PDA

View Full Version : Бивши



Niakoi_si
06-26-2012, 20:20
Та въпросът ми е насочен повече към мъжете, но може и жените да дадат мнение. Надявам се да получа интересни отговори и да стане добра дискусия.
Та за вас проблем ли са бившите на ностоящите ви ? Гадно ли ви е от мисълта, че някой е правил същото със половинката ви каквото правите и вие в момента с нея ? Проблем ли ще е за вас, ако знаете че половинката ви е имала забивка с някой/някоя за една вечер в дискотека/бар и ще ви пречи ли това да се отдадете напълно във връзката си с дадения човек ?

DisappointedDreamer
06-26-2012, 20:24
Не.

PullMeCloser
06-26-2012, 20:25
Не би ми било проблем и не бих повдигнала въпроса. Не ме бърка какво е правил преди мен, не очаквам да е девствен, нито го искам :Д

psychopath
06-26-2012, 20:26
Проблем не, няма защо да се дразня, заради неща, които са се случвали преди да бъдем заедно. Обаче, макар глупаво и ненужно, в първия момент се дразня, но ми минава бързо.

Ако поддържат някакви отношения (особено ако се чуват по телефона, а да не говорим ако се виждат - тогава ще откача :Д) се дразня и мисля, че е нормално... нищо, че знам, че всичко е свършило.

dami666
06-26-2012, 20:54
Опитвам се да не го мисля.Ревността ми е голям проблем и мисълта ме дразни,един вид ги приемам като ''конкуренция'' и жени,с които ме сравнява.Гадничко е някак си..

fenkaaa
06-26-2012, 22:29
Проблем не са ми.Но е имало моменти,в които съм си мислела "той е правил така и с онази,ах колко не мога да я търпя,сега прави така и с мен" .. но това е било в началото,сега сме бая напред с връзката ни,за да се замислям за такива проблеми. :D

babity
06-27-2012, 07:40
Ако не ми разказва с детайли и имена, няма проблем. Когато говорим за човека х, може да е правил каквото и да е, няма проблем. Но почнем ли да конкретизираме... раутата не е на добре

SmilezZz
06-27-2012, 09:03
Зависи.

Дразнила съм се и съм правила проблеми за две конкретни негови бивши, другите не ме интересуват. Сега вече нещата наистина са си в ред, осъзнала съм, че няма смисъл да създавам дразги , заради миналото му - още повече, че не прави тия неща с мен, които е правил с тях. Както и аз.

Иначе бих се подразнила и вдигнала скандал ако се забие с някоя в някоя дискотека. Това ще ме изкара извън нерви.

Niakoi_si
06-27-2012, 09:32
За забивка става дума да е спал/спала с някой просто за една вечер след като са се запознали на дискотека примерно. Става дума, когато още не сте били заедно. Това ще ви кара ли да мислите, че би го направил/ла отново и ще ви позволи ли да се отдадете напълно на връзката си ?

6timi
06-27-2012, 11:33
Ами виж, ще ти го кажа така... ако първо се влюбиш много в някоя.. о после разбереш за тези неща... дори и да са ти проблем (това си зависи от теб, всеки държи на различни неща), ще я зарежеш ли ? Ако първо ги научиш е по лесно... :)

mechone
06-27-2012, 13:16
Да, винаги ми е било проблем и винаги съм се дразнила. Адски ревнива съм и когато ми говори за бившите си откачам! Само мисълта, че ми говори и прави същите неща с мен каквито е правил е с тях ме кара да се чувствам ужасно на моменти. Мразя когато ми разказва някакви истории за бившите си, мразя когато отида в тях и видя, че си пази някакви неща от бившите си, мразя моментите дори когато чуя имената им ! Знам, че това е много детско, знам, че в момента е с мен, знам, че е отдаден изцяло на мен, но просто е по-силно от мен и факта, че понякога говори за тях ме навежда на мисълта, че още изпитва някакви чувства към тях, което допълнително ме срива. Не мога да спра да мисля за това, влудявам се само при мисълта за тях...

sweetycherry33
06-27-2012, 13:18
Да.

Violenza
06-27-2012, 20:49
Ще ми е проблем ако знам, че все още си фантазира за някоя от тях. В противен случай - не.

AnzaRe
06-27-2012, 21:26
Чисто и просто да.Който мисли като мен получавa 6 .

marilyn
06-28-2012, 09:53
Нямам проблем с това. Ясно е, че сме имали отминали отношения с други хора... нормално е. Трябва да се радваме, че имаме опит. Никога не седя да си мисля "ама той какво ли е правил на оная иии нз си кво си.." Сега щом е с мене... миналото си е минало.

ivanoff20V
06-28-2012, 15:25
Да, винаги ми е било проблем и винаги съм се дразнила. Адски ревнива съм и когато ми говори за бившите си откачам! Само мисълта, че ми говори и прави същите неща с мен каквито е правил е с тях ме кара да се чувствам ужасно на моменти. Мразя когато ми разказва някакви истории за бившите си, мразя когато отида в тях и видя, че си пази някакви неща от бившите си, мразя моментите дори когато чуя имената им ! Знам, че това е много детско, знам, че в момента е с мен, знам, че е отдаден изцяло на мен, но просто е по-силно от мен и факта, че понякога говори за тях ме навежда на мисълта, че още изпитва някакви чувства към тях, което допълнително ме срива. Не мога да спра да мисля за това, влудявам се само при мисълта за тях...

Има антидепресанти за тебе

FasterBeach
06-28-2012, 15:54
Минало - заминало...

YoRlz
07-02-2012, 21:30
НЕ! Всеки от нас си е имал бивши :)