PDA

View Full Version : възможно ли е



tami
06-26-2012, 18:06
така всичко започна миналата година тогава аз бях 11 клас а той 8 знам че е малък ама изглежда много голям за годините си та на даскало той всеки ден се закачахме едни усмивки и лятто почнахме да си пишем в скупе в фейсбуук всичко беше супер тая година пак така даже преди 2 сед мици излизахме по всичко личи че ме харесва и аз него дори е разпитвал за мен разбрахме се да ходим на палатки и сега от 2 3 дена спря да ми пише аз му пиша да не се сърди не щто днеска ме видя усмихна ми се ама нз може ли просто вече да не е същ ото както преди

Chacho
06-26-2012, 18:07
Да, крайният срок беше до 23ти :(


..или е имал други ангажименти.

tami
06-26-2012, 18:32
еми да ама 2 3 дена да не пише пък по рано всек и ден аз даже ся не смея му пиша

Chacho
06-26-2012, 18:41
Сигурно има хемороиди. Може да си му полазила по нервите и да са се появили, пък той да се е усетил, че е на нервна почва и да те е игнорирал заради здравето си. Ако го обичаш, ще го разбереш!

thegreenzombie
06-26-2012, 18:42
може да си има по-важна работа в момента...
мога ли да попитам, какво се случва със space-a ти?

SmilezZz
06-26-2012, 18:53
Какво си се депресирала така? Възможно е да си има работа, да е ангажиран с нещо и да не може да ти пише, както преди. Мисли оптимистично, а не веднага най - лошото.

Разбрали сте се еди - си кога да сте на палатки - о'кей, щом ти е обещал - ще стане. Или просто му пиши и го питай какъв е проблема, че не ти пише вече. Може наистина да си му станала досадна, всичко е възможно. Ти си го познаваш най - добре, ние няма как да помогнем в случая.

Chacho
06-26-2012, 18:55
Или просто му пиши и го питай какъв е проблема, че не ти пише вече.

Или по-добре не. Освен ако не искаш верно да му се появят хемороиди от досаждане.

YoUcANNOtiMaGiNe
06-26-2012, 19:56
Да живее правописа и пунктуацията. И "Скупе"!

sexy_for_you
06-26-2012, 20:03
И за два дни ти правиш проблеми? Я се осъзнай! Може да е имал работа, не ти е длъжен всеки ден да ти пише, хората си имат и личен живот, жалко, че на тази възраст не си го осъзнала. А и друг е въпросът, че момчето е все пак 9-ти клас, доколкото разбрах. На тази възраст едва ли знае на кой свят е и как да се държи с една какичка. Не се филмирай. И не се унижавай. Успех!

LadyTerrible
06-26-2012, 22:10
И за два дни ти правиш проблеми? Я се осъзнай! Може да е имал работа, не ти е длъжен всеки ден да ти пише, хората си имат и личен живот, жалко, че на тази възраст не си го осъзнала. А и друг е въпросът, че момчето е все пак 9-ти клас, доколкото разбрах. На тази възраст едва ли знае на кой свят е и как да се държи с една какичка. Не се филмирай. И не се унижавай. Успех!
Подкрепям.
Авторке,според мен трябва да си намериш някой по-зрял.На 15 - 16 едва ли може да има някаква идея за нещата.

Chacho
06-26-2012, 22:15
То авторката хептем няма идея..