PDA

View Full Version : Напълно объркана!ПОМОЩ!



vesiinka94
06-27-2012, 15:24
Надявам се да намеря правилното решение за отношенията си с приятеля ми!Проблемът е там,че незнам какво се случва с нас,заедно сме от 7-8 месеца,аз съм на 18,а той на 24лТой идваше да спи в нас,а аз в тях,което за мен е мн голямо начало тъй като семейството ми е мн строго,а и това е първата ми сериозна връзка.И такам....стана така,че му разбивам паролата за фб и виждам нереалните чатове ,той пише само за секс ,дори и на 40г жени-гадост-а неговият отг е когато му казах ,че съм му влизала в фб е:Аз ако имаше нещо щях да те зарежа,не съм такъв човек,с тебе ли съм значи това искам!Много пъти е ставало така че той да ме псува,обижда,казва ми ,че съм била курва,неговите приятели така им казвали и той им вярва,мн рядко той иска да излизаме,а ако някой негов приятел му звънне той веднага излиза,без да се замисля и често се е случвало аз да остана в тях сама,защото той си прави кефа и от там се почнаха скандалите.За 1 месец се разделихме 3 пъти и то с много ругаене и заплашване от негова страна и какво става минава една седмица и той почва да звн и да умилква, а по принцип той е човек,който не си показва чувствата.Казва ми че няма да е така повече ,че си ме иска и сега пак ме търси.Държи се така както аз искам,но вече нз какво да правя,объркана съм.Майка ми знаеше за всичко и сега ми забранява контакт с него,а приятелките ми само ми говорят против него,много ми е тежко и се разкъсвам.Обичам го от една страна ,защото ми е дал всичко,което съм искала за момента,само с него мога да споделя и да си говоря.Той освен на мен няма на кого да сподели.Преди една седмица се разделихме и през цялото време ме е следял,отслабнал е ,тъжен е и неизлиза ,защото се сбива с приятелите си.Виждам ,че от няколко дни не си пише с никакви момичета и се държи толкова добре,но мойте чувства са объркани,страх ме незнам какво да правя.Хем го искам,хем се сещам за лошите неща и се плаша и никой от познатите ми него иска...Това е най-тежкият ми период и се надявам някой да ми помогне,много ще съм ви благодарна....!!!

SkiCatA
06-27-2012, 15:30
За осемнадесет годишна имаш доста правописни грешки. Колкото до темата - не си заслужава да се тормозиш, заради боклуци! Така наричам хората, които не знаят какво искат !

vesiinka94
06-27-2012, 15:32
ne sum sviknala da pi6a na BG !Toi kazva 4e znae no vinagi sum se pitala sled kato me obi4a za6to go pravi tova ne6to :X

SkiCatA
06-27-2012, 15:37
Да кажеш - Обичам те ! е само твърдение. Трябва да го докаже ! Мисълта ми е, че много му се връзваш.

vesiinka94
06-27-2012, 15:39
Nemoga da namerq pravilnoto re6enie i stradam ot tova !

ADMIRALKA14
06-27-2012, 15:45
Зарежи го. Как можеш да търпиш човек, който днес ти обяснява колко те обича, а утре те ругае? Що за обич е това??

vesiinka94
06-27-2012, 15:54
Trydno mi e,toi e moqta opora,az nqmam ba6ta i mi e o6te po trydno!

betty-dimitrova
06-27-2012, 16:00
Най-добре се вижте и си изяснете нещата.. Кажи му как се чувстваш , какво те е наранявало и след това му благодари за хубавите моменти, които ти е дал, но не мисля,че е добра идея да се събирате.. Ако след време сте си приятели и видиш, че е станал друг по-добър човек и ако той все още иска да сте заедно дайте си последен, но наистина последен шанс...

vesiinka94
06-27-2012, 16:03
To4no tova si mislex cql den i 6te opitam!

WeNeedMoreDrugs
06-27-2012, 16:19
А аз бих казал, че определено си много тъпа. Някой се държи като парцал с теб, виждаш му кирливите ризи дори във фейсбук - ако искаше само теб, нямаше да изявява интерес да си търси други, което просто означава, че не те намира за нищо сериозно. И като няма проблем да те нарича курва в лицето, значи няма проблем да говори така за теб и пред приятелите си. Въобще, ако имаш мозък в главата си няма да се занимаваш с него. А тези, които те съветват едва ли не да седнете и да си поговорите като първокласници, за да му кажеш, че те боли и искаш да ти се извини, не са по-умни от теб. Изпълнението на такъв съвет те обрича да му паднеш още по-ниско в очите и да си мисли, че всеки фал му е простен и отново ще му пускаш стига да те лъже.

SmilezZz
06-27-2012, 16:24
На места си противоречиш, като че ли се колебаеш дали си го опознала достатъчно и като , че ли не знаете какво искате и двамата.

Иначе какво да направиш ли? Спри да се занимаваш с него. Разбирам всичко да е в границите на нормалното - все пак във всяка една връзка има караници, ама вашето е прекалено. Как ще позволяваш на някакъв да те обижда, унижава и да си играе с теб? Имаш ли капка самоуважение и достойнство?

Ако го имаш - време е да го покажеш.
Зарежи го.

Връзката се изгражда от двама , които дават по нещо за тая връзка - не само едната страна. Още повече - щом ти няма доверие, за какво изобщо сте заедно? Липсата на доверието е сериозен проблем и в повечето случаи трудно разрешим.

SkiCatA
06-27-2012, 16:28
Разбирам какво ти е без един родител - и аз останах без баща преди 2 години. Знам колко е важно да имаш опора. Не мислех, че тази връзка значи толкова много за тебе. Но на твое място не бих се опирал много на него, за да не падна.....

Bad_like_them
06-28-2012, 10:56
Едва ли разбираш, че не те заслужава, защото го обичаш, но не можете да продължавате по същия начин. Щом те обижда така и си пише извратени работи с по-възрастни от него жени той просто не знае какво иска - теб или да е свободен. Семейството ти е право до една степен, защото иска най-доброто за теб и да те предпази да имаш до себе си подобен човек, който явно би бил способен и да те удари. Няма смисъл да контактуваш с него, щом не си сигурна в чувствата му и щом още не се е научил да ги показва пред теб, явно няма и да се научи. Остави го за известно време сам, не му отговаряй на позвъняванията, не си пишете, не излизайте, ако го срещнеш се прави, че не го познаваш и тогава може би ще те оцени, защото когато човек загуби нещо, чак тогава осъзнава колко скъпо му е то и ще се опитва да те върне по всякакъв начин ако те е обичал и продължава, ако ли не - ще се откаже и явно това е било правилното.
Успех ! :)

vesiinka94
06-28-2012, 11:45
No tova e 4e toi ne se otkazva i tova,opitax se da go ignoriram,ama toi e tolkova yporit.Sled kato si pi6e s drygi za6to tyrsi moqta upora .Postoqnno zvn i pi6e i se interesyva za vsqko moe deistvie.I dori da ne my kaja s koi sum ,kude sum i t.n ,toi pak znae podqvolite ;x

heartshapedbox
06-29-2012, 10:57
Ти си мазохист.
Не знам как го търпиш всичко това.

PyCoKoCkA93
06-29-2012, 19:35
Имаш адски мазохистично разбиране за любов и чувства.Само това бих ти казала аз,а ти сама си направи изводите...

MarkKnight
06-29-2012, 19:39
бягай далече

LadyTerrible
06-29-2012, 20:17
Много пъти е ставало така че той да ме псува,обижда,казва ми ,че съм била курва,неговите приятели така им казвали и той им вярва,мн рядко той иска да излизаме,а ако някой негов приятел му звънне той веднага излиза,без да се замисля и често се е случвало аз да остана в тях сама,защото той си прави кефа и от там се почнаха скандалите.За 1 месец се разделихме 3 пъти и то с много ругаене и заплашване от негова страна
Прочети това,което си написала...не ти ли е достатъчно,за да го зарежеш?Защото на мен ми изглежда повече от достатъчно.Този човек не те заслужава.

vesiinka94
06-29-2012, 21:49
Tolkova e trudno,za6toto v4era toi pla4e6e i mi govore6e kolko me obi4a i 4e iska vsi4ko da e dobre,a dnes pak se skaraxme za6toto nqkakvi momi4eta mu pi6at komentari po FB i az napravix problem,toi kazva samo priqtelki ,a az nepoznavam negovi priqtelki ;x