PDA

View Full Version : L-Carnitine въпроси,съвети,мнения



Illusion772
06-27-2012, 12:02
Здравейте , предполагам че и преди е имало такива теми и въпроси , но моя въпрос е малко по конкретен от другите
Искам да намаля теглото си - честно казано не съм извън нормата (висок съм 1,85 и тежа 80 кг ) тренирам редовно волейбол,фитнес,тичам спазвам хранителен режим (не ям сладко,тестени изделия и без безалкохолно) но резултати идват твърде бавно, а и искам да си намаля теглото основно защото съм волейболно либеро а при тази позиция е от значение да си бърз, та във фитнеса тренирам за релеф но искам да комбинирам всичко това с L-Carnitine
Избрал съм си този L-Carnitine ---- http://vitaslim.eu/bg/vitaslim-fitness/page/31

Така че ако имате някакво мнение,съвет или опит с този L-Carnitine
пишете

Благодаря предварително

anonymous546178
06-27-2012, 16:49
Не мисля, че е добър избор за Л-Карнитин и не мисля и че хранителния ти режим е като хората.

FairPlayer
06-27-2012, 17:37
Във фитнеса трябва търпение, прави повече кардио и интензивни тренировки във фитнеса. А защо колегата смята, че режима на хранене му е грешен?

Illusion772
06-27-2012, 18:41
Тренировките ги правя и по-скоро бих казал че се скъсвам ,но след половин година има ефект но не е на нивото което искам , и точно за това искам да използвам карнитина а и със него се чисти по-лесно (до колкото знам) .
Muscle - щом мислиш че ми е грешен режима можели да дадеш някакви примери или да споменеш къде греша
FairPlayer - какво ти е мнението за карнитина ?

Illusion772
06-30-2012, 08:24
Благодаря на FairPlayer за отговора , но ще се радвам повече хора да си дадат мнението

awerw
07-01-2012, 06:48
Първо си избери друг сайт ако ще купуваш купуваш добавка например http://fitness1.bg/ . Ако искаш максимално да ти помогна трябва да опишеш какво горе долу ядеш всеки ден. Резултати даже много добри могат да дойдат, ако спазваш стриктно добър режим на хранене и добри тренировки, повечето е до воля, а правилните неща и тук можем да ти ги кажем. Бързината в тези спортове идва с практиката, а отслабването само ще помогне. Започни кардио всеки ден по 1-2км крос. Напиши ми с какво се храниш и може да минеш и без карнитина.

Illusion772
07-01-2012, 08:44
Значи.... основно наблягам в яденето на картофи(варени,печени),ориз ,салати (зелева,шопска),гледам да ям повече млечни продукти (извара,сирене) , както споменах по-горе не ям сладко (мисля че 4-5 седмици не съм го и помирисвал), гледам да избягвам тестените изделия (хляб и др.) но много не ми върви това :),Гледам да тренирам всеки ден, тоест - ако единия ден е волейбол, другия фитнес , другия тичане и т.н. Както споменах в фитнеса тренирам за релеф и наблягам на кардиото , и предпочитам кардио от типа на HIIT.А пък всичко искам да го комбинирам с карнитина знам че колкото и да е ще подобри резултата.Изчел съм всичко което намерих за него в нета , но все пак да те питам странични ефекти и рискове имали?

awerw
07-01-2012, 09:25
Абе недей яж много картофи и ориз.... салатки си хапвай и млечни храни. Варианти за кардио имаш много, ти си избираш кое да правиш, аз само ти давам съвет. Добавките като цяло странични ефекти нямат, освен ако не си алергичен към нещо.

anonymous546178
07-02-2012, 19:44
Дай си примерното меню за един ден, какво ядеш на закуска и тн..
Казвам, че вероятно е грешен, защото много малко хора спазват стриктен такъв. Почти никой тренирещ(аматьор) не пресмята колко мазнини, белтъчини и въглехдирати да яде на ден.

DownloadVirus
07-09-2012, 22:15
ВМ-НВД и тренировки във финес зала съчетано с кардио.That's all

Illusion772
07-11-2012, 10:03
ВМ-НВД и тренировки във финес зала съчетано с кардио.That's all
aaaaaa..... само ако можеш да ме светнеш какво е ВМ преди ниско въглехидратната диета ще съм благодарен

DownloadVirus
07-11-2012, 10:21
ВМ= високомазнинна