PDA

View Full Version : Моята история



Someonehere
06-25-2012, 23:43
Zdraveite na vsichki.Az sym momche na 19 godini i se prestrashih da vi napi6a za moqt jivot.Az sym malko sramejliv i dosega nikoga ne sym imal gadje..dori nikoga ne sym se celuval s momiche.Po otnoshenie na vanshniq mi vid-ne se haresvam nikak (imam leko 6kembe),sramejliv,no sym mn dobyr v u4eneto,gledam da imam dobro obrazovanie,no ne sam i zubar kakto 6te si pomislite moje bi..Vinagi se opitvam da pomagam na horata,4esten sym,nqmam zavist kym absolutno nikogo...Problema e v tova,4e ve4e sum na 19,a nikoga ne sum imal priqtelka (nqkoga bqh vluben,obi4ah nqkoq),prosto ne sym i mn razgovorliv,kogato stava duma za govorene s momi4eta,prosto ne moga da se otpusna.Nqkoi 6te me pomislqt za zagubenqk,no mai tova si e 4istata istina..Kazvali sa mi,4e i samo4uvstvieto mi e nisko i spored men e taka.Ta bih jelal naistina da mi pomognete kak moga da stana po razgovorliv,da ne sum sramejliv,da spra da se samounijavam i nai-nakraq moje bi da si imam priqtelka...Vapreki 4e sam dobre v materialno otno6enie i sigurno 6te vlqza v hybav universitet,prosto ne sym shtastliv i ne moga da jiveq ve4e taka...

shmatarok
06-26-2012, 00:02
Като за начало - кирилица. :/

Като за второ начало - започни да спортуваш и да обръщаш по-голямо внимание на външния си вид. Храни се здравословно, за да влезеш във форма (това не означава, че трябва да изваеш няк'во мощното тяло, просто прибери корема и стегни мускулите си).
Освен това се опитай да преглътнеш срама си - със срам нищо не се постига, особено когато си момче! Трябва да действаш по-нахакано - забрави за комплексите си, просто се опитвай да общуваш с всякакви хора и повече с момичета. Няма да спичаш, ако разговорът не върви - с времето ще почнеш да се отпускаш.

Sh@d0w
06-26-2012, 03:43
Писането на кирилица е задължително.