PDA

View Full Version : И почти никой няма да разбере защо толкова ми харесва, но е прекрасно



Ewok
06-26-2012, 11:07
*понеже вече съм оформена и мога да си чета на спокойствие и го видях и направо се разтопих


- И елека ми... - започна тя и се извърна.
Сир Джора плъзна ръце около нея.
- О! - успя само да каже Дани, когато той я хвана и впи устни в нейните. Миришеше на пот и на сол, и на кожа, а желесните пъпки на елека му се забиха в голите ѝ гърди, когато я притисна до себе си. Едната му тъка я държеше за рамото, а другата се плъзна по гръбнака ѝ и надолу, и устата ѝ се отвори за езика му сама. "Брадата му боцка - помисли си тя, - но устата му е сладка." Дотраките не носеха бради, само дълги мустаци и само хал Дрого я беше целувал преди. "Не бива да прави това. Аз съм негова кралица, не съм му жена."
Дълга беше целувката, но колко дълга - Дани така и не разбра. Когато свърши, сир Джора я пусна и тя бързо отстъпи крачка назад.
- Ти... ти не трябваше да...
- Не трябваше да чакам толкова дълго - завърши той вместо нея. - Трябваше да те целуна още в Карт, още във Вес Толору. Още в червената пустош трябваше да те целувам, всяка нощ и всеки ден. Ти си създадена за целувки, да те целуват непрестанно. - Очите му не се откъсваха от гърдите ѝ.
Дани ги покри с шепи, за да не я издадат връхчетата им.
- Аз... не е редно това. Аз съм кралицата ти.
- Моята кралица - каза той - и най-храбрата, най-дръзката и най-красивата жена, която съм виждал. Денерис...


<3

DeviL_AsS
06-26-2012, 11:10
Откъде е откъса?

granger
06-26-2012, 11:12
Game of thrones?
Кефи ме.
Тва трябва да го видя,ама като си дочета Устоите на земята.

Ewok
06-26-2012, 11:13
"Вихър от мечове"

ShtrudeL
06-26-2012, 11:14
bitch please

Лей-Чери и Бърнард се целуваха лудо. Те говореха с езици. Като животно, лижещо сол, той изчисти последните й сълзи. С целувка той дори махна от нея една перла сопол. Сякаш езикът му не беше достатъчен, той пусна и пръст в устата й и прочете вътре хлъзгавия надпис на Браиловото писмо. Тя смучеше пръста му и притискаше тялото си до неговото толкова силно, че той за малко да загуби равновесие и да се катурне към щирборда.
Внимателно, сантиметър по сантиметър, със силно притискане, Бърнард пусна луничавата си ръка под роклята й отдолу нагоре. Гащичките й се разтвориха в неговата хватка.

С течение на времето съставът на въздуха в каютата стигна до две части кислород, една част водород и три части хлъзгави изпарения, френска мараня и купидонови пари. Техният облак се издигаше над двамата като платно. То ги носеше през гребените на спазма след спазма. Ароматът на нейната влага удряше по шлюзовете.
Те се притиснаха по-силно и когато се приближиха възможно най-близо, започнаха да се целуват отново. Средният му пръст започна да изчезва в нейната вагина, но тя го извади и в замяна го вкара — с малко неудобство и малко екстаз — дълбоко в кралския анус.

Perchem
06-26-2012, 11:25
По-як е секса между Аря и Гендри

DeviL_AsS
06-26-2012, 11:27
Баси тва на Щруделката даже е гнусно :С

ShtrudeL
06-26-2012, 12:05
Баси тва на Щруделката даже е гнусно :С

Мисля, че е романтично.
Още по-романтично е, когато той умира защитавайки я в една пирамида, в която стоят седмици и пишкат в различни ъгли и ядат огромна сватбена торта, понеже тя щеше да се жени в тая пирамида за някъв идиот, а Бърнард е голямата й любов и прави бомби и тъй то... <3

Ewok
06-26-2012, 12:14
Мнеее, Щрудел, то не ми е прекрасно заради целувката, ами заради друго :д

Апък Медузко може да си затвори устичката, щото още не съм стигнала дотам :]

Perchem
06-26-2012, 12:18
Ебавах се, Аря е на 11...

Ewok
06-26-2012, 12:20
Ти докъде стигна?

Perchem
06-26-2012, 12:30
средата на танц с дракони

Ewok
06-26-2012, 12:31
еее, жалко

исках да ти кажа нещо, но може и да си го минал

пък и като се замисля май не съм чак такава гаднярка

ок

Perchem
06-26-2012, 12:34
смъртта на джон, нали

Ewok
06-26-2012, 12:36
ходиш по тънък лед

yakuza_
06-26-2012, 12:56
Ох пишем откъси от книги които сме чели ли ? И аз ще напиша 2-3 изречения !

Бандата ползва две удърни бормашини - едната с бургии 22, другата - 44 милименра, дълги цел 57 см. След като пробива десетки дупки в плочата под формата на кръг, натиска нагоре с хидравличен крик и 30 - сантиметрова дупка, колкото да се провре човек, зейва в тавана. В трезора се качват поне 2-ма души, като 1-вата им работа е да опънат за всеки случай още един параван от мушама пред датчика.

