PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



RalittyYy
06-27-2012, 17:44
Здравейте, не знам как да започна ...
Значи има едно момче което е с около 3 год. по голямо от мен и учехме в едно училище, но той сега завърши. Това момче още от миналата година ми е супер симпатично, но никога не съм си позволявала да му пиша или да го заговоря. Та миналата седмица не знам какво стана, но той ми писа в Фб и така цяла вечер си писахме разни работи и той накрая ми иска номера и каза, че ще се ми обади за кафе, аз се съгласих естествено. И на другия ден целия ден чаках да се обади, но той не се... вечерта аз му казах че е много несериозен, а той ми каза че е забравил и че се е объркал защото нали ме беше канил на плаж а пък аз съм му отказала и той затова се е объркал и е забравил... та както и да е, на по -следващия ден той се обади и ми каза в кое кафе и каза да отида да се види ме , аз отидох с една приятелка поради причината че и той беше с приятели... седях до него по време на кафето, и после той предложи да отиде ме да играе ме билярд и аз се съгласих. Отидох ме играхме, той ме уми да играя . После се прибрахме, той ме изпрати почти до нас . На вечерта си писахме отново ..той беше леко пиян ии поиска на сутринта да го събуда.. ок съгласих се. На сутринта събудих го, говорихме си и той каза че по - късно ще се обади, но така и не се обади. Вечерта си писах ме.. След два дена аз му написах смс " хей забравиме, кога ще ходиме отново да играеме билярд" нещо такова му бях написала и той ми отговори че тея дена имал работа ако се освободел щял да се обади .... ОК ... На следващия ден аз бях на кафе и той дойде с една от неговия клас и седна до мене , пита ме какво става , аз аз му викам " мното си зет така като те гледам " и той ми отговори " Еми да ангажименти " и аз " ааа ясно " .. смисъл не сме си писали от 5 дена .. не знам какво стана. Първо той толкова искаше да излезне ме - добре излязохме и вече след като излязохме той почти спря контактите си с мене .. нито пише нито нищо .. и съм решила тази вечер да пиша и да му кажа каквото искам да му кажа и да разбера какво става ..
Не знам объркана съм... Не знам какво да правя

granger
06-27-2012, 19:29
Подобри си малко речника и правописа.
Явно му е минал интереса. Малко и звучи на типа момчета- слага стръв на кукичката и глупавата рибка лапва. Не се занимавай,ако е имал интерес да се обади досега. При положение,че те е излъгал,че има ангажименти, а бил с друга,какви изводи да си направи човек.
Вземи се в ръце и не го мисли.

ForzaFelipe
06-27-2012, 19:50
Вече не си му интересна ;)

SmilezZz
06-28-2012, 07:05
Още от самото начало си се опитала да му отнемеш свободата и да го командваш, съдиш и подобни - щом ти е казал, че ще ти се обади, но не се е уточнил кога , е било тъпо да му казваш, че е несериозен. Иначе вече не си му интересна, явно. Ясно е какво да правиш от тук нататък предполагам?

sweetycherry33
06-28-2012, 07:10
Превод на български, моля. O.o