PDA

View Full Version : Кой от двата продукта на Каторен е по-добър?



Gwendoline
06-27-2012, 12:37
Здравейте, има различни серии за по-бързо почерняване/придобиване на тен на Каротен, коя е по-добра - серията exotic tanning с бадеми (лилавата серия) или оранжевата серия deep tanning с моркови? С коя се почернява повече? Не искам фактор по принцип или максимум SPF6.

lqlq89
06-27-2012, 12:45
Аз имам това с морковите, ползвала съм го два пъти. Без фактор ми е.
Не знам какво им е различното на двете серии, като резултатът е един и същ. Което и да си вземеш, няма да сгрешиш.

Gwendoline
06-27-2012, 12:52
Аз имам това с морковите, ползвам си го, много съм доволна. Без фактор ми е.
Не знам какво им е различното на двете серии, като резултатът е един и същ.Което и да си вземеш, няма да сгрешиш.

а без фактор изгаряла ли си от него? по принцип и аз се мажа с продукти без фактор, само за по-бързо почерняване и ставам кафява, а не червена, но прочетох много мнения по форуми, че се изгаряло от Каротен. Не знам дали по принцип говорят хората или специално за тази марка, затова питам.

lqlq89
06-27-2012, 13:38
То си е до кожа, ами малко изгорях, да. Бях червена и болеше. Бях се намазала отпред, отзад, навсякъде. Но бузите на лицето ми изгоряха, гърбът ми и краката ми отзад. Пекох се и от двете страни по равни минутки, не знам защо такова странно изгаряне направих (при теб може да няма такова нещо, да се повторя до кожа си е). После се намазах с лосион и веднага ми се успокои кожата и сега съм си с много готино загарче.
За първи път ползвах тази година тяхно олио без фактор, по принцип им ползвам млякото за тяло с 25 фактор и съм доволна.
Относно олиото без фактор за по-бърз загар съм много доволна от Carotene+ http://i36.tinypic.com/ir5do3.jpg