PDA

View Full Version : Синя коса



No666
06-28-2012, 10:38
Здравейте, приблизително колко ще ми струва да ме боядисат така на фризьор : http://www.hairport.pt/wp-content/uploads/2009/07/blue-hair-girl-four.jpg ? (не съм руса, ще се наложи да ме изсветлят) Мерси предварително!

ALetterFromTheSky
06-28-2012, 10:42
Mи аз ходих да се изрусявам и ме обезцветиха преди това и после боя и общо ми излезна 80-имай предвид , че самата процедура обезцветяване е много скъпа, то иначе боята нищо не е, но все пак и някой друг да каже

nekva ligla
06-28-2012, 17:56
Не знам колко ще ти излезне ! Със сигурност няма е малко пари ! Искам да попитам защо искаш да се боядисаш точно в синьо (не,че ти се бъркам в живота просто любопитство) ! Има и други цветове съветвам те да не прибързваш... :)

babyy123
06-28-2012, 18:09
Най-добре е да отидеш до фризьорския салон и да питаш

mlakniwe
06-28-2012, 18:23
Синята коса е модерна сред бабите-поне така забелязвам

No666
06-28-2012, 18:31
nekva ligla Ами честно казано не знам,харесва ми, искам нещо щуро и да се отличавам от другите.. :D Аз си падам малко луда и останалите цветове ми се струват прекалено обикновени XD макар че решението ми не е окончателно, може и да се спра на червено или лилаво... Ще се вслушам в съвета ти! Отново благодаря, че коментира и на другите също :)

daq96
06-28-2012, 18:42
Няма да ти излезе много евтино. Но дори да смениш цвета, с лилаво (понеже това беше другия пример), цената пак ще бъде същата. Успех с боядисването.
бтв - Аз пък ще се боядисвам със спрей. (пак синьо)

Cucko0
06-28-2012, 18:56
за 1 кичур ми взеха 10 лева ..изми се след седмица .
Още ме е яд за парите на вятъра ..
Сега се правя сама .

ColdColdNight
06-28-2012, 19:26
а някой може ли да каже марката на боята, с която се е правил? мерси :)

Reenata
06-28-2012, 20:20
http://www.youtube.com/watch?v=CIJ7nhrHZlU&NR=1&feature=endscreen
Не знам дали е така,но според мен на по-тъмните отива повече синьо ..

Wikito
06-28-2012, 20:33
зависи от кой град си

tori
06-29-2012, 17:58
Ооо, странни цветове <3 Синьо, лилаво, зелено, пък дори и червено... <3 Искам да се видя във всичките тези цветове просто.

Escapism
06-29-2012, 18:53
Авторке, да ти кажа, и аз мисля, че няма да излезе евтино. Най-добре е да разпиташ из салоните предварително, тъкмо ще си наясно кои могат да ти направят точния цвят. Иначе можеш и сама да си купиш боя и да пробваш. В "На тъмно" има най-различни цветове бои и то на доста сносни цени, но не ти ги препоръчвам - не хващат добре и стои като.. надраскано с пастел (страхотно описание, да :D). Може да се позаинтересуваш евентуално и за Manic Panic, за които обаче не мога да ти кажа нищо друго, освен че са много популярни извън България (и ако решиш да си поръчаш от ebay, ще ти излезе около 30-50 лв.). И да те предупредя, не че сигурно не знаеш, но тези цветове много бързо падат и изискват доста грижи.

И имаш много готин аватар :*

Zar4e
06-29-2012, 19:15
АКо искаш да ти излезе по-евтино се обезцветяваш при фризьор (не мога да ти кажа колко ще излезе обаче), купуваш си таква боя от "На тъмно" - http://www.natamno.com/products/%D0%91%D0%9E%D0%AF-%D0%97%D0%90-%D0%9A%D0%9E%D0%A1%D0%90%2CSTARGAZER%2CUV%2CGREEN. html (смисъл опаковката да е такава, а не от другите, че с този цветът остава по-дълго). И във вас се боядисваш с боята, седиш 30-40 мин и миеш. Аз така си боядисвам само кичур и от тази боя съм мнг доволна. :) Бтв мнг цапа и е препоръчително някой да ти помогне.

xoxi
06-29-2012, 20:13
Една приятелка си купува някакви комплекти за изрусяване, които са около 4-5 лева. Боите си ги взима от На тъмно и всичко й излиза не повече от 15-20лв. Тя сама си се боядисва. За последната година смени поне 10 цвята + още 10 комбинации на цветове. Каза, че не харчи много пари.

Зайче..
06-30-2012, 12:25
Една приятелка си купува някакви комплекти за изрусяване, които са около 4-5 лева. Боите си ги взима от На тъмно и всичко й излиза не повече от 15-20лв. Тя сама си се боядисва. За последната година смени поне 10 цвята + още 10 комбинации на цветове. Каза, че не харчи много пари.

може ли да обясниш какви са тези комплекти за изрусяване /по-точно/, че и аз искам някви такива луди цветове. :D

wiiwa
06-30-2012, 20:45
Няма да е евтино боядисването, но добре помисли преди да се боядисаш така.. наистина направо ще убиеш косата си и ще ти е много трудно когато прическата ти омръзне, защото няма да успееш да я възстановиш. Не ти се бъркам, само те съветвам :) иначе стои хубаво, но за мен лошата страна надделява :)

ПС. Не приемай казаното като упрек :)

xoxi
07-01-2012, 00:37
може ли да обясниш какви са тези комплекти за изрусяване /по-точно/, че и аз искам някви такива луди цветове. :D

Нямам представа какво съдържат комплектите. Продават се в непрозрачни пликчета и ги има в повечето парфюмерии.
За лудите цветове нищо повече от това, което вече споменах, не мога да кажа.
Аз съвсем скоро ще си взимам въпросния комплект за изрусяване и ще си търся някаква боя за след това, но ми е още напълно непонятно. :D