Toлкова е романтично :oops:

Ewok
06-26-2012, 12:58
Или си преписвал без мн мн да гледаш, или са неграмотни, или току-що си си го измислил.

yakuza_
06-26-2012, 13:06
Преписах го бързо, без да го прочета, като ползвах клавиатурата на лаптопа, а там някои копчета засядат. Но и съм си малко неграмотен -.-

StringTheoryPracticist
06-26-2012, 21:45
- И моята жилетка ... - Каза тя и се обърна.
Сир Йор подхлъзна ръце около нея.
- О! - Може ли само да кажа, Дани, когато той грабна я и VPI устните си. Миришеше на пот и сол, както и кожата и пъпки по електронен да го zhelesnite бързо в голите гърди, когато тя се притисна до него. Един проведе я тъкат рамото му, а другата се плъзна под гръбначния стълб и надолу и устата си отворена само за езика си. "Настръхване на брадата му - мислеше си тя, но устата му е сладко." Dotrakite не носят бради, мустаци и дълги едва определи Дрога той целуна преди. "Не прави това. Аз съм кралица, аз не съм жена му."
Лонг е целувка, но колко дълго - Дани никога не се разбира. Когато приключите, AAC Йор я пусна и тя отстъпи назад.
- Ти ... Вие не трябва да ...
- Не трябва да чакаме толкова дълго - той завърши за нея. - Трябва да се целуват повече в картината, все още в Уес Toloru,. Още в пустинята червено трябваше да те целуна всяка нощ и всеки ден. Вие сте за целувка, те могат да се целуваш през цялото време. - Очите му не вън от гърдите си.
Дани ги покри с ръце, така че да не допускат техните върхове.
- Аз ... Това не е правилно. Аз съм кралица.
- Кралицата ми - каза той - и най-смелите, най-дръзките и най-красивата жена, която някога съм виждал. Deneris ...

PainMonopoly
06-26-2012, 22:54
Окей, Джора и Денерис ще се ебат, става ясно от първите 2 реда. По-нататък спрях да чета от страх от допълнителни спойлъри.

Ewok
06-27-2012, 09:48
Няма допълнителни :д

Bianc0
06-27-2012, 12:14
Ебавах се, Аря е на 11...


Не ми пречи.

Perchem
06-27-2012, 17:02
Въпроса е дали на нея ѝ пречи :з

http://th06.deviantart.net/fs71/PRE/f/2011/257/5/9/is_there_gold_in_the_village__by_tribemun-d49utco.jpg

ledenakrasota
06-27-2012, 21:42
Заради Денерис чета и гледам сериала. В първата книга следях само сюжетната линия с нея. :cry:

RedArmy
06-27-2012, 22:01
Любомия ми цитат от 10 клас :D

...Тъй като всеки от трептящите кръгове притежава резонансна крива с остър връх, всички трептящи кръгове заедно дават обща резонансна крива с още по-остър връх. Това означава обаче неравномерност при възпроизвеждането на отделните тонови честоти от пропусканата честотна лента, която обикновено е с честота 9kHz. В резултат се получават честотни изкривявания, тоест получава се неестествено възпроизвеждане на предаваната от предавателя програма. За да се постигне естествено възпроизвеждане, трябва да се възпроизвеждат еднакво всички тонови честоти. Това се постига, както е известно, чрез използване, вместо на отделни трептящи кръгове, на скачени такива, т.нар. лентови филтри. Тяхната резонансна крива показва почти равномерно пропускане на честотната лента."

StringTheoryPracticist
06-27-2012, 22:14
Както виждате, само един елемент - избраната стойност от списъка за избор - се появява при извеждането на масива $_POST. Данните от двете полета, обаче, се появяват в потока php://input. Тези сурови данни можете и сами да парсвате. Въпреки че суровите данни не са особено полезни във всички случаи, е полезно да се обарботват по този начин WebDAV заявките или заявки, инициирани от други приложения.
Не съм съгласен!

БожиятАгнец
06-27-2012, 23:26
Радвам се, че не съм амо аз, ебал баба си.
Ебах моята баба – майката на майка ми, тогава 50-55 годишна, живееща високо в планината. Туй стана през лятото, когато бях 6-ти за7-ми клас.
Истината е че първом тя ме наеба.
Пристигнах в селото след дълго пътуване в каруцерията на молотовка целия прашасал. Баба ми даде да хапна, дорде стопли вода и после почна да ме къпе. Първом се възпротивих да се съблека пред нея, ала тя ме убеди, че достатъчно ме е виждала голичък и отстъпих. Когато взе да ми сапунисва и мие пишката яко се надървих и тя радостно отбеляза, че ставам курест кат дядо си.
Баба еше само по риза до коленете с голяма и дълбока цепка, та като се навеждаше много големите поувиснали гърди с едрите зъна почти изкачаха.
Продъжавайки да ме къпе и виждайки вече избилите редки къдрави косми над пишката ми, попита кат правя „Пена Рада” (извършвайки с ръка чикиджийски движения) дали „хвърлям”. Изчервен кимнах в потвърждение и докато се усетя бабините пръсти с ловко движение напълно оголиха издутата до пръсване червена главичка на опънататая ми като етива дълга сърповидна пишка. Хванала я между палеца и показалеца направи няколко опитни движения нагоре-надолу, от което бях готов да се изцъркам, но спря усетила треперенето ми.
Шепата на другата ръка подруса болезнено издутите мъде. Усмихната доволно клекна и мигом пишката ми се намери в устата й. До тогаз само бях чувал за това и бях праскал сума ти чикии на такивиз снимки. Редувайки силни целувки с лизане и смучене на цялата пишка от главата до мъдете, прегърна ме през дупето и широко зинала налапа изцяло пишлока. Натисна ме към себе си и усетх главичката да опира в гърлото. Трябваха ми 5-6 мощни засмуквания, съчетани с здраво лизане и взех да се празня. Баба жадно поглъщаше всяка изстрелвана в устата струя, без да изплюва пишката.
Щом спрях да се празня, отръпна се назад преглътна два-три пъти, лакомо се облиза и преглътна отново и оглеждайки вирещия се все още яко надървения ми пишлокъ лъщящ от слюнка, ухилена доволно неколкократно погали наперено стърчащите през мократа риза големи зърна на огромните гърди, а после намигвайки ми отбеляза: „Бая спермалия си, мойто момче, години не бях вкусвала такваз блага сперма!” Продъжи да се подхилва и тежко подрусвайки гърди в преливащите шепи с едновремена триене на зърната между пръстите, попита дали вече съм ебал. Почервенял от възбуда и срам измънках „не”
Тогава баба погалвайки ме по все още надървената пишка с едната ръка и навряла другата дълбоко горе сред поразкрачените пълни бедра,каза, че ще ми даде путка и ще ме научи как се ебе.
„Ако искаш да почнем още сега, та да ти спадне пишлока и да ти олекне на мъдурите, пък и моята дърта путка е до болка загоряла за младо куре, а щом зърнах и вкусих твоето подпухна и пламна в лют сърбеж, ронейки съзи.” предложи тя.
Недочакала да се съглася набързо изу ризата и застана гола пред мен. Силно ме прегърна, плътно притискайки ме в себе си. меките гърди ми бодяха с вкорвенитезърна, а ловко наместения между бедрата пишлок усети парещата мокра путка.
Макар на годинии доста пълна баба имаше стегнато и ненабръчкано гяло,а за моя голяма изненада путката беше напълно ощавена, гладичка кат на малко момиченце, като сред едромесестите устни навън бая-бая надзърташе големичък, колкото едър палец клитор. Потривайки ме в себе си, каза: „Тук най- удобно е да ме наебеш кучешката” и бързо отдръпвайки се назад, наведе се и силно се нагъзи пред мен. Голата месеста путка веднага изскочи сред бузите на големия тлъст гъз. „ Хайде мойто момче, бързо ела и го тури на баба!”, подкани ме тя и усетила допира на надървения пишлок сред устните, ловко завъртя гъз и с обиграни чупки в кръста сама, без да пипне с ръка, нито пък аз да си помагам, главичката влезе. Още няколко таквиз движения и почти целия беше вътре. Путката беше като пещ.
„Щом си го вкрал, почвай да ебеш! Изкарвай го до главичката и го забивай до мъдурките, давай напред-назад, навътре –навън, но без да го вадиш! Хайде, почвай, аз също ще ти помагам!” – нареди баба.
само след минутка вече ебях. Усещах как путката сегиз-тогиз като ръкавица стяга пишлока да го задържи вътре и го мачка, сякаш го цеди. Едва издържах да не се изпразня. Изглежда баба усети , щото прошепна:”Щом ти дойде не се стискай, а го забий колкото можеш най-дълбоко и ми я пълни!” Послушах я и след секунди вече в неземна наслада тъпчех мократа гореща путка със сперма, а баба протегнала една ръка разтриваше между пръсти надървения клитор, а с пръстите на другата триеше зърната на висящите почти до пода гърди. Тъй се изпразни сякаш пикаеше и и гъстия мазен сок окъпа мъдете ми карайки повторно да се изпразня с още по-голяма наслада. Курето ми обаче не спадна и продължих да я еба, а тя се празнеше почти едно след друго. Разбрала по омекването на пишката, че се изморих баба се изправи и цъфтяща от щастие ме целуна с думите”Бравос! Юнака на баба, вече знае как се ебе!” Изкъпахме се и отидохме да вечеряме. Баба ми обеща още утре да продължим уроците с ебането. така и стана.


Колко романтично!<3

Me4encety
06-28-2012, 00:10
Колко романтично!<3
Колко гнусно .. блах

Ewok
06-28-2012, 07:48
Както виждате, само един елемент - избраната стойност от списъка за избор - се появява при извеждането на масива $_POST. Данните от двете полета, обаче, се появяват в потока php://input. Тези сурови данни можете и сами да парсвате. Въпреки че суровите данни не са особено полезни във всички случаи, е полезно да се обарботват по този начин WebDAV заявките или заявки, инициирани от други приложения.

подмокрих се :oops: