PDA

View Full Version : 91 НЕГ



AnonimenKolkoDaEAnonimen
06-27-2012, 11:37
Приет съм там, предлагам, всеки друг, който също е приет там да пише, да се запознаем .

zlatko98
06-27-2012, 18:33
Аз;
Facebook: Zlatko Grigorov
Skype: zlatko1998

`мuмс`
06-27-2012, 19:39
Аз;
Facebook: Zlatko Grigorov
Skype: zlatko1998
Май те намерих.

zlatko98
06-28-2012, 04:49
Мария Занкова нали ?

`мuмс`
06-28-2012, 08:39
Мария Занкова нали ?

Да

~Fireflies98~
06-28-2012, 09:38
Аз! Фб: Denitsa Karavasileva
Skype: karavasileva2

zlatko98
06-28-2012, 09:45
Аз! Фб: Denitsa Karavasileva
Skype: karavasileva2
Добавих те.

scrooper
06-28-2012, 11:23
А такаа, сега ще видите вие едни контакти! Ами ако съм мазен чичко- педофил и се представя за заек? Организирам ви една срещичка в Борисовата, и ще видите вие тогава :D

AnonimenKolkoDaEAnonimen
06-28-2012, 13:48
А такаа, сега ще видите вие едни контакти! Ами ако съм мазен чичко- педофил и се представя за заек? Организирам ви една срещичка в Борисовата, и ще видите вие тогава :D

Хаха, ма ние сме много :Д . Да не се обърнат нещата ... :Д :Д .

Добавям ви. :)

П.С. Ще ви добавя и в чата.

xXWinnerXx
06-28-2012, 20:13
ooo superr, зайци, ако се паднете в 8 В или Е клас сте супер, ако се паднете в А или Ж е ужас, за останалите нямам мнение но
ще си умрете от кеф в В или Е клас, кво ще ви е гадно сега, ще зубрите думичкии, и граматикаа, успех :Р:Р:Р ]e wi trqbwa

`мuмс`
06-28-2012, 20:27
ooo superr, зайци, ако се паднете в 8 В или Е клас сте супер, ако се паднете в А или Ж е ужас, за останалите нямам мнение но
ще си умрете от кеф в В или Е клас, кво ще ви е гадно сега, ще зубрите думичкии, и граматикаа, успех :Р:Р:Р ]e wi trqbwa
Защо във В и Е е супер, а в А и Ж е ужас ?

AnonimenKolkoDaEAnonimen
06-28-2012, 20:42
И на мен ми стана любопитно, не е ли все тая ? ;д

irrationalDecision
06-28-2012, 21:18
Защо във В и Е е супер, а в А и Ж е ужас ?


Сигурно е имал/а предвид, че точно там най-здраво се учеше в 8 клас. Но и класната на А паралелки Виолета Илиева, и на Ж паралелки Живка Неева, няма да предават вече, понеже са пенсионерки. Неева май и тази година не е преподавала и на нейно място е имало нова, а на Илиева тази година й е била последната.Така поне ми каза ученик от класа й . Затова и никой от по-големите няма как да знае на зайците в А и Ж кой ще предава през новата учебна година и дали в тези паралелки е супер или е зле .

А и ако в 8 клас смята някой да се скатава от учене по немски, няма смисъл от ходенето му в НЕГ. То основното точно тогава се научава.После ще гони Михаля.

xXWinnerXx
06-28-2012, 21:44
Сигурно е имал/а предвид, че точно там най-здраво се учеше в 8 клас. Но и класната на А паралелки Виолета Илиева, и на Ж паралелки Живка Неева, няма да предават вече, понеже са пенсионерки. Неева май и тази година не е преподавала и на нейно място е имало нова, а на Илиева тази година й е била последната.Така поне ми каза ученик от класа й . Затова и никой от по-големите няма как да знае на зайците в А и Ж кой ще предава през новата учебна година и дали в тези паралелки е супер или е зле .

А и ако в 8 клас смята някой да се скатава от учене по немски, няма смисъл от ходенето му в НЕГ. То основното точно тогава се научава.После ще гони Михаля.
Относно гоненето не знам, но в В бях аз, и госпожата е НЕВЕРОЯТНО печена, много забавна, леко възрастна, но е просто невероятна, а за Е клас са ми казвали че госпожата също е невероятно добра, за илиева не знам дали ще се пенсионира но вече и е време, 40 години стаж в НЕГ... а на Ж клас е просто луда, буквално, сериозно е луда жената. има изблици някакви и т.н. Ако знаете какво е Лайстунга мога да ви кажа че от моя клас В са влезли 10 човека т.е. 1/3 от класа. Никъде другаде не е така, от другите класове са влезли много по малко хора, а това показва колко добре преподава госпожата. Така или иначе 8 клас или ще ви е супер или ще ви е ужасно, и още нещо. Всички влезли в нег са били отличници, ако се задържите такива, евала, но не се учудвайте ако се случи и да завалят лошите оценки. Успех ви пожелавам нови зайци

irrationalDecision
06-28-2012, 21:55
Новата на Ж клас не я знам какви изблици има или няма. Но преди това винаги най-много ластици е имало приети от А и Ж клас, ако това го приемем като критерий за ниво. А и явно си 8 клас и още не знаеш как е нагоре. Като смесят от 9 -ти паралелките , тогава истински лъсва кой какво и как е учил в осми. Почакай да видиш в края на 9 клас , на изпита по немски, какви бисери има от представители на всички паралелки на тогавашните осми класове, включително и от В.Защото и тогава има изпит, останал като практика от преди, когато е имало и шайсета. От него не зависи нищо, ама си е показателен за "нивото" на някои.

xXWinnerXx
06-29-2012, 14:07
Новата на Ж клас не я знам какви изблици има или няма. Но преди това винаги най-много ластици е имало приети от А и Ж клас, ако това го приемем като критерий за ниво. А и явно си 8 клас и още не знаеш как е нагоре. Като смесят от 9 -ти паралелките , тогава истински лъсва кой какво и как е учил в осми. Почакай да видиш в края на 9 клас , на изпита по немски, какви бисери има от представители на всички паралелки на тогавашните осми класове, включително и от В.Защото и тогава има изпит, останал като практика от преди, когато е имало и шайсета. От него не зависи нищо, ама си е показателен за "нивото" на някои.
на в клас от 2 години преподава в нег, може би не я познаваш, защото си поне 10 клас. от а не са тази година много, а от ж са 2-4. не съм сигурен колко то4но.

AnonimenKolkoDaEAnonimen
07-01-2012, 15:44
up ;dd

xXWinnerXx
07-01-2012, 18:56
аз още нещо друго пропуснах, че е много важно в кой клас си и коя ти е класна, защото само тя и единствено тя ти дава знанията, нито другите учители нито някой друг ще те научи както тя на немски. И както е в първи до четвърти клас, въпросът е да попаднеш на качествен учител, не на качествено училище, ама точно ТИ да си с най шибания учител от якото училище :Р:Р

irrationalDecision
07-01-2012, 20:55
аз още нещо друго пропуснах, че е много важно в кой клас си и коя ти е класна, защото само тя и единствено тя ти дава знанията, нито другите учители нито някой друг ще те научи както тя на немски. И както е в първи до четвърти клас, въпросът е да попаднеш на качествен учител, не на качествено училище, ама точно ТИ да си с най шибания учител от якото училище :Р:Р


С това съм напълно съгласна. Основното по немски се научава в 8 клас и е важно при коя учителка си.

xXWinnerXx
07-04-2012, 12:14
О, да, забраавих. Ако иска някой заек мога да му дам учебниците за 8 клас, с работна тетрадка и дискове. Продавам ги всичките общо 6 тухли и 3 диска за 60 лева, а оригиналната цена е 118. Всичко е писано четливо с молив, би могло да се изтрие ако искате. Учебниците са запазени, няма скъсани страници, намачкани и т.н. Продавам ги в комплект защото ще ви трябват всичките така или иначе.

bebzgirl
07-04-2012, 21:05
Skype : victoria,kraleva - намирайте ме,подрастващи шваби.С вас съм !

bebzgirl
07-04-2012, 21:12
Skype : victoria,kraleva - намирайте ме,подрастващи шваби.С вас съм !

AnonimenKolkoDaEAnonimen
07-16-2012, 21:22
ъп :Д, може да намерим още някого