PDA

View Full Version : za6to me boli ot lekarstvoto kondolin ?



irina velichkova
06-27-2012, 11:28
preporu4a ha mi tova lekarstvo ot aptekata za kondolinite koito se namirat okolko poloviq organ i dupkata za po golqma nujda . sled kato pro4etoh okazaniqta za izpolzvane striktno gi sledvam i dva dni ve4e se maja pres 12:00 4asa. Miq se po stipati na den i dnes stavam ot sum em az ne moga da si sedna na dupeto boli me kato hodq e nqkakva neopisuema bolka poglednah se v ogledaloto da vidq za6to me boli taka gledam ot dolo kadeto mi e dup4icata za po golqma nujda e bqlo okolo neq kadeto sa kondolinite otidoh izmih se s misalta 4e 6te se mahne no to si sedi i me buli ojastno mnogo to ne mi dava da otida po golqma nujda napravo zapo4vam da pla4a ot bolka i ne znam kakvo da pravq pomoglete mi molq vi :( :( :( I imam seriozen priqtel ot koito vsu6tnost go prihvanah tova i se lekuvame i dvamata no toi nqma takiva simptomi kato moite ne pravim seks. i ne znam sega da prodaljavam li da se maja s nego??? I kakvo da napravq za da spre da me bolii ???

kalpazanka
06-27-2012, 11:32
Пиши на кирилица.
Кондиломите се лекуват от акушер-гинеколог и евентуално дерматолог, а не само с препоръки от аптеката.
Локвам темата.