PDA

View Full Version : Помогнете ми да я спечеля.



InsertDumbNickHere
06-25-2012, 20:58
Здравейте. Няма да си казвам името за да не стане някой фал, градът също няма да споменавам, но ще кажа, че съм на 15 години (почти 16).Спортна натура съм, следователно се занимавам със спорт както и момичето за което ще ви пиша.Тя е на 14 (завърши 7 клас).Попринцип не си падам по по-малки момичета, но определено тя ме впечатли. Познаваме се от години, но наскоро започна да ме привлича доста силно. Наскоро бяхме на лагер с отбора на морето.Там доста се закачахме, но повече като приятели.Нон стоп я бъзиках, разсмивах и си говорехме за какво ли не. Всичко беше перфектно само, че тя не ми даде никакви признаци, че ме харесва или нещо подобно. Ако щете ми вярвайте, но сме толкова еднакви, че просто не е истина. Имаме супер ама супер много общи интереси и с нея мога да говоря за всичко.Доста се бях поотпуснал на този лагер, и правихме доста неща който може да са фактори, че ме харесва или нещо подобно, но на следващия ден всичко започваше отначало... Все едно вчера нищо не се е случило... След като се върнахме от лагера започнах да и пиша всеки ден ( преди това не бяхме близки. На този лагер се опознахме супер много.) И така вече няколко дена само аз и пиша... Надявам се тя да ми пише някой път...но НЕ.Искам да ви попитам какво е вашето мнение по въпроса... Какво да направя, да продължа в същия дух, или да се спра, или да направя нещо друго ?! Искам да подчертая, че не съм някакъв супер влюбен глупак който ще си среже вените ако тя не е с мен или тем подобни глупости... просто се влюбих в нея постепенно. В началото не ми правеше кой знае какво впечатление, но сега вече просто всякаш не мога без нея... Не ми е вървяло кой знае с момичетата до сега, но нали всички казват, че трябва да се държим естествено и тем подобни работи... Еми аз точно това правя, докато съм при нея съм усмихнат нон стоп и се чувствам добре... като си говорим не забивам както при повечето момичета които съм харесвал :) Надявам се да ми дадете няко съвет.
Regards.

cool_angel
06-25-2012, 22:00
Като за начало спри да и пишеш всеки ден, че е малко досадно и изчакай тя да те потърси

shmatarok
06-25-2012, 23:55
Да, наистина. Не й пиши, ако наистина й е приятно да общува с теб, ще те потърси. След това вече я покани да излезете - щом имате много интереси, то можеш да измислиш нещо забавно и интересно да прекарате малко време заедно.
Не можах да ти дам много адекватен отговор, щот е късно вече, ама.. 8-) успех ти желая!

InsertDumbNickHere
06-26-2012, 07:00
Няма да и пиша днес и ще се надявам тя да ме потърси. Ако тя ми пише нещата стават доста по-лесни.Ще ви послушам и няма да и нахалствам. Благодаря

AnzaRe
06-26-2012, 08:21
Тя ако не иска,няма да можеш да й промениш мнението.

Dark_Heartbreaker
06-26-2012, 09:19
Тя може и да не ти отвръща на написаното от теб във Фейсбуук/Скайп, защото иска да помисли какво точно е означавало това на лагера. ^ Както казаха по-горе - изчакай я. Когато е готова ще ти пише и оттам нататък е лесно. Успех и пиши какво е станало! ;)

InsertDumbNickHere
06-26-2012, 10:44
Довечера късно ще напиша какво е станало... Надявам се да ми пише по някое време :)

ColdColdNight
06-26-2012, 11:11
Това с писането всеки ден е доста тънка работа, защото ако на едни им е досадно, други пък се чувстват добре и търсени... То при всеки си е различно. Тя винаги ли ти отговаря? Споделя ли ти разни неща? Все пак е хубаво да има един ден почивка, за да не си омръзнете.

InsertDumbNickHere
06-26-2012, 11:26
Например какво да ми е споделяла? Питайте нещо конкретно защото нищо не ми идва на ум... иначе да, отговаря ми всеки път.

fenasf
06-26-2012, 12:05
Щом досега нищо не е станало, не ще стане и за в бъдеще.

пAteNцЕ
06-26-2012, 12:55
^ е чакай бе има време,много строго съдиш- на лагера са се опознали и сега са си близки,следва още една крачка само
иначе авторе браво дотук добре си се справил,държал си се естествено,само така ;)
както ти казаха-изчакай тя да те потърси ако не днес ще е утре ;p

SmilezZz
06-26-2012, 14:08
Тя може и да не ти отвръща на написаното от теб във Фейсбуук/Скайп, защото иска да помисли какво точно е означавало това на лагера. ^ Както казаха по-горе - изчакай я. Когато е готова ще ти пише и оттам нататък е лесно. Успех и пиши какво е станало! ;)

Съгласна съм.
И ако ти пише - просто я покани да се поразходите някъде, ала бала. Намекни й, че я харесваш и според нейната реакция решавай дали си струва да й признаваш чувствата си или не.

