PDA

View Full Version : Клотримазол



girl4eety
06-27-2012, 18:58
Искам да попитам преди малко си сложих първата таблетка /гинеколожката ми откри гъби4ки/ но след 1-2 дена 6те ми дойде гаджето дали 6те е проблем ако слагам на ден по пове4е за да ми мине по бързо вътре са 6 таблетки

bloodyF
06-27-2012, 19:12
лечението трябва да продължи толкова, колкото ти е казала
няма да правите секс 1 път и готово

DragonLady
06-27-2012, 20:45
По-колкото и да бухаш, не мисля, че минат по-бързо ( не съм имала гъбички слава богу, но така предполагам ). Не правете секс най-добре за да не му го лепнеш и на него.

Tikche
06-29-2012, 16:53
Всичко си е написано на листовката. Щом са ти казали по 1 на ден недей да си го слагаш в повече. С това нищо няма да стане. Най малкото за следващия последен ден няма да имаш и няма да си завършиш лечението и айде пак наново. Ползвайте презервативи или просто най-добре не го правете докато лекарката ти не ти каже, че вече нямаш проблем. Сега за 1/2 дена трябва да те разбере.

ledenakrasota
06-29-2012, 17:12
Не си играй със здравето. ГажитоУ мое да почека малко.

ThisIsMe
07-02-2012, 14:25
Позволяваш си малоумието да попиташ дали да се предозираш без да се замислиш,
че това би повлияло на ефективността от лечението в негативен за теб аспект.Хм.
А твърдението "слагай повече,за да мине по-бързо" не е никак съвместимо с гъбичките.
Упоритите "гадини" се лекуват в повечето случаи трудно и продължително.
Да ги преодолееш напълно в рамките на ден/два- забрави!
Приемай медикамента както ти е предписан!
Положителен ефект от твоя безумен експеримент със сигурност няма да има!

kalpazanka
07-05-2012, 06:07
Кръвна захар изследвала ли си?

amnessia
07-05-2012, 18:52
Само аз ли се бъркам или тези таблетки не се слагат по време на менструацията?И аз съм слагала такива дори 2 лечения с тях , но винаги по предписание след менструацията.

kalpazanka
07-05-2012, 19:13
Само аз ли се бъркам или тези таблетки не се слагат по време на менструацията?И аз съм слагала такива дори 2 лечения с тях , но винаги по предписание след менструацията.
Не бъркаш. :)

amnessia
07-06-2012, 20:30
Мхм. Странно лечение има авторката..те са 6 таблетки и 6те се слагат всеки ден. А как на другия ден ще ти идва след 1вата таблетка.. Че и секс искаш да правиш.. или ще ги махнеш или не.