за мечти :D
Мечтата му е да се реализира на пазара и да играе Маури във Щирите Съседи...Когато стане на 50 ли ще започва да збъдва мечтата си ?

Sladichkoto0
07-05-2012, 22:37
Да побърза тогава ...

iakatamacka
07-06-2012, 08:18
Никога не е късно да се мечтае. Преди дни откриха бозона на Хигс а той не е смятал че тов аще стане в неговия живот... от над 45 години го търсят. И сега ще му дадат нобелова награда на човека.

Иначе за пеенето и актьорското майсторство не си прав - трябва си учене. За всяко нещо си трябва учене. Аз съм пяла в младежки хор и ако знаеш само колко е тежко да се научил каква е постановката н а гласа, как да вадиш конкретни тонове... ужас. Не мисли че щом можеш да пееш е банята си готов. Най-малкото ако изнесеш един концерт - непрофесионалиста няма глас след 3-тата песен, а професионалиста може да пее 1-2 часа и на следващия ден отново.

За това - не спирай да мечтаеш, но запиши пеене в НБУ дистанционно (тоест през събота и неделя). Ще ти е от полза.

SÜß
07-14-2012, 17:58
Никога не е.

scrooper
07-14-2012, 20:09
Никога не е късно да се мечтае. Преди дни откриха бозона на Хигс а той не е смятал че тов аще стане в неговия живот... от над 45 години го търсят. И сега ще му дадат нобелова награда на човека.

Иначе за пеенето и актьорското майсторство не си прав - трябва си учене. За всяко нещо си трябва учене. Аз съм пяла в младежки хор и ако знаеш само колко е тежко да се научил каква е постановката н а гласа, как да вадиш конкретни тонове... ужас. Не мисли че щом можеш да пееш е банята си готов. Най-малкото ако изнесеш един концерт - непрофесионалиста няма глас след 3-тата песен, а професионалиста може да пее 1-2 часа и на следващия ден отново.

За това - не спирай да мечтаеш, но запиши пеене в НБУ дистанционно (тоест през събота и неделя). Ще ти е от полза.
Това е най- полезното мнение :)

Chris.Sayway
07-15-2012, 08:45
Да, определено на 23 в България е късно , то всъщност не е , но тук нямаш никакъв шанс да станеш ''звезда'' . Относно Америка, Англия, Канада .. Там трябва да отидеш , ако искаш да се бориш за стойностен и задоволителен живот .

Anichkaxxwee
07-17-2012, 11:34
Никога не е късно : )

mimijessi
08-10-2012, 02:59
Това е най- полезното мнение :)
Определено!

dimitar_ak
08-10-2012, 06:04
Има една теория, че човек е остарял когато спре да мечтае.

Amore-Mio*
08-10-2012, 14:10
Никога не е късно за мечти. Важното е дали изобщо полагаш някакви усилия, за да го постигнеш. Няма лошо да си запазил детското в себе си, лошото е, че не правиш нищо по въпроса. Никога не казвай никога, в този живот всичко е възможно - стига да имаш желание и воля, разбира се.

Иначе дори и да не искаш да работиш в България като такъв, е нужно все пак да учиш. Не си мисли, че тия неща са толкова прости. Имат хиляди глупости, които трябва да знаеш, за да станеш такъв в истинския смисъл на думата.

Glamour92
08-10-2012, 14:22
23 не е кой знае колко напреднала възраст,няма как да си закъснял за каквото и да било.
Ако си решил да дръпнеш една крачка по-напред от фантазиите,превърни мечтите си в намерения и после си се радвай.

*макар че четейки ти темата оставам с усещането,че на теб самия би ти било по-удобно просто да си мечтаеш. 8-)

lubovvv
08-13-2012, 07:28
Мисля, че е късно за точно тази ти мечта :)

lude7ina
08-25-2012, 12:54
Пич, що не искаш българки? Толкова ли сме лоши?

Macer
08-25-2012, 19:54
никога не е късно за мечти ! а и дори да е така .. по - добре късно отколкото никога нали !?
..hold on to your dreams !

mirki4a
08-26-2012, 00:07
Never give up on your dreams cuz you were born this way baby ;)