PDA

View Full Version : Handjob



DeAngelle
06-26-2012, 13:26
Привет на всички :) първо,моля да си спестите обидните и глупави коментари и второ,търсих,но не намерих това,което ми трябваше ,така че наистина моля момчета и момичета да ме посъветват :) та днес,правих чекии на приятеля си ,но той ми каза да не го стискам толкова силно,като се има в предвид,че не беше тооолква силно :( та моля да ми кажете как точно да му доставя максимално удоволствие,техники и това,което вие правите и е приятно на гаджетата ви :) всичко по тази тема :) благодаря предварително

FlyingUnderpants
06-26-2012, 13:28
ЩО НЕ ПИТАШ НЕГО?

DeAngelle
06-26-2012, 14:01
неудобно ми е ,а и предпочитам да чуя мнения :)

Chacho
06-26-2012, 14:05
Моето мнение е, че тряа да питаш него.

Уйевете са ни различни. Един моо сака да му го мандахерцаш, друг да не ще да го дръпаш надоле, трети да сака да му проточиш една лига преди да са зафанеш, четвръти да бръзаш, пети да му рошиш космите на пъпа. Питай си твоя ква комбинацея от горните сака.

elemеnT
06-26-2012, 14:28
Аз ти предлагам да гледаш някой документален филм по темата в РедТюб, а ако сте заедно.. още по-добре.

Тъкмо докато те направлява ще разбереш кои техники най му допадат :D

marilyn
06-26-2012, 16:28
Питай него. Ние няма как да ти кажем какво точно ще хареса на гаджето ти. Пробваш, гледаш му реакциите и се водиш от тях. Щом ти е казал, че го стискаш, значи го стискаш и толкова. Бъди по-нежна.

Man4estur
06-26-2012, 16:43
Не ти е неудобно да му държиш пишката, но ти е неудобно да го питаш? Ай донт гет ит!

Verminaard
06-26-2012, 18:13
Нямам думи....удобно и е да го цеди като дойна крава,ама не и е удобно да го пита как да го прави по-добре...

http://i.imgur.com/MJMP6.jpg

DeAngelle
06-26-2012, 20:05
помолих предварително без такива коментари :) благодаря

Chacho
06-26-2012, 20:06
Игнорирахме молбата. Моля.

LadyTerrible
06-27-2012, 08:26
Наистина,трябва да питаш него.На всеки са му приятни различни неща. ;)

ivanoff20V
06-28-2012, 15:39
Стискай го с всичка сила и с двете ръце

GLaDOS
06-28-2012, 23:44
Лапни го

Natallie
07-03-2012, 00:35
''If a handjob doesn't work, a blowjob is always better.''

казали са ти го :D

Amore-Mio*
07-17-2012, 15:13
Питаш него!

AnarchyBoy
07-17-2012, 17:04
Игнорирахме молбата. Моля.

ти си епичен , брат :D

до авторката , ние няма как да знаем на приятеля ти кво ще му харесва ,
мен лично ми харесва приятелката докато ми прави (а от когааа не ми е правила просто чекия не е истина) леко да прави чупка в китката ( да завърта леко рачичка) и да ме гледа право в очите, докат се моли да свърша 8-)

Cloud9
07-17-2012, 17:32
Питай него,няма срамно. Ако трябва накарай го да ти покаже как сам го прави и се опитай да възпроизведеш движенията му.Сигурна съм,че той няма да има против

autumn666
07-17-2012, 19:33
Е, те хората са различни... Ние откъде да знаем как му харесва на приятеля ти?
Има момчета, дето харесват да е бързо и да стискаш силно, други - по-нежно и бавно... Оф за бога.
Като ти е казал да не стискаш, не стискай. Остави го той да те напътства, питай го как му се харесва на него... Как ще те е срам да говориш с него за такива неща?! Нали ти е гадже?
Как ме отчайвате вече, не е истина.

Slavitoo
07-18-2012, 22:18
да бръзаш 3a мoя

Tyler The Creator
07-18-2012, 22:38
Налапай го и го захапи. После стискането ще му дойде перфе.

alexilaiho61
07-20-2012, 16:04
абе слънце, що не вземеш да го попиташ АМИ НЕ ДА ТОРМОЗИШ ХОРАТА С ГЛУПАВИТЕ СИ ВЪПРОСИ

UltraBlue
07-20-2012, 18:43
С уста :D

UltraBlue
07-20-2012, 18:50
Моето мнение е, че тряа да питаш него.

Уйевете са ни различни. Един моо сака да му го мандахерцаш, друг да не ще да го дръпаш надоле, трети да сака да му проточиш една лига преди да са зафанеш, четвръти да бръзаш, пети да му рошиш космите на пъпа. Питай си твоя ква комбинацея от горните сака.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Chacho направо ме уби :D

wankata7
07-20-2012, 22:51
Кой по-добре знае от него ? Както казаха "Уйевете са ни различни" :)

Phreak
07-21-2012, 13:36
еми пипаи го по нежно и си вкараи твои движениа от китката

elito0o0o0
07-24-2012, 20:52
хахахахах Chacho :lol: :lol:

Е биеш му чекии, пък ти е неудобно да го питаш как да му доставиш максимум удоволствие. Чачо много ясно се изрази според мен. :D Моя примерно обича да съм по-нежна.. в смисъл такъв да не му го стискам все едно съм се хванала за някой лост и да не са чак толкова бързи движенията с ръката... Питай го тоя твоя мъж кво иска, че накрая ше вземеш да го осакатиш нещо като слушаш нечии други съвети :lol:

Delilah.Him
07-24-2012, 21:23
ха-ха посмях се мъничко от по-горните коментари :lol: :D ами виж, просто импровизирай, хора сме все пак, но това не означава СТИСКАЙ яко ии да се скрие като оФлюхче в черупката си. Можеш да бъдеш нежна.. с по-голяма честота движения и прочие, а за по-нататък може и да си помислите за френска любов (която е по-приятна май, всеки според предпочитанията си) :D :D

Mia ^.^
07-24-2012, 21:41
Айде и аз ако мога да бъда полезна.
Първо, наистина е важно да си нежна в началото, после просто следи реакциите и след някой и друг опит, ще видиш кое точно му е най-приятно. Но това е по-трудният начин, по-лесно ще е наистина когато започнеш да му доставяш удоволствие, да го попиташ това как е, онова харесва ли му. Ако му харесва нещо, няма начин да не го покаже. (Забележка: главичката е много чувствителна и с нея трябва да си по-внимателна, това не означава непременно супер бавни движения. Възможно е и той да чувства болка, заради сухото търкане и може би ви трябва лубрикант, ако не искаш да правиш френска.)
И второ, няма от какво да се притесняваш наистина. Разбираемо, ако нямаш опит или си по-срамежлива, но след като сте си интимни, би трябвало чувствата ви да са достатъчно силни и да нямате притеснения един от друг. Ако искате стабилна връзка, най-важното е откровеността и от двете страни. Ако той те харесва достатъчно, със сигурност ще иска да те изслуша, а и да сподели, така че трябва да преодолеете срамежливостта помежду си. Това само ще ви донесе много приятни емоции. =]