PDA

View Full Version : Без изход!



D.S.
06-27-2012, 22:20
Историята е малко дълга. Една моя приятелка тръгна с момче, което преди това бях харесвала. Казах и че вече не го харесвам, а не беше така, защото ми писна да ме базика и малко по-късно тя ми каза, че го харесва. Когато смятах да пиша с тва момче и да му призная, разбрах че приятелката ми вече му е казала. Не след дълго те станаха гаджета. Стана ми уникално гадно, но реших че трябва да го забравя. Една седмица след като те станаха гаджета, все още не бяха излизали, в училище не се държаха нормално (не като гаджета :Д), тя не му обръща внимание, а той на нея прекалено много. За капак той ми споделя как иска да излизат и да я целуне и тн, защото все пак сме приятели с него. Дори вече не си пишат, аз съм му почече гадже от нея. Най-големия ми проблем е че тя ми е най-добра приятелка (супер добре се разбираме и тн) и дори и да скъсат е гадно да тръгна с него, а много го харесвам. А дори и да мога да бъда нещо повече с него, не искам да рискувам нашето приятелство. Чувствам се в безизходица!!!

SmilezZz
06-28-2012, 07:00
Какво приятелство ? Какви пет лева? Не ми изглежда особено приятелски нейното отношение, но все пак може и да съм останала с погрешното впечатление.

Иначе ако имаш шанс да си с него - давай. Все пак тя е била с него, няма нищо към него и още повече: щом сте добри приятели, както твърдите - няма право да ти се сърди ако се получи между вас.

sweetycherry33
06-28-2012, 07:16
Какво приятелство ? Какви пет лева? Не ми изглежда особено приятелски нейното отношение, но все пак може и да съм останала с погрешното впечатление.

Иначе ако имаш шанс да си с него - давай. Все пак тя е била с него, няма нищо към него и още повече: щом сте добри приятели, както твърдите - няма право да ти се сърди ако се получи между вас.

+ 1

In*The*Face
06-28-2012, 10:26
Не е без изход, просто трябва да бъдеш откровена с приятелката си. Ако сте толкова близки, колкото твърдиш - проблемът ти е, че не си й казала истината за чувствата си към него, но не е късно да го направиш. Бъди честна, ако искаш да съхраниш приятелите си и да си щастлива с човека когото харесваш.

anonymous708973
06-28-2012, 10:30
Какво приятелство ? Какви пет лева? Не ми изглежда особено приятелски нейното отношение, но все пак може и да съм останала с погрешното впечатление.

Авторката е казала, че вече не го харесва.
Да беше ходила с него - окей, тогава приятелката й щеше да е постъпила кофти, тръгвайки с нейния бивш, ама...