PDA

View Full Version : Проблем с френската ..



Archifendexia
06-28-2012, 17:48
Имам така да се каже проблем, който сериозно ме притеснява. Когато тръгна да правя френска на приятеля ми, става така, че имам желание, но почвам да си пълня главата с глупости като "Ох, неопитна съм.", "Дали ще му хареса?", "Дали ще стане изобщо нещо?" и прочие. Виждам, че на него му е приятно, но аз не съм уверена в себе си и следователно все някак прецаквам нещата.

Искам да му доставя удоволствието, но как?

mechone
06-28-2012, 18:19
Какво обичат мъжете повече от риболов в събота сутрин, мач в неделя следобед и бира с приятели вечер?

Отговорът е прост – френска любов. По всяко време. Няма мъж, който да не се възбужда само от мисълта за женски устни, обгърнали мъжествеността му – топло и влажно. Ако твърди обратното, значи лъже.

Да падат дрехи и задръжки
Най-важното, което трябва да направите, за да го отведете в рая само с устни и език, е да забравите за комплексите и задръжките си. Някои специалисти сравняват доверието в отношенията между партньорите по време на френска любов с поставянето на главата на дресьора в устата на лъва. В случая лъвицата сте вие. Не хапете – ближете и смучете!

Бързата работа срам за майсторката
Не бързай. Започни с бавно облизване по цялата дължина на члена му. Представи си, че е близалка или сладолед. Ако го правиш с кеф, той със сигурност ще го усети. Ако у теб има и капчица погнуса или друго негативно чувство – отново ще забележи. Първо го налапай, после включи и ръцете си. Мъжете предпочитат усещането на устни по члена, отколкото на пръсти.

Отпусни гърлото
Много жени не харесват френската любов, защото се страхуват от неприятното усещане при естествения обратен гълтателен рефлекс. Случвало се е дори на жени, които не са правили френска любов. Спомнете си прегледа при лекар от уши, нос, гърло, който натиска езика ви с дървена пръчица, за да види състоянието на сливиците. Доближаването към гърлото на някакъв предмет предизвиква естествена реакция. Решението е просто – отпуснете гърлото. Това е тайната дори на гълтачите на саби. Отпускайки гърлото, ще установите, че пенисът му всъщност не е нечовешки голям и можете спокойно да го поемете, стигайки чак до основата му. Бъдете сигурни, че такова цялостно поемане ще му достави невероятно удоволствие. Техниката, при която поемаш члена му до основата, се нарича дийптроутинг и няма мъж, който да не й се кефи. Гаранция!

Вакуум
Обгърнете пениса му с устни плътно, така че да се получи ефект на вакуум. По този начин се движете от горе на долу и след това обратно.

Не забравяйте главичката
Главичката на мъжкия пенис е особено чувствителна. Там се намира голямо количество от нервните окончания. Това я прави особено важна част от цялата мъжественост. Отделете й специално внимание.

Околосветско пътешествие
Движенията нагоре и надолу по пениса са важни, но още по-важни са движенията с език в кръг.

Ами, зарзавата?
Не забравяйте, че тестисите са част от цялата мъжественост. Много жени ги изключват от цялата френска картинка, с което допускат груба грешка. Докато устните ви са заети с пениса му, може да галите тестисите му с ръка или леко да ги драскате. Леко, казах!

Перинеумът – мъжката G точка
Обърнете внимание и на едно друго тайно местенце на мъжа – перинеума. Това е областта на между скротума и ануса. Тази част е също толкова чувствителен, колкото е и пенисът. Галете, драскайте внимателно с нокът.

Погледни го в очите
Щом му доставяш удоволствие, значи няма нищо срамно в това, което правиш. И хайде стига вече с тези съмнения и комплекси! Оралната любов не е само за талантлива мръсница, а за всички. Погледът действа още по-сближаващо. Виждайки неговата възбуда и удоволствието, което е изписано на лицето му, и на теб ще ти стане по-хубаво.

granger
06-28-2012, 18:22
като цитираш от друг сайт поне слагай източник. Общоприето правило е.
Четейки опитите за оригиналничене сигурно е от Космополитан

mechone
06-28-2012, 18:26
www.ladyzone.bg

Доволна ли си ? Не съм се опитвала да влагам каквато и да е било оригиналност! Какви сте вие , бе хораа? Защо винаги трябва да се заяждате и да се правите ма модератори и такива , на които им пука. Просто се опитах да помогна, какво като не съм сложила източника? Ясно е, че не съм си изсмукала инфото от пръстите! Опитах се да намеря една друга статия, която няма автор, нито сайт, но не успях. Аз поне си направих труда да намеря информация.. :) Усмихвай се повече, няма да ти навреди! :)

Archifendexia
06-28-2012, 18:28
Информацията е полезна, за което съм ти много благодарна. :)

Но същността е - Как да преодолея неувереността си?

granger
06-28-2012, 18:30
Не се заяждам,а ти казвам,че е хубаво да сложиш източника, така е прието :lol:
И няма нищо по-лошо от това да се спечеш...продължавай с опитите и с всеки ще ставаш по-добра.

