PDA

View Full Version : Нощна



ShtrudeL
06-27-2012, 22:27
Нямам настроение за изпит. Имам гадно предчувствие.
*Утре ако е хубаво времето (разбирайте лошо), мисля да се застоя на някоя пейчица и да обичам природата.
Ще се тренирам. Имам предвид да съм самичка, но не самотна.
Тъпото е, че излезеш ли някъде 90% виждаш някой познат.
Не обичам многото хора на едно място. Дано е лошо времето.
Имам нужда от голямо, огромно, задушаващо, парализиращо гуш.
И същество, което да стои до мен със свити в коленете крака, с което да споделя мълчанието си.
Разбира се такова е почти невъзможно за намиране. Никой не се чувства добре в мълчанието си с някой друг.
А можем да си разказваме приказки, или да си измисляме съзвездия.
Приемам факта, че съм скучна за останалото човечество.
Искам да направя нещо мило.
Искам да ставам за нещо.
След около третото изречение не биваше да продължавам да пиша... тук, но е два без ъъ (ще го закръгля)... абе един и половина си е ^^
Спокойно тъжно ми е. Което значи, че не ми е нещастно, но искам нещо да ме стопли.
Чао.



*утре:

[1:18:34 AM] Л: mish4ee
[1:21:15 AM] Л: 4akai...
[1:21:15 AM] Л: to dneska ve4e e utre...
[1:21:24 AM] Л: defakto predi nqkolko 4asa : D
[1:21:30 AM] Л: izpita dobre se spravih
[1:22:01 AM] - Mish: не е вярно
[1:22:05 AM] - Mish: още си е днес
[1:22:08 AM] - Mish: т.е.
[1:22:14 AM] - Mish: днес е сряда
[1:22:18 AM] - Mish: утре е четвъртък
[1:22:19 AM] - Mish: а утре
[1:22:20 AM] - Mish: е
[1:22:22 AM] - Mish: когато се наспя
[1:22:24 AM] - Mish: <3

БожиятАгнец
06-27-2012, 22:41
ее де
и аз те обичам, ама няма да четем латиница :3

Щрудел

MaLyKoLiU
06-27-2012, 22:45
^WTF

ShtrudeL
06-27-2012, 22:54
искм такава коса :3

http://data.whicdn.com/images/31452258/tumblr_m6a7qdFyBt1r43jaao1_500_large.jpg

оф
лягам

БожиятАгнец
06-27-2012, 22:55
Сори. :/ Ето:

авее момиче чуии ме ако ти се праии секс направи го ако не недей но един съвет за момчетоо момченце ако искаш момичето да се възбужда и да те гали по пениса ти и мачкай циците хапи и ближи зърната и ако са напращели ближи ги яко изчукайи я яко стискайи я здраво за путенцето бъркай и в дуткатаа гъделичкаии я но и кажи тя да се обръсне за да е по хубава путката и..! гъделичкаи я под мишниците.. викаиите само ох ох ще ви боли яко и нека мине много хубаво а и ти се остави тя да се позабавлява малко с тебе дай и тя да пробва да легне от горе ти и да ти лапне чурката и да я ближкаа начукайи я яката братлее..
аз стажант по коремна хирургия в александровка болница. Има една мноо готина пациентка, тези дни ще я изписват, но много искам да остана нощна...ака абе нз как да го кажа ама от време на време имам чуството че губя връзка реалността.Например: Всеки навярно е праскал комплексирано от теглото си хлапе, но в момента сим в германия сис семейството ми и сме на квартира при едно друго семейство мия е на 50 години а жена... луда жена, жена хитлер! кожата и да еба на еднооката корва

AnzaRe
06-27-2012, 23:05
Нощта е късна,ши та блъсна..
Недей се смя маймуна мръсна... :Д

yakuza_
06-28-2012, 08:45
Сори. :/ Ето:

авее момиче чуии ме ако ти се праии секс направи го ако не недей но един съвет за момчетоо момченце ако искаш момичето да се възбужда и да те гали по пениса ти и мачкай циците хапи и ближи зърната и ако са напращели ближи ги яко изчукайи я яко стискайи я здраво за путенцето бъркай и в дуткатаа гъделичкаии я но и кажи тя да се обръсне за да е по хубава путката и..! гъделичкаи я под мишниците.. викаиите само ох ох ще ви боли яко и нека мине много хубаво а и ти се остави тя да се позабавлява малко с тебе дай и тя да пробва да легне от горе ти и да ти лапне чурката и да я ближкаа начукайи я яката братлее..
аз стажант по коремна хирургия в александровка болница. Има една мноо готина пациентка, тези дни ще я изписват, но много искам да остана нощна...ака абе нз как да го кажа ама от време на време имам чуството че губя връзка реалността.Например: Всеки навярно е праскал комплексирано от теглото си хлапе, но в момента сим в германия сис семейството ми и сме на квартира при едно друго семейство мия е на 50 години а жена... луда жена, жена хитлер! кожата и да еба на еднооката корва



/thread

Ermic
06-28-2012, 09:20
xepцааа

ShtrudeL
06-28-2012, 09:30
Взех си изпита с 6.
Сега ще се обичам.

MaLyKoLiU
06-28-2012, 09:31
Браво! :)

ohluv
06-28-2012, 09:36
И аз чакам деня в който ще си взимам изпитите с отлична оценка =/ (сад)

ShtrudeL
06-28-2012, 10:12
С колко пръста?

Говориш несвързано.

И аз моите пръстчета не ползвам, обичам естественото.