InsertDumbNickHere
06-26-2012, 15:46
Дори за най-голямата глупост да ме потърси пак ще завържa разговор... но за сега не се очертава да ми пише :( Утре ще я видя 100 на 100, така, че днес няма да и пиша ако тя не го направи 1ва

пAteNцЕ
06-26-2012, 16:16
излизали ли сте? ако не покани я да се разходите някъде защото това с кафето е страшно банално

InsertDumbNickHere
06-26-2012, 16:24
Ще изчакам по-натам да я каня навън (кино/парк (не си падам по кафета ). 1во нека ми пише за да разбера поне дали се интересува от мен. Ако усетя някой признак ще я поканя да излезем навън(тя е от друг квартал, затова не искам да бързам с излизанията).

пAteNцЕ
06-26-2012, 16:31
правилно мислиш(поне според мен) евала дано стане работата :)

InsertDumbNickHere
06-26-2012, 18:50
Явно днес няма да е денят в които да ми пише :( Мисля да си легна, защото утре имам важен изпит и цял ден съм учил. Да се надявам утре да се чуем или да останем малко насаме да си поговорим, пък може да даде някои знак :)

Chacho
06-26-2012, 18:51
Да се надяваме, че ще спреш да се надяваш на всяко вдишване.

ragnel
06-26-2012, 18:58
Зависи от момичето. Може да го играе пас и да не те потърси. Ако активно си комуникира с теб, когато и пишеш това е добър знак. Предложи да отидете някъде заедно, все ще се намери някое интересно място в града. Излезте така няколко пъти съвсем по приятелски, после може да пробваш да скъсиш дистанцията. Ще видиш как ще реагира, ако случайно я докоснеш и т.н. Покажи и, че ти харесва, но не форсирай нещата, защото може да те възприема само като приятел.

Chacho
06-26-2012, 19:00
Ако излезете 70 пъти и се опиташ да "скъсиш дистанцията", верно ще те възприема като приятел. Нема случайно, нема 5-6. Пробваш, не чакаш реакция, поемаш риск и ако улучиш - браво, ако ли не - боли та уя. Аре успех тама!

InsertDumbNickHere
06-26-2012, 19:05
Ако излезете 70 пъти и се опиташ да "скъсиш дистанцията", верно ще те възприема като приятел. Нема случайно, нема 5-6. Пробваш, не чакаш реакция, поемаш риск и ако улучиш - браво, ако ли не - боли та уя. Аре успех тама!

Значи ми казваш да излезем един път по приятелски и да и кажа/намекна силно, че я харесвам?

Chacho
06-26-2012, 19:07
Кажа и намекна не са думите, които бих избрал. Прекарвате си яко, преобръщаш и света, накрая си избираш произволен момент, кръщаваш го подходящ и действаш. Ако и на нея й е харесало с теб - печелиш, ако не - не печелиш.

Филанкишията
06-26-2012, 22:12
Здравей пичага. Прочетох темата и сега ще напиша как аз ги виждам нещата.
Първо: годините и на двамата ви са малко, тя ако е на 14 най-вероятно не знае какво да прави, дори и да те харесва. И двамата сте неопитни и това е напълно нормално.
Второ: Казваш, че се държиш естествено. Това е добре. Тя как се държи когато е с теб? Говоря ти на живо. Ето няколко прости неща по които можеш да познаеш някои неща от държанието и:
1. Ако си играе с косата или си я немества нещо, значи те харесва.
2. Ако държи нещо в ръцете си и го човърка или си играе с него, значи е леко притеснена.
3. Ако си кръстоса ръцете пред тялото пак, значи пак е притеснена и трябва да я накараш прави нещо с тях за да не са пред нея. Това е затворена позиция на тялото(body language).
4. Усмихва ли ти се? Променя ли и се интонацията на гласа? - това са все положителни неща.

Според мен си в така наречана "френд листа" или friend zone. Възприема те като приятел. От тази ситуация трудно можеш да промениш нещо.
Някои хора са ти дали добри съвети, като да спреш да я търсиш известно време за да видш, дали тя ще те потърси. Ако те потърси, няма да си играеш 5 часа да си чатите, ами и вкарваш оферта за разходка/кино или квото и да е.