DarkTemplar
06-28-2012, 18:32
Но същността е - Как да преодолея неувереността си?
Свири на "инструмента на президента" по-често.

MarkKnight
06-28-2012, 18:59
мислех,че имаш проблеми с френската....гимназия,ама ...

по темата...аз не вярвам той да се оплаква,щом не те е скастрил му харесва,давай по-смело

marilyn
06-29-2012, 09:32
granger е права, би трябвало като копираш нещо да посочиш източника на информация...
По темата: когато се научиш, ще станеш уверена. Опитът дава много.... отначало ясно, че не знаеш много дали ще му хареса и тн... ама ясно, че няма да те нахока, ами ще те окуражава за да се научиш. Кажи му да те наставлява, да ти говори какво да му правиш и ще свикнеш. А с практиката ще ставаш все по-добра и по-добра и така ще се увериш в себе си, че можеш.

machoka
06-29-2012, 10:50
Абе..

1во прочето статията по-горе.

2во - щом ти е в устата, няма как да не му хареса. всичко останало са излишни филми, за които сама си си виновна.

heartshapedbox
06-29-2012, 12:16
Ще се осъвършенстваш с повече практика. Давай смело.

anonymous708973
06-29-2012, 13:44
2во - щом ти е в устата, няма как да не му хареса.

Не съм съгласна. Тва, че някоя ти лигави мръвката, не означава автоматично, че е супердобра.

Неувереността се преодолява с опит...и като му видиш доволната физиономия след свършването. Сподели му проблема си и го помоли да те насочва (тоест, да ти казва кога иска по-силно, по-леко, по-бързо, по-бавно), защото искаш да му е максимално хубаво. :)

IseeDEADbodies
06-29-2012, 14:49
Повторението е майка на знанието !!! В случая и моженето :lol:.

Entombed
06-29-2012, 15:29
www.ladyzone.bg

Доволна ли си ? Не съм се опитвала да влагам каквато и да е било оригиналност! Какви сте вие , бе хораа? Защо винаги трябва да се заяждате и да се правите ма модератори и такива , на които им пука. Просто се опитах да помогна, какво като не съм сложила източника? Ясно е, че не съм си изсмукала инфото от пръстите! Опитах се да намеря една друга статия, която няма автор, нито сайт, но не успях. Аз поне си направих труда да намеря информация.. :) Усмихвай се повече, няма да ти навреди! :)

Защото това са основите на авторското право. Всеки път, когато копираш дословно информация от друг сайт, който е лицензиран по закона за авторското право, при вариант за отдаване на информация при поискване на сложен "източник", ти ощетяваш автора, който си е направил труда да го напише. Затова не се прави на много отворена, а спазвай елементарни форумни правила.

machoka
06-29-2012, 15:34
Не съм казал, че означава, че е супер добра. Казвам, че при очевидната приблизителна възраст на авторката и партньорът й, всяко 'лигавене на мръвката' се приема за висш сексуален пилотаж при момчето, така че почти няма шанс да не му хареса.

SmilezZz
06-29-2012, 15:35
Отпусни се просто и забрави всички притеснения и задръжки. Това ще е първата ти крачка, при преодоляването на неувереността. Втората вече се придобива с опит и с доволната физиономия, след като е свършил. Можеш и да поговориш с него - да те упъти какво да правиш , кога и как. Няма нищо срамно, все пак го правиш, за да му доставиш удоволствие. Отпусни се просто, недей мисли за нищо и се отдай на момента.

iwwo_
06-29-2012, 17:46
Обожавам да ми правят свирки, дали могат или не няма значение - обожавам! :lol:

granger
06-29-2012, 17:47
И кат' не може да прави, къв ти е кефа?

iwwo_
06-29-2012, 18:01
Има начин ;) и ся като ти погледнах аватарчето ми се заискааа :( :lol: :lol:

granger
06-29-2012, 18:03
Погледай го още малко,току виж пък стане нещо :lol:

iwwo_
06-29-2012, 18:05
То туй да ставаше, истински щастливец да бях :lol: