PDA

View Full Version : съвет



radostina239
06-26-2012, 15:26
накратко - имам си гадже, с което съм от доста време и го обичам(наистина) ... преди време срещнах едно момче, което каза, че ме харесва и иска да се видим ... винаги когато се спречкам с приятеля ми става така, че другият ми пише ... не знам как така ... обичам приятеля си но мисля и за другия ... много съм объркана ... дайте съвет ... благодаря

SmilezZz
06-26-2012, 15:35
Не мисля, че го обичаш наистина. Не знам от колко време сте заедно с него, но щом се заглеждаш и мислиш за други, то тогава от ясно по - ясно е, че нещо с настоящия ти приятел ти липсва. Седни и се разясни сама със себе си, и с чувствата ти. И реши към кого изпитваш по - силни симпатии и с кого смяташ, че ще си наистина щастлива.

пAteNцЕ
06-26-2012, 16:18
не лъжи приятеля си - най-вече постъпи така както ти би искала да постъпят с тебе в подобна ситуация

alice13
06-26-2012, 16:59
Да не би да са се наговорили и да те изпробват... винаги има такава вероятност.. Аз например съм много параноична и обмислям всички възможности. Ако не е така.. просто си помисли хубаво дали обичаш гаджето си или просто искаш да си с другия.

Chacho
06-26-2012, 17:47
Докато гледаш в двете посоки, съвестта ти ще е гузна. Вземи решение точно кво искаш.

SisiStrange
06-26-2012, 17:49
Остави си една седмица за размисъл без контакт с когото и да е от двамата. Предполагам, че ще усетиш кой повече ти липсва и за кого си мислиш повече.

ShtrudeL
06-26-2012, 19:03
ех... съжалявам за сегашната ти връзчица
щом това момченце 'възбужда' интереса ти, значи че всеки, който е по-мил и ти показва специално внимание, може да е потенциален 'следващ'
I mean... щом намираш вратички в сегашната си връзка, значи не е на добре.
Като се замисля, ако трябва да го пречупя през моята призма, хората не трябва да се заключват в стаи без вратички. ДОри трябва ако изобщо са в стаи, винаги да са отворени. Iii mean.. никога не бих се опитвала да заключвам вратичката на човечето до мен.
since you set me free
I come back to you cuz you are half of me

Chacho
06-26-2012, 19:05
Понякога като излезеш през вратата, ти се приискваш да се върнеш, но се затваря зад теб. Не става само с усилията на единия.

YoUcANNOtiMaGiNe
06-26-2012, 19:49
Избери единия или ги остави и двамата. Едно от двете трябва да е правилното.

radostina239
06-27-2012, 07:30
аз наистина обичам приятеля ми и искам да съм с него ... но понякога се досещам за другия ... това много ли е лошо ?

SuNsEt
06-27-2012, 07:41
Не е лошо,но това подсказва,че имаш нужда от нещо,което не намираш в приятеля ти. Ако го обичаше толкова много ,много ,то ... мислите за някой друг нямаше да те притесняват и да те карат чак и тема да пишеш.

LadyDi
06-27-2012, 09:24
накратко - имам си гадже, с което съм от доста време и го обичам(наистина) ... преди време срещнах едно момче, което каза, че ме харесва и иска да се видим ... винаги когато се спречкам с приятеля ми става така, че другият ми пише ... не знам как така ... обичам приятеля си но мисля и за другия ... много съм объркана ... дайте съвет ... благодаря
Необходимостта да поясниш в скоби, че го обичаш, само ми показва, че не си хич сигурна. А и ако го обичаше (наистина!), нямаше да ти се въртят други пишовци в главата ;)
Think about that...

heartshapedbox
06-27-2012, 12:14
Необходимостта да поясниш в скоби, че го обичаш, само ми показва, че не си хич сигурна. А и ако го обичаше (наистина!), нямаше да ти се въртят други пишовци в главата ;)
Think about that...
И аз точно това си помислих, като го прочетох.

Dark_Heartbreaker
06-27-2012, 19:40
Имаш си приятел, който обичаш и който (надявам се) ти е показвал също, че те обича. Чувстваш се сигурна с него, имаш му доверие. И изведнъж се появява някакво момче, което ти признава симпатиите си. Само заради това, че е нещо ново ти НЕ бива веднага да търчиш по него. Както казаха другите-ще минеш през тази вратичка, ще изоставиш човек, който те обича заради нещо, в което изобщо НЕ може да си сигурна! Недей да бързаш. Ако другото момче те заинтересува повече и НАИСТИНА ти покаже, че има нещо повече към теб...И тогава ако си напълно убедена, че искаш да се разделиш с приятеля си и да проучиш нещата с момчето...Ами действай! Хората се учат от рисковете, които правят! Успех! ;)

radostina239
06-28-2012, 07:22
дълго мислих и стигнах до извода, че няма по-важен човек за мен от приятеля ми ... благодаря Ви на всички за съветите