PDA

View Full Version : Схванат мускул на прасеца.



valkotooo
06-28-2012, 14:49
Значи, преди два дни бях на басейн, но докато плувах ми се схвана мускула на прасеца на левия крак. Около 3-4 минути мускулът на крака ми беше стегнат и болеше. Разтривах го, докато спре. Мускулът се оправи (вече не беше стегнат), но дори и сега продължава да ме боли когато стъпвам. Ако някой може да ми каже какво да направя по въпроса, нека да напише коментар. Благодаря предварително. :)

~*~DaRk GiRl~*~
06-28-2012, 14:58
Спокойно, няма ти нищо сериозно. Ще те поболи това да ти е ясно още няколко дни. На мен често ми се случва особено като спя и е наистина ужасно, но е важно веднага след схващането да се разходи и разтрие, за да мине по-бързо иначе е по- лошо и неприятно. Минава си от самосебе си пробвах какви ли не неща за мазане, но няма ефект

bloodyF
06-29-2012, 05:14
ще ти мине от само себе си, но ти препоръчвам да вземеш една безопасна игла и да си я закачиш на банския, защото ако си във водата и ти се схване има опасност от удавяне. Единственото решение е да го боцнеш леко, за да се отпусне

valkotooo
06-29-2012, 05:24
ще ти мине от само себе си, но ти препоръчвам да вземеш една безопасна игла и да си я закачиш на банския, защото ако си във водата и ти се схване има опасност от удавяне. Единственото решение е да го боцнеш леко, за да се отпусне
Благодаря за отговора ти! Просто не ми се бе случвало преди такова нещо и не знаех какво да направя.

Burgazliqta
06-29-2012, 05:31
И на мен ми се е случвало и е наиситна неприятно, но го разтрий с топла вода и се отпуска много бързо и за един два дена минава

FoolofRemorse
07-01-2012, 08:20
Клин - клин избива ;) Разходки и го разтривай ;)

fifito19
07-06-2012, 11:53
Значи преди два- три дни ходих да вдигам тежести и ми се схвана бицепса. И стоя така и го разтривах. Има ли му нещо? Ще умра ли...

Е, зле си, честно.. Не, просто ти се е схванал кракът!!!