PDA

View Full Version : Проблем с ваксата за коса



imjustaboy
06-26-2012, 21:39
Здравейте. Момче съм. Всеки ден се къпя и си вдигам косата с вакса за коса. Преди време използвах една вакса за коса на Oriflamе и бях много доволен. Но спряха да я пускат в каталога и бях принуден да си купя от магазина, тъй като тази ставаше само с поръчка. Купих си на Taft, черната, и бях доволен първоначално, но сега не знам какво стана. От ваксата ли е, от косата ми ли е, но като си я сложа, тя не изсъхва, след което да я среша и да се върне в първоначалния вид, само че вдигната. Тя си остава на пръчки и след сресването и стои грозно. Чак ми се вижда скалпа, хаха. Все едно е с гел. Та къде е проблема и как може да се оправи. Ако нещо не разбрахте, ще се опитам да обясня пак, но просто в момента не намерих други думи. :D

Мислех си да не е да слагам много... Слагах по-малко, със сешоара я суших, няма и няма. Все едно не изсъхва, както предишната ми, а първоначално сякаш не беше така.

anonymous708973
06-27-2012, 13:59
Използвай лак. Мокриш си косата (ама не да тече вода от нея, а съвсем леко да я навлажниш), пръскаш лак, нагласяш я и си готов.

imjustaboy
06-27-2012, 22:07
Друг начин няма ли, просто с вакса само?