PDA

View Full Version : Отслабване



esreset
06-27-2012, 22:30
Здравейте, на 15 съм 55 кила, ръст 165..... трябва малко да отслабна, да изчистя подкожните мазнини и междувременно да правя плочките, ходя на лостове и за 2 месеца се забелязва много прогрес :) но в момента имам травма на китката и предмишницата и не мога да се набирам, очаквам вашата помощ да изградим хранителен и тренировъчен режим за 1 седмица понеже тия 2 месеца лятото, които предстоят, няма да ходя на море и т.н - обичам да тичам и да скачам на въже, ако изградим този режим предлагам да снимам прогреса ми и да ви го покажа в края на лятото

awerw
06-28-2012, 05:19
виж пич, плочки не се правят от ден до пладне, ако искаш почни да тичаш и да спазваш диета и най-много, което ще постигнеш за лятото е стегнат корем......

xXxAngerfisTxXx
06-28-2012, 06:18
яко hiit кардио...

esreset
06-28-2012, 09:19
виж пич, плочки не се правят от ден до пладне, ако искаш почни да тичаш и да спазваш диета и най-много, което ще постигнеш за лятото е стегнат корем......
знам, че плочки не са правят за един ден, но в момента плочките ми се виждат през тези мазнини(2-3), затова искам само да изчистя до колкото мога за тия 2 месеца . Мога да ви предоставя и снимки.. иначе мерси за отговорите

ribok
06-28-2012, 09:44
знам, че плочки не са правят за един ден, но в момента плочките ми се виждат през тези мазнини(2-3), затова искам само да изчистя до колкото мога за тия 2 месеца . Мога да ви предоставя и снимки.. иначе мерси за отговорите

чудно какви мазнини имаш като си само 55 кила

esreset
06-28-2012, 10:00
мога да ти пратя снимки да погледнешш

chicago
06-28-2012, 18:10
Я първо вземи качи малко, пък тогава се притеснявай да отслабваш...