PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМИ С КЛАСА.



angel9
06-26-2012, 18:35
Здравейте , на всички.
Искам да разкажа , моята история и да чуя вишите мнения , коментари.
Така 8 клас съм , ново училище знаете как е. Всичко започна минала година с една моя приятелка от бившия ми клас решихме да се запишем в едно училище и ето късмет приеха ни и двете и то в един клас , всичко щеше да бъде супер поне тогава така го мислехме , но ето , че не стана така. Преди 15-ти септември имаше родителска среща , на която нали даваха информация за училището , там дневници , бележници и с майка ми отидохме , защото аз до сега не бях ходила до училището и да го видя пък все пак някаква представа да добия. Имаше едно момиче от моя клас , тогава още не се познавахме много изглеждаше свястна , разменихме си facebook всичко беше точно , държеше се много добре. На 15-ти отидохме с моята приятелка и с това същото момиче си общувахме , но минаха 1-2 седмици и просто се отдалечихме , даже и здрасти не си казвахме. И общо взето така с почти целия клас научихме си имената от другите , а не лично да се запознаем , всеки се раздели на някакви групички , а аз и моята приятелка останахме само двете , никой не идваше при нас имам предвид от класа. А другите момиче просто ни биеха игнора. От другите паралелки се запознах с доста хора , сприятелих се с много точни и печени момичета/момчета , но с класа не е същото. Повече от класа гледат как да се натопят или някакви интриги да въртят не знам до къде стигат , но просто ми е ацки гадно. Имаше случай , в който ми се подиграваха за оценките , понеже имам доста 2-ки , но това е защото ме мързи да уча. Като цяло останах с едно лошо впечатление за тях , че не мога да разчитам на никой , че не мога да им имам доверие. Ето , че един ден ме бяха питали в един сайт какво мисля за класа си и аз си казах истината и абе бях доста груба и понеже не бях на училище след няколко дни като отидох всички си мълчаха никой не смееше нищо да ми каже , но имаше нещо. След 2-3 дена явно и на тях им писна да си мълчат и стана доста голям скандал щяхме да се бием уж се разбрахме казахме си всичко с момичета от моя клас , но ето че и до ден днешен нищо не се е променило. Пак си се подминаваме , отчуждили сме се още повече , всеки си е на групи и просто никой не му пука. Мислех доста пъти да говоря с класната , но и тя усеща , че има нещо , но просто не го прави на въпрос. Ок може да не съм се държала добре признавам си го , извинявала съм се много пъти , но май не е достатъчно , може да не съм им приятна , но и те не ми направиха добро впечатление мама му стара до 12-ти клас сме заедно , не може ли тая шибана гордост да я преодолеят и да се оправиме да сме задружен клас или поне да се преструваме на такъв. Тия последните дни се замислих над тия неща не искам догодина в 9 клас да е същото. Общо взето това е проблема мога да разказвам доста , но просто не искам да си спомням всички преебавки от тяхна страна. Благодаря , че ми прочетохте глупостите ако може някакъв съвет и понеже ми стана доста интересен тоя батко Valdesbg искам и неговото мнение. :D

tattoobitch19
06-26-2012, 19:09
мм..гадно, наистина, ама в някои гимназии има такива хора ;)
защо не пробваш да се преместиш в друго училище, ако не издържаш? въпреки че е по-важно да си в добра гимназия, отколкото със съучениците да си подарявате букети всеки ден :D

happy little girl
06-26-2012, 19:20
моите съученици бяха същите просто се опитай да ги заговориш по някакъв начин ;)
ако не стане така или иначе за в бъдеще ще ви се наложи да се държите добре едни с други
все пак ще сте заедно до 12 клас аз пробвах и резултата е мн добър ( поне в моя случай ) сега сме задружен клас въпреки седемте години труд да станем такъв пробвай :D

DarkVampireAngel
06-26-2012, 20:36
Маааайко,нито знам в кое училище си,нико от кой град,но все едно чета писано от мен.Това с другото момиче където сте си разменили facebook-a,а-у,същата история.С изклчение на този скандал,който според мен е станал от сайт като "ask.fm" , другото съвпада едно към едно.Щом си се запознала с хора от съседните класове пак си добре.А до това с класа,всичко яко стана буквално в последните дни.Иначе да не ти пука,ходи си на даскало,колкото да научиш нещо и си се имай с тази твоя приятелка.Явно искаш да имаш и ти групичка в класа,но не е било писано.Ако пък онези от класа ти не са такива идиоти те ще ви заговорят някак и нещата ще се оправят.Пожелавам ти късмет и не се притеснявай за такива тъпни ;дд .

SunnyWinter
06-26-2012, 20:45
И ние 7 години бяхме така и точно тази година се осъзнахме и почнахме да се държим като "клас", въпреки че никога не успяваме да сме на едно мнение. Бъди благодарна, че имаш поне приятелката ти, защото ако трябваше да се разхождаш като вълк единак по коридорите, щеше да е още по гадно. Вървете си двете, поне знаеш, че тя е човекът, на който можеш да разчиташ. По-добре с един истински приятел, отколкото с 1000 фалшиви. :)

SmilezZz
06-27-2012, 09:30
Такива проблеми почти всеки клас си ги има.

Миналата година аз също бях 8 клас в ново училище. Същите хора, същите интриги, същите проблеми. В последствие нещата взеха да се оправят, особено след като сменихме класната ни с друга и тя ни "отвори" очите и станахме по - задружни, или поне се правим на такива.

Но не ме бърка особено. Дигнала съм отдавна ръце от тях, познатите от другите ми класове ми стигат.