PDA

View Full Version : Let's talk about sex......................



DeAngelle
06-28-2012, 12:08
Имам няколко въпроса :) първо какво точно значи ако момче каже : искам да ти направя кефа .... и второ тъй като съм девствена просто ми е интересно за момчетата по-приятно ли е ако момичето е девствено или няма разлика ,или и те изпитват болка ?

ccdesigns
06-28-2012, 12:14
Toчно като отваряш едва ли ще ти е най-готиния секс в живота.. :)

DisappointedDreamer
06-28-2012, 12:19
Момчетата не ги боли.
Някои момчета чисто психически се кефят на девственици. Други въобще не харесват идеята.
Когато някое момче ти каже че иска да ти направи кефа и облизва устни, то тогава иска да те лиже.

ccdesigns
06-28-2012, 12:25
Момчетата не ги боли.
Някои момчета чисто психически се кефят на девственици. Други въобще не харесват идеята.
Когато някое момче ти каже че иска да ти направи кефа и облизва устни, то тогава иска да те лиже.

Или просто са му изсъхнали устните |(

DisappointedDreamer
06-28-2012, 12:28
Беше сарказъм, лол.

ccdesigns
06-28-2012, 12:34
That moment when your sarcasm is so advanced that people think you are actually stupid (clap)

DisappointedDreamer
06-28-2012, 12:37
:(

DarkTemplar
06-28-2012, 12:39
Искам да ти направя кефа=искам да те чукам/лижа.

marilyn
06-28-2012, 13:24
Ами ако е казал, че иска да ти направи кефа, значи иска да ти доставя удоволствие, да те лиже, да те кара да свършваш. Ама както каза ccdesings не очаквай първия ти път да ти е най-хубавия секс в живота. Докато се понаучиш и посвикнеш има време. А това дали се кефят на девственици... зависи от момчето..

DeAngelle
06-28-2012, 13:31
и аз така мисля,просто ми е интересно да чуя други гледни точки :) ситуацията беше: аз бях в цикъл и му бих чекии ,но той ме спря и каза,че не става така,защото той не можел да направи нищо и просто се зачудих какво има на предвид

SmilezZz
06-28-2012, 17:45
^ Може би има в предвид, че вече иска да правите секс? Уау.

Та, иначе искам да ти правя кефа = да те чука/лиже, както се изказа някой по - горе, леко по-грубо. Иначе по - интелигентно казано иска да ти достави удоволствие. А относно това дали ще му допадне самата идея, че си девствена - не знаем, само той си знае - все пак си зависи от него. Някои се кефят, други - не.

granger
06-28-2012, 17:55
Мдам,Наговори ли се на общи приказки.
Щом е казал,че не става с чекии - иска ти да му врътнеш една свирка ,например. Щом иска и той да ти "прави кефа" значи явно,уау, иска да правите секс, пък оралните ласки ще се включат и те.
Питате някакви извънземни въпроси ... нормално е като ходиш с някого , този някой да иска секс.
Относно девствеността, вероятно ще е притеснен малко или много, дали няма да те боли и тн. Дали ще му е по-кеф...заради притеснението едва ли ще е и за двамата върховния кеф...

YoRlz
07-02-2012, 21:28
,,Искам да ти направя кефа" -искам да направя моя си кеф пък после и твоя :D не ни боли при секс,но определено е по-добре момичето да си е отворено :)

Natallie
07-03-2012, 00:02
Естествено че момчетата ще предпочетат момиче с повече опит. Но някои предпочитат по-тесните защото им е по-кеф ;) а повечето девствени момичета са тесни, докато не ги отворят :D така че... :)

Amore-Mio*
07-17-2012, 15:15
^ Хората са различни.
Моят приятел например много се зарадва, когато разбра, че съм девствена. Нищо лично. Просто всеки с вкуса и мнението си. Пък и се съмнявам да му е проблем на него - все пак е с нея /или поне се предполага/, заради самата нея, а не заради това дали е девствена или не. Иначе най - вероятно е искал секс или свирка. По - вероятно ми се струва първото.

Cloud9
07-17-2012, 16:16
Мъжете обичат девствени,защото нямат с кого да сравняват изпълненията им в леглото.А и се чувствам много важни,защото точно те са избрани за тази важна крачка.
Искам да ти направя кефа, както вече споменаха,значи искам да си направя кефа като го вкарам и си мисля,че и на теб ти е кеф.
Абе нека кеф да има!

Лола
07-27-2012, 16:22
Имам няколко въпроса :) първо какво точно значи ако момче каже : искам да ти направя кефа .... и второ тъй като съм девствена просто ми е интересно за момчетата по-приятно ли е ако момичето е девствено или няма разлика ,или и те изпитват болка ?

когато момче каже ,, искам да ти направя кефа,, означава (поне според моя опит) ,че иска да ти прави френска любов или иска да ти отвори очите относно секса :)
а на другия въпрос - Не , не им е по приятно като усещане момичето да е девственои определно има разлика , но се справят ;)