PDA

View Full Version : Изпитване по химия - мноУ ми се спи



notlike
06-27-2012, 22:06
Мале, цяла година пилях, бърках си в носа, четях списания за коли и сега ме изпитва! Хал-хабер си нямам. Мъча се да изям последния раздел с парцалите, ама не става.. спи ми се, гледах полуфинала Испания-Португалия, не бях чел много досега. Дали ще стане работата, не знам.. надувам яко Motivational songs и това е.. да си лягам ли, или да почета още малко? Току-виж съм отворил някой резервоар допълнително и ми стигне пауъра за утре...

FlyingUnderpants
06-27-2012, 22:09
легни за малко и после стани 2-3 часа преди обикновенното ти ставане и пак чети

notlike
06-27-2012, 22:11
Право да ти кажа, не знам дали ще мога да стана в 4 сутринта... в 6 ставам попринцип, с много зор ще е, но по-добре да чета сега, днес и без това е скука, оформени сме по всичко, като че ли да си чета по химия само в часовете. Да трясна две кафета, инак няма да прокопсам до обяд и да се тръшна по лице веднага след като съм в нас

EinGutesKind
06-27-2012, 22:11
Цяла година си се правил на мъж, сега е време да те сложат на място :(

notlike
06-27-2012, 22:14
Защо да се занимавам с нещо, което попринцип не ми трябва. А дали се правя на мъж, или не, си е моя работа. Само да ти кажа, че без да отворя учебник, се боря за ШЕСТИЦА за годината... май не уцели с диагнозата умствено изостанал, м?

EinGutesKind
06-27-2012, 22:23
Не съм казал че си умствено изостанал, а че в желанието си да се докарваш пред "мацките", сега ще ти излезе душата :(

notlike
06-27-2012, 22:30
Аз съм се доказал пред тях, ама се направих на тарикат и сега си причинявам главоболие :(