PDA

View Full Version : искам да се самоубия!!



marcho
06-29-2012, 08:07
скъсах с приятеля си,ходихме 3 години аз го зарязах защото се отнасяше много пренебрежително към мене и неиздържах повече след това си помислих че ще ме потърси но така и не го направи най много съжелявам защото ми говорише постоянно колко много ме обича и как не може без мен а след като му казах,че го оставям заради неговото неужажение към мен той даже не ми каза да се видим да поговорим мина 1 седмица неска му звъннах да се видим да поговорим той каза че е зает ..хора искам да се самоубия кажете ми някакъж лек начин с хапчета или незнам?????

granger
06-29-2012, 08:14
С незнам най-добре.
Щом си го зарязала значи има за какво,а щом той не те е потърсил,значи едва ли иска да се бори за теб.
Как дори ти мина мисълта да се самоубиеш през главата. Ти в час ли си ?! Не заслужава да си хабиш дори само нервите по него.Боли,но минава...
Стягай се и не мисли за такива простотии.

Bloody-girl
06-29-2012, 08:18
Ами..защо не започнеш да се занимаваш с бълг.език и литература? Времето ти много бързо ще мине и ще си изкараш от главицата такива мисли за самоубийство. Осъзнай се.

mechone
06-29-2012, 09:05
През колко още разочарования и перипети ще преминеш още, просто ти е бедна фантазията... А да се стига до там, че да се самоубиваш...леле, трябва да имаш много слаба психика. Нали знаеш: "Слабите се стремят към порядък.... Силните владеят хаоса." Бъди силна и не се предавай пред най-малката пречка. Пък него го остави, ще видиш как след време ще те потърси, но тогава може да ти се е случило нещо много по-хубаво от него. Бори се.

SisiStrange
06-29-2012, 09:15
Ама че простотия. Как инвалидите и болните тежко не се самоубиват, но няква пикла лети през прозореца, защото е зарязана. Здрава ли си? Да. Някво убер обезобразено, нехаресвано от никого същество ли си? Не. Имаш ли пари за всякакви глезотии, вкл. и интернет? Да. Стой си на гъза.

kpuckoo!!
06-29-2012, 09:18
Скочи от високоо : ))

HoBaTopka
06-29-2012, 09:22
Това да ти е сега за обеца на ухото!

Преди да го отрежеш, говорихте ли? Сподели ли проблема си? Пък и той може нарочно да се е държал така, за да го зарежеш и да е по-лесно, или пък за да ти превлече вниманието ;)

На никого няма да направиш услуга ако се самоубиеш само ще натъжиш близки и приятели

'дето ТЕ не са виновни за нищо ;)

alskdjfhg
06-29-2012, 09:25
Аман от психопати....

heartshapedbox
06-29-2012, 10:46
Стягай се. Да не го беше зарязвала щом ти липсва.
Не може да го режеш и после да чакаш той да ти върви след гъза. Че и щяла да се самоубива, моля ти се.

SmilezZz
06-29-2012, 14:53
По дяволите! Ходили сте три години, а ти си го зарязала - без да говориш с него и да направиш опит да се оправят нещата. Възможно е от доста време насам да му е писнало и да се е държал нарочно така. Възможно е да те има за даденост и да очаква ти сама да го потърсиш и оправиш нещата. Или просто му е вече все тая за теб - така, че не си струва да хленчиш, да се самоубиваш и подобни. Млада си - през още колко такива разочарования ще минеш , не е истина. А ти само от това си решила вече да се самоубиваш. Както ти казаха малко по-горе: как инвалидите и тежко болните не се самоубиват, а ти дето си имаш всичко: и възможност, и здраве и всичко, си решила да се откажеш да видиш хубавото от живота.

error92
06-29-2012, 15:09
Човек, който иска да се самоубие се самоубива, без да пише в тийн форум ^^

FlyingUnderpants
06-29-2012, 15:24
направи го!

PyCoKoCkA93
06-29-2012, 17:48
Това не е решение.Вместо да седиш и да хленчиш,вземи се стегни и иди го потърси у тях и поговорете като зрели хора.Обясни му как наистина се чувстваш и намерете компромисен вариант,вижте дали има шанс да оправите нещата и да спасите връзката си.Но това не става с поведение като твоето-да го зарежеш с един телефонен разговор и да очакваш след това и да дойде да ти се моли.Че той да не е мазохист?!

prosto_chovek
06-29-2012, 17:57
искаш внимание :)

Ukhtar
06-29-2012, 18:08
Вместо да седиш и да хленчиш отиваш и употребяваш доволно хероин, после се самоубиваш по графичен начин, като цялата схема я пускаш на живо с уебкамерата.

Ще завладееш интернеда!

