PDA

View Full Version : Samgung Galaxy Mini 2



AniBG
06-26-2012, 08:23
Такам, преди постнах тема за нов телефон, е вече си купих телефон, Samsung Galaxy Mini 2. Искам да попитам по-запознатите - свалих си GOSMS Pro, дръпнах няколко теми за телефона, но не знам как да ги сложа. По-скоро предполагам откъде, влезнах в приложението (тъй като за темите е нужно именно това) и отидох на Theme Store. Отвориха ми са свалените теми, но като цъкна на тях и дам Apply ми се слагат само за приложението, а не за целия телефон. Пробвах от настройките на телефона, но нищо относно това не намерих. Ще се радвам, ако някой го обясни по-подробно и ми помогне, търсих иначе в интеренет, но не намерих нищо полезно. Благодаря!

DaNGeRousLy
06-26-2012, 08:30
Изтегли си също go launcher - много лесно се работи с него, ще се оправиш.
От там вече ще можеш да сложиш тема на целия телефон и ще смениш изцяло облика.
Go sms е само за съобщенията :) и честито за телефончето

AniBG
06-26-2012, 08:43
Изтегли си също go launcher - много лесно се работи с него, ще се оправиш.
От там вече ще можеш да сложиш тема на целия телефон и ще смениш изцяло облика.
Go sms е само за съобщенията :) и честито за телефончето

Благодаря за мнението! А ако може малко повече информация как се работи, че нещо не ми е много ясно -.-

ЕДИТ: Пробвах да си променя звука при звънене, но има възможност само от вградените в системата звуци, а не мога да си сложа песен по мой избор, или по-скоро аз не знам как. Малко помощ и затова? ;дд

DaNGeRousLy
06-26-2012, 10:00
Ами на мен най лесно ми се струва от плеъра.
Намираш песента и задържаш пръст в/у нея или търсиш някво меню,
където да има опция 'задай като звънене', ако вградения няма опции си изтегли др от маркета.
Winamp,Power amp или MusicPro- от тях съм най-доволен :)

AniBG
06-29-2012, 06:53
Такамм излезна друг "проблем".. Като реша да си пусна музика от плеъра.. Вчера вечерта спрях песента и си легнах, станах и песните се бяха пуснали сами.. Сигурна съм, че я спрях, но стана и през деня.. Малко помощ?!

DaNGeRousLy
06-29-2012, 11:48
Смени си плеъра, провери настройките ? Да не би да си слагала слушалки в телефона след като си спряла песента
( при някои плеъри почват сами като ги разпознаят) ..