Ако се навие да излезете, значи си направил една малка крачка. По-важно е като излезете как ще се представиш.
Разговорите е по-добре да са насочени към нея, т.е. тя да говори повече, ти трябва да се интересуваш от нея, какво харесва, какво не. Тя трябва да се почуства желана, да види в теб сигурност. Гледай да си по-близко до нея, както ти казаха да скъсиш дистанцията.

Най-важното нещо което трябва да научиш е, че не е важно какво и казваш, а как го казваш. Може и да и кажеш някаква тъпотия, но ако я кажеш добре, ще я разсмееш.
Айде успех от мен. И не забравяй, че не е единствената, ако не се получи има още един куп момичета.

Chacho
06-26-2012, 22:17
Pick-up рунд втори. Което ми напомня, че не си дописах темата.

InsertDumbNickHere
06-27-2012, 07:30
Здравейте.
1-Това което каза за годините може би е така, но тя е доста зряла, влезе в хубаво училище, момчетата я харесват и след този лагер, и това което видях и правихме там мисля, че няма да я е срам да покаже чувствата си (ако ги има).
1-Мисля, че имам някакви спомени да си е играла с косата
2-Не мисля, че го направи там.
3-И за това нямам спомен да го е правила.
4-Променя си интoнацията (да речем като се лигави нещо или си говорим, може да вкара на някои места миличък глас, или друг) Иии да усмихва ми се, даже ми прави физиономийки много често.

LadyTerrible
06-27-2012, 08:06
Ние момичетата сме сложни създания :D ,затова няма как със сигурност да се знае защо не ти пише.Причините може да са хиляди.Според мен не й пиши 1 седмица примерно и след това,ако тя не те е потърсила,ти го направи отново.Предложи й да се видите и на срещата се опитай да я спечелиш,намеци това онова,предполага се ,че знаеш как.Ако нещата вървят добре се пробвай да я целунеш.Успех! :)

JungleJaguar
06-27-2012, 11:54
Спираш с чисто новия си Майбах пред нея и само след 4 секунди вече си я спечелил за цял живот ахахахах.

InsertDumbNickHere
06-27-2012, 14:39
Ммм... Днес се видяхме, но ми каза може би едно изречение :( А е толкова прекрасна, че направо не знам...Ще ми кажете ''има толкова много момичета какво толкова'', знам, че е така... не съм някакъв тъпак които си мисли, че е само тя... но просто само като се усмихне или направи някоя физиономийка изтръпвам...облича се повече от прекрасно... а за мисълта, че излиза с други момчета от нейния квартал (от 2 различни сме) просто се садвам на max :(

Chacho
06-27-2012, 14:41
"Не съм някъв тъпак, който си мисли, че е само тя. Това, че гледам само нея и взимам нещата много навътре нищо не означава"

InsertDumbNickHere
06-27-2012, 15:26
Просто ми е супер приятна и е супер красива...някак си не мога да я забравя :( Дайте някакъв съвет. Няма да се откажа поради простата причина, че я виждам всеки ден, и знам, че има шанс просто да и ставам все по-приятен и по-приятен. Казвам това защото съм с нея в един отбор от може би 4-5 години, а само преди 1-2 месеца започна да ме привлича... а на лагера просто вече стигнах върха и може би съм се влюбил в нея.

Chacho
06-27-2012, 16:39
Охооо, ти си нагазил у дълбоките лайна бре. 5 години и чак сега се присети? Направи си услуга и се разходи до някоя друга.

Elizabettt
06-27-2012, 18:07
пиши и пак и успех. завиждам ти

Furious?
06-27-2012, 18:43
Отчайвам се момчета - дали не съм бил зле като вас преди години ?

стегни се малко - момичетата да не са тото награда , че да се надяваш да я спечелиш. докато си с тази награда за лотарията , нямаш шанс

InsertDumbNickHere
06-27-2012, 19:39
Chacho, Точно това исках да кажа... че постепенно започна да ме привлича...
Elizabettt, За какво по-точно ми завиждаш :D?

Chacho
06-27-2012, 21:55
То добре си го казал, ма ще си отровиш нервите с нея. Фюриъс ти каза за нагласата. Без нея няма да стане и със следващата.

InsertDumbNickHere
06-28-2012, 03:22
Значи ме съветвате да не се занимавам с нея или да променя нещо в нагласата си?

InsertDumbNickHere
06-28-2012, 15:54
Явно няма да се получи :( Днес пак я видях, разсмивам я, говорим си... но никакви признаци, че си пада по мен :( Мисля да спра да и пиша и да се боря за нея и просто да се надявам някак си магически да започна да я привличам...това случи ли се... от там нататък всичко е лесно :)

MarkKnight
06-28-2012, 16:19
за тва батенце отиваш до нея и и казваш всичко в прав текст,какво чувстваш към нея и т.н ...ако стане стане,ако не продължаваш

extreme16
06-28-2012, 18:25
Ти ми напомняш на един ПРИЯТЕЛ.
И той така.. говори някакви тъпотии, уж разсмива, но лошото е, че не вижда оттегчението зад засмяното лице :д
А и нещо друго.. може момичето да не се смее на шегите ти, а на теб. :)

InsertDumbNickHere
06-28-2012, 18:36
Може и да си прав/а :) Попринцип дрънкам доста глупости :( Явно трябва да започна да се контролирам малко от малко :)

MarkKnight
06-28-2012, 18:55
пак ще ти кажа,докато се моткаш,някой по-нахакан ще ти я вземе под носа...

SirLeX
06-28-2012, 21:12
Пробвай да я гледаш в устата докато и говорите, ПОВЯРРВАЙ МИ! просто го направи ;)

InsertDumbNickHere
06-29-2012, 09:31
Днес се видяхме и мина доста добре :) Отново се закачахме доста и ми се усмихваше супер много :) Днес ни предстои да се видим отново :) Ще опитам да я гледам в устата докато говори :)

InsertDumbNickHere
06-29-2012, 15:46
Днес се видяхме отново и пак беше доста добре :) Закачахме се, усмихваше ми се, говорихме си, абе всичко точно :) Мисля си, че може да се получат нещата в най-скоро време :)

Chacho
06-29-2012, 15:56
Ще се получат те, на кукуво лето. Освен боязливият ти контакт с нея, показвал ли си й, че те интересува като момиче, а не само приятелски? Бас ловя, че не би я плеснал по задника, не би й изкоментирал циците, не би могъл да я накараш да те целуне дори по бузата, та дори не би могъл да я разпиташ в ква поза обича да го прави. Мацката е суха на пустиня между краката, когато е с теб и трябва да си решиш тоя проблем.

InsertDumbNickHere
06-29-2012, 16:53
Прав си, не бих го направил защото съм доста срамежлив :( Какво предлагаш да започна да я барам ? Ако въпросът е там да се разчупя, бих се постарал да го направя ако това е начинът :) И някак си ако може не ми се карай...затова пиша тук :) Ако знаех всичко нямаше да съм тук :)

SirLeX
06-29-2012, 19:21
Братле в това няма правила! Просто правиш това което искаш, ако харесваш момичето и го кажи, в твоята ситуация няма смисъл да увърташ. Очевидно не знаеш какво правиш тук затова или направи нещо инстинктивно или въобще не се занимавай и не очаквай ние да знаем какво трябва да направиш. Пробвай да излезете някъде като споменеш че сте на СРЕЩА, флиртувай и ако не и хареса ще се види и поне ще си знаеш, ако всичко мине ок няма какво да се замисляш, аре стига си ни занимавал с глупости и давай! Късмет

SirLeX
06-29-2012, 19:22
И запомни тя не е единственото момиче на света така че давай по смело!

Chacho
06-29-2012, 20:23
Намери си самочувствието и не е само тая, има и други.

~βªβ¥~Gî®Ļ~
06-30-2012, 14:08
Сега прочетох и разбирам за кво става на въпрос аз съм година по-голяма и мога да ти кажа ,че ако е срамежлива тя няма да посмее да направи първата стъпка.Пък и ние винаги търсим някакви намеци и винаги чакаме той да ни пише първи.Кани я да излизате някъде в парка или на басейн нещо такова.когато се видите я закачай някви такива ,но не я притискай много.Също така кажи още нещо за нея.

InsertDumbNickHere
06-30-2012, 14:19
Ами тренираме 1 спорт.От това което видях на лагера не си личи да е срамежлива. Закача се и с други момчета ( не много, но все пак).Правим си физиономийки нон стоп.Облича се хубаво, пада си по момчета от филми -_- (3 метра над небето и такива боzи) Не седи много на компютъра.Мила е, смее ми се на шегите ( или простотийте които говоря).Тяхното семейство е над средната класа ( имат пари ), но това не е важно, защото и нашите са на същото ниво, не е проблем да я водя на кино и тем подобни.Обича да пътува.

~βªβ¥~Gî®Ļ~
06-30-2012, 14:41
Ами в такъв случай аз ти предлагам да излезете още няколко пъти намекни и за чувствата си да види ,че не я приемаш само като приател и виж каква ще бъде реакцията и .И след това зависи от това което е показала и предложи няма какво да чакаш !!!