LadyTerrible
06-29-2012, 20:31
Какво самоубийство?! Чисто преиграване си е това за мен...щом си го зарязала си е имало причина и тогава тя ти се е струвала достатъчно важна.Четейки надолу,обаче ми се стори,че го "късаш",за да ти му привлечеш вниманието.Е,не си успяла,явно на човека на му пука толкова за теб.И от какъв зор ще му звъниш след като ТИ си го скъсала??Просто го преживей...на всеки от нас ни се е случвало,даже не 1 път...и не сме тръгнали да се самоубиваме....

JuStElly
06-29-2012, 21:14
Я да се стягаш!!! Бъдете силни,бе момичета... къде сте видели някое момче,например,да е тръгнало да се самоубива,защото скъсало с гаджето си?! Има толкова по - важни неща.

CupcakeKitty
06-29-2012, 21:26
При положение че си толкова зле за да напишеш подобно нещо...
с удоволствие бих ти казала някой друг начин за самоубийство
само да се сетя

notlike
06-29-2012, 21:36
Резнала си го без да говорите на тая тема? Ти сливи в устата си ли имаш? И ако се самоубиваш, направи го по начин, по който поне ще влезнеш във вестниците. Аз чета пресата, току-виж съм се сдобил с твоя снимка от в."24 часа" :)

sashko705
06-29-2012, 21:44
Така... има много начини за самоубийство... аз лично за най-безболезни намирам гълтането на хапчета и пръсването на главата с пистолет.. ноо винаги можеш да се обесиш, да се напиеш до смърт, да се хвърлиш пред влак, да се хвърлиш от адски висока сграда (между другото можеш да умреш докато падаш), да гладуваш до смърт, да се удавиш, да си прережеш вените (ама хоризонтално, а не вертикално, защото няма да могат да ти ги зашият) ии... много други за които не се сещам в момента... Suicide is painless :D

glock
06-30-2012, 08:16
скъсах с приятеля си,ходихме 3 години аз го зарязах защото се отнасяше много пренебрежително към мене и неиздържах повече след това си помислих че ще ме потърси но така и не го направи най много съжелявам защото ми говорише постоянно колко много ме обича и как не може без мен а след като му казах,че го оставям заради неговото неужажение към мен той даже не ми каза да се видим да поговорим мина 1 седмица неска му звъннах да се видим да поговорим той каза че е зает ..хора искам да се самоубия кажете ми някакъж лек начин с хапчета или незнам?????

Заколи се с лъжица, че да се спукам от смях като го чуя по новините ..

VDimitroff
06-30-2012, 09:04
Купи си пистолет...лесно се намират,ако имаш затруднение->лс :D :D

Tyler The Creator
06-30-2012, 09:18
Кажи къде живееш, докато правиш примката аз ще прескоча да ти ритна столчето. Cry for attention. Правилното решение си взела да се самоубиеш...

blaaablaaablaaa
06-30-2012, 09:59
"искам да се самоубия!! " И аз искам... Ама не го правя, защото знам, че винаги има надежда. Макар и малка. Дори да е нищожна. Най-лошият начин, по който можеш да си изиграеш картите, е да ги хвърлиш и да се откажеш от всичко. Never back down! Нищога не се отказвай от мечтите си.
По темата... Ако толкова много ти липсва, му го покажи. Думите, когато са казани искрено, правят чудеса. Така че му покажи какво чувстваш и колко много ти липсва.
В краен вариант, ако нещата не потръгнат: времето ще помогне, то не лекува напълно раните, но ги превързва. Може да остане белег, но поне няма да кърви... :)

neverlookback
06-30-2012, 10:07
Не упреквайте момичето, че му минават такива мисли през главата. Сигурна съм, че на всеки втори в някакъв период от живота му са му минавали същите. Понякога наистина има такива моменти, в които се чувстваш в безизходица, въпроса е обаче да разбереш, че самоубийството не решава никакви проблеми, защото от това ще страдат само близките и роднините ти. Ако мислиш, че ще притесниш твоя човек за дълго, грешиш, живота продължава за всички. Стегни се и се огледай за друг по-подходящ, който ще заслужава обичта ти. Това момче със сигурност не е за теб.

vassy
06-30-2012, 20:57
начии..
1. не се самоубивай... колко хора по света с толкова по-жестоки болки се борят пък ти...
2. следващият пет мисли преди да направиш нещо
3. с хапчета и падане от високо нищо не правиш... с рязане на вени - пак нищо не правиш... с пистолет - има шанс, но едва ли ще го направиш както трябва..

Истината е, че да се самоубиеш не е лесно...

bilqnavod
07-01-2012, 12:11
Я да те попитам аз сега тебе. Как така ще се самоубиваш? Струва ли си заради момче, което не те заслужава. За бога вие сте имали просто връзка, която не се е получавала по обясними причини. Нито сте били женени, нито деца сте имали, нито имате какво да делите. САМО ЕДНО ТИ КАЗВАМ - НЯМА ДА НАКРИВИШ НА ШАПКАТА НА НИКОЙ АКО СЕ САМОУБИЕШ. Смяташ, че ако той разбере, че си мъртва ще му вмениш чувство за вина? Така ли мислиш? Смяташ ли, че ще дойде на гроба ти и ще реве колко много съжалява, че е постъпил безразлично с теб? Съмнявам се. Не само че няма да се сети за теб, но като разбере, че си се самоубила, ще се обеди, че е бил с една луда и само ще се зарадва повече, че се е отървал от теб. Жестоко ли ти звучи? ами факта, че самоубийството е такъв голям грях за душата? За това замисляш ли се? Знаеш ли, чела съм, че който се самоубие, после се прераждал в животно? Струва ли си кажи ми, заради един смотльо. Хайде недей така. Не знам на колко си години, може да нямаш друг опит с мъжете. Всеки е страдал за любовта. Няма човек на тази земя който да не е бил засегнат от това или разочарован Вземи се в ръце и се занимавай с текущите си задължения, а любовта - тя все някога ще се появи - говоря за истинската любов... Пожелавам ти успех! :)

ge6aaaa3
07-01-2012, 14:19
Ако ще се самоубиваш, направи ми услуга. Вземи един чадър, отвори го и скочи от някой мост! С братовчед ми се хванахме на бас, той ми говори, че можело да се оцелее така, а аз, че чадъра ще се счупи. Не сме намерили кой да пробва, та ако удариш едно рамо, ще сме ти благодарни.


Какви са тея глупости- "искам да се самоубия"?!? Ако наистина искаше, да си се самоубила, не да съобщаваш по форуми! И какъв, по-точно, проблем, би решила със самоубииство? Няма да отидеш на "по-добро място", ако това ти е надеждата. Самоубиват се страхливците, които не могат да се справят с проблемите и бягат от тях...

fenasf
07-01-2012, 18:10
Намери огнестрелно оръжие, за предпочитане е пистолет и го сложи в устата си като дулото трябва да сочи към мозъка ти. Стреляй. С повече късмет ще си мъртва за секунди.

http://farm3.static.flickr.com/2235/2415527871_c7097d7449_o.jpg

Друг вариант е с нож, но трябва да знаеш как да си нарежеш вените - разпори си цялата предмишница успоредно на показалеца, не перпендикулярно. Не ти препоръчвам този метод, много боли.

http://pigroll.com/img/make_it_count.jpg

Можеш също така да се удавиш, макар че и това е доста мъчително пък и може някой да те спаси.

Ако ти се занимава и си сръчна, ето как се връзва бесило -

http://www.youtube.com/watch?v=cJwsJXbS_Ok

само трябва да намериш дебело въже и подходящото дърво.


Има още безброй начини, стига да си мотивирана, сигурен съм, че ще се справиш. Успех :)

irr3plac3able
07-02-2012, 19:01
Първо ходи на психиатър .......

balu4ka
07-03-2012, 03:59
Недей го прави,защото първо е нещо за което ще съжаляваш ,ако не се получи.Ще нараниш родителите си ,близките си,приятелите си и най- вече себе си.Той не иска да е с теб,защо ти продължаваш да искаш ?Ако искаше да е с теб щеше да те потърси.След като не си оценена не съжалявай,някой друг ще го направи...

ForsakenFreak
07-03-2012, 15:04
Научи се да контролираш емоциите си, дете.

Verminaard
07-03-2012, 16:30
Тоя кенеф жив ли е или още се опитва да си среже вените с парче кашкавал?

Desii_d
07-03-2012, 17:35
Недей прави глупости бе .. щом е станало значи е трябвало ! Я горе главата .. след време той ще те потърси или просто е трябвало наистина да стане така ! :))

heartshapedbox
07-04-2012, 09:45
Самоуби ли се вече?

ge6aaaa3
07-05-2012, 09:26
Самоуби ли се вече?

И аз това се питам... Чакам резултатите от теста с чадъра.

kateto15
07-05-2012, 13:19
Стягай се. Да не го беше зарязвала щом ти липсва.
Не може да го режеш и после да чакаш той да ти върви след гъза. Че и щяла да се самоубива, моля ти се.

+ 1 :)

bilqnavod
07-05-2012, 20:58
Леле, почвам да се притеснявам за това момиче :( хич не отговаря :(

Bloody-girl
07-06-2012, 08:44
Самоуби ли се вече? Интересно ми е.

Proxima
07-06-2012, 11:00
Абе вие се бъзикате с това, но когато бях първи курс в университета имаше вълна от самоубийства на момчета, които са били зарязани от приятелките си след 2-3 годишна връзка. За 1 седмица 3 момчета и 1 момиче скочили от покривите на 17-18 етажни блокове. По-добре преди да правиш каквото и да било се замисли за последствията върху човека от семейството ти, на който най-много държиш (майка,баща,баба,дядо,стрин а,леля,чичо,вуйчо и т.н).
А как да процедираш с него - ами то ти си го зарязала .. имало е защо. Напълно е възможно и да ти е изневерявал по това което описваш така, че отиваш при него (без уговорки по телефона; неочаквано) заставаш право в лицето му