PDA

View Full Version : Сексът при 12/13 годишни



nekva ligla
06-28-2012, 19:01
Чудя се как 12 13 годишни момичета не могат да пишат правилно, а са тръгнали да питат по форуми за сексa :O :O И още повече ме учудва фактът, че на такава ранна възраст някои са спали с толкова много момчета........ ! Вие на колко години загубихте девственоста си ?

ADMIRALKA14
06-28-2012, 19:04
Ти първо отвори някой учебник по български, а после дискутирай грамотността на другите.

AnzaRe
06-28-2012, 19:08
еМ искат кеф бе :)

nekva ligla
06-28-2012, 19:09
Ти първо отвори някой учебник по български, а после дискутирай грамотността на другите.

И защо ?

OnlyGirl
06-28-2012, 19:10
Има 56945694569 теми на този въпрос + туй има тема `На колко години изгубихте девствеността си`. Обсъждано е един милион пъти. Всеки да си го прави когато му се ще, ако иска и на 5 годинки да се е*е..

radostyy
06-28-2012, 19:15
ами те сега си мислят че са яки ама после ще съжаляват

HoBaTopka
06-28-2012, 20:39
Офф кво толкова !!

Така са си избрали. Това е техният живот. Това е техният начин.
Можеш да се чудиш колкото си искаш! Това не ти влиза в работата :p

granger
06-28-2012, 20:43
Не ми влиза в работата,че има малки курви по на 12 , 13 години. Майките им като са били със същия манталитет кво да се очаква от децата?! Щото са си деца, и не можете да му убедите ,че една 12-13 годишна има някакви особени познания на тема секс...ама по никакъв начин. После нека реват...
Голямото геройство е да се разкрачиш...
Ма кво ли се учудвам,кат нямат акъл за 5 стинки.

ccdesigns
06-28-2012, 20:48
еми да Плам, не ти влиза. най-малкото - нищо не можеш да промениш. единственото, което можеш да направиш е ти да не ставаш такава и да не позволяваш на дъщеря ти да става такава.

FlyingUnderpants
06-28-2012, 20:50
ами те сега си мислят че са яки ама после ще съжаляват

що

DarkTemplar
06-28-2012, 21:39
Моята я изгубих на 8 и половина... една 13-годишна какичка злоупотреби с доверието ми... :(

granger
06-28-2012, 21:40
Милото...

nekva ligla
06-29-2012, 06:05
Офф кво толкова !!

Така са си избрали. Това е техният живот. Това е техният начин.
Можеш да се чудиш колкото си искаш! Това не ти влиза в работата :p

Добре де ! Офф човек да не пусне една тема.... ! Какво ме нападате все едно съм ебати грешницата, че съм пуснала тази тема...... :(

mechone
06-29-2012, 08:02
Щом са го направили на 12, значи според тях са били готови и са го искали. След време те ще си трошат главите, когато дъщеря им някой ден стане голяма и ги попита "Мамо , а ти кога изгуби девствеността си?" .

ADMIRALKA14
06-29-2012, 08:54
Щом са го направили на 12, значи според тях са били готови и са го искали. След време те ще си трошат главите, когато дъщеря им някой ден стане голяма и ги попита "Мамо , а ти кога изгуби девствеността си?" .

Защо пък да си трошат главите? Ще излъжат и толкова.

Supermassive____
06-29-2012, 13:24
Едно време беше нормално 12-13 годишните да скачат на въже пред блока..

mechone
06-29-2012, 14:03
Защо пък да си трошат главите? Ще излъжат и толкова.

Supermassive____ ти отговори на въпроса :) А и какъв родител ще е, ако тръгне да лъже детето си ?

SmilezZz
06-29-2012, 14:59
Да си го правят, щом го смятат за добре. Писнало ми е вече да ги обсъждам, тъй като ефект няма да има - това поколение просто е тръгнало така, че да раздава плътта си наляво и надясно, без да влагат някакви чувства. Жалко, но факт.

През какъв период минават - не знам. Какво мисли имат - не знам, не ми се е случвало да минавам по такъв период и да съсипвам всичко на тази възраст. Някои от тях , може би, си мислят, че са готини като го направят. Други: "те приятелките ми вече не са девствени, време е и аз да правя секс" и някакви жалки измишльотини. Да правиш секс, при условие, че не си готова, само защото приятелките ти са го правили вече.

Първият ми път беше на 16. Не се срамувам и не съжалявам за това: реших, че съм била готова и че съм с човека, с който наистина искам. С който, след време, няма да съжалявам, че съм го направила. Вложила съм чувства и емоции, и точно това прави моят първи път, различен от техните чукания ей - така.

Entombed
06-29-2012, 15:22
Чудя се как 12 13 годишни момичета не могат да пишат правилно, а са тръгнали да питат по форуми за сексa :O :O И още повече ме учудва фактът, че на такава ранна възраст някои са спали с толкова много момчета........ ! Вие на колко години загубихте девственоста си ?

Първо - пише се "12-13 годишни".
Второ - изречение никога не започва с И.
Трето - пише се "девствеността".
Говори после за грамотност. Говори, говори.

machoka
06-29-2012, 17:14
Защото културата ни е такава и семействата също.

SisiStrange
06-29-2012, 17:58
Те са си деца. Като бях на 15 плюех срещу тях. Сега по-скоро обвинявам родителите им. Когато си малък и цялото влияние на вашите е да ти дадат пари и да те скастрят за някоя оценка, е лесно да тръгнеш по лош път и да се повлечеш с някоя тъпа компания.

HoBaTopka
06-29-2012, 20:06
Чудя се как 12 13 годишни момичета не могат да пишат правилно, а са тръгнали да питат по форуми за сексa :O :O И още повече ме учудва фактът, че на такава ранна възраст някои са спали с толкова много момчета........ ! Вие на колко години загубихте девственоста си ?

Зашо да не пишат във форума за секс? Защо да не попитат? Защо да не разберат? Зашо пускаш теми, които на никого не помагат?

В тази тема може само да се вайкаме за деца, направили може би грешка. Всичко зависи и от ситуацията, обстоятествата, та и възпитанието (както каза някой по-горе) и .. и ... и... Пък току виж някоя се поучила от грешката си, па следващия път внимавала, че и била по-голяма ;)
Ако си мислиш, че си първата, която умува над това, ми не си.

PyCoKoCkA93
06-29-2012, 20:38
Първо:НЕ ти влиза в работата кога съм си направила сефтето
Второ:Още по-малко би трябвало да те интересува съдбата на малолетни курволяци без грам възпитание и правилна ценностна система

notlike
06-29-2012, 22:44
Авторе, отговорът се нарича циганизация - вместо циганите да вземат някое хубаво качество от нас, ние попиваме всичките им навици - клатене преди навлизане в пубертета, цигари на 10-11, пиене на евтин алкохол, спане до никое време, мързел, ореваване на света за дребни проблеми, постоянно търсене на изгода и преебаване на другия. Жалко, но това е самата истина. Сами си вкарваме вълка в кошарата - колко хора ходят ежедневно на чалготека, слушайки безсмислена музика? Колко се напиват всеки ден, защото не могат да се забавляват без алкохол? Колко хора се мъчат да изглеждат оригинални, но в жалките си опити пишат името си грешно? Защо всеки втори се хвали как се оправя вместо да се опитва да отбележи постижения, които заслужават уважение? Въпросите са реторични, не се нуждаят от отговор.

Your.Passion
06-29-2012, 22:49
Не ми влиза в работата,че има малки курви по на 12 , 13 години. Майките им като са били със същия манталитет кво да се очаква от децата?! Щото са си деца, и не можете да му убедите ,че една 12-13 годишна има някакви особени познания на тема секс...ама по никакъв начин. После нека реват...
Голямото геройство е да се разкрачиш...
Ма кво ли се учудвам,кат нямат акъл за 5 стинки.

+1

autumn666
06-30-2012, 09:41
Мдам, откога е незаконно да питаш по форуми за секса? Какво като са на 12, интересно им е на децата, а и според мен е по-добре да питат и да разберат по нещичко, отколкото да си разтварят краката без минимална обща култура.
Та кво да ти кажа, липса на акъл и елементарно възпитание. "Айде да се праскаме, щото всички го правят / като големите какички и батковци, за да сме и ние такива."
Е, срещат се и малки изключения, които наистина са се почувствали готови на тази възраст и са открили правилния човек.
Нищо не можеш да направиш, пък и защо ти е. Гледай си у твойта паница, всеки сам решава как да си живее живота.

NyamaGolyamoZnachenie
06-30-2012, 20:54
Не ми влиза в работата,че има малки курви по на 12 , 13 години. Майките им като са били със същия манталитет кво да се очаква от децата?! Щото са си деца, и не можете да му убедите ,че една 12-13 годишна има някакви особени познания на тема секс...ама по никакъв начин. После нека реват...
Голямото геройство е да се разкрачиш...
Ма кво ли се учудвам,кат нямат акъл за 5 стинки.
Аз на 12 годинки знаех повече за секса отколкото братовчедка ми, която беше на 16-17. + това ако са отворени на 12-13 това означава ли, че са курви? на мен първия ми път беше 1-2 седмици след като станах на 14. Курва ли съм дето съм се чукала 1 път и то с човек, който обичам и още сме заедно от половин година ?

nekva ligla
07-02-2012, 19:16
Първо - пише се "12-13 годишни".
Второ - изречение никога не започва с И.
Трето - пише се "девствеността".
Говори после за грамотност. Говори, говори.

Омг !! Всеки греши ! Ти да не си безрешен a ?

granger
07-02-2012, 19:36
Никой не е безгрешен,но щом имаш претенции към грамотността на някого , би следвало твоята да е по-висока , да не допускаш елементарни грешки и да не продължаваш-пред "а" има запетая!

dami666
07-02-2012, 21:25
Това е тъжната реалност.Не мисля,че майките на тези момичета са единствените виновни-вина имат и медиите,и света около нас,който се движи с някаква луда скорост.Не им остана време да са деца..И като гледат голите пайнерки по телевизията..как няма да искат да се праскат на 12?Това влияе на много на подсъзнанието..пък и на съзнанието даже.

Hilary_
07-02-2012, 21:30
оф даже на мен ми писна да пиша по тая тема .. оставете ебливите деца .. да се спасяват кой както може.