PDA

View Full Version : Андроид приложения и игри



Ягодка
06-28-2012, 13:56
Здравейте! Реших да направя тема специацално за Андроид маниаците! Надявам се да нямате нищо против! :)

Приветсвам всички "Андроид маниаци" да участват в темата, като споделят своите любими приложения и игри за Андроид! Единственото условие е срещу всяко приложение/игра, която напишете да опишете за какво се използва, ако е приложение или пък за какво е, ако е игра. 8)

Ето и моите любими:

Игри:

1. Cut the rope - Срежи въжето - изключително "сладка" и забавна игра. Тук може да видите трейлърчето (http://www.youtube.com/watch?v=8xPUdFaraoQ&ob=av3e) й 8-)

2. Angry Birds - Ядосани птички - голяма част от вас са чували за тази игра. Тя е една от игрите на първите места в световното класиране! Трейлър на Ядосани птички РИО - Цък! (http://www.youtube.com/watch?v=-7gIpfrQdAI) :-P

Приложения:

1. Facebook - Фейсбук - естествено, че на повечето тийнове това е любимото приложение, защото където и да са могат да се свързват със своите роднини и приятели, да обновяват състоянието си, да харесват, споделят и коментират снимки и статусите на приятелите :)

2. YouTube - Ютуб - с помощта на това приложение мога да гледам и слушам музика :) Няма човек, който да устои на Ютуб!

3. Google Maps - Гугъл карти - не пътувам често, но излизам повече и понякога се налага да отворя Google Maps и бързо да се ориентирам къде е правилния път :)

4. Skype - Скайп - Ако някой все още не е запознат - със Скайп може да комуникирате с приятели и близки от далечни разстояния с камера. Също така може да си пишете и съобщения. По принцип Скайп има милиони абонати онлайн, в момента 40 мил. :booooomb:

Общо взето това са моите любими игри и приложения! Надявам се темата да ви допадне! Мисля че тя ще е полезна за всички, които ползват ОС Андроид! :)

emsiii
07-06-2012, 08:47
Една от любимите ми игри е О!Думи - забавна българска игра, в която целта е да намирате думи сред многото букви...
http://itunes.apple.com/us/app/o!dumi/id505150528?mt=8

druzilla
07-06-2012, 22:51
Аз съм със Samsung galaxy S+ и най-често го използвам за фейсбук и ютуб.По едно време бях яко зарибена по angry birds.Сега играя на draw something(просто е - рисуваш нещо и другия трябва да познае какво е,после обратното)

Gloppp
07-07-2012, 07:31
Аз съм с hTC one v , не съм голям геймър , но имам "Angry birds" (всичките) и "о думи " ....Като приложения имам "viber" ; "whats up" , "adidas mycoach" , "facebook" , "youtube" и горе долу това имам :)

Lo0RrKaA
07-17-2012, 20:24
Ами и аз съм с galaxy s+. Имам доста приложения като фейсбук , радио city , translate , skype . Също така имам и доста игри. Като Angry Birds , Temple Run , Fruit Ninja : Puss in Boots и други :) ( angry birs съм сигурна че я знаете , temple run - бягаш с един човек от маймуни и просто тичаш колкото можеш и имаш и препятствия и така ,Fruit Ninja Puss in Boots - е същото като нормалната версия , просто в тази имаш и мисии които да минаваш :)

Anichkaxxwee
07-19-2012, 19:22
Редовно играх на Angry Birds, ама после ми омръзна .. И сега си тегля най-различни игри от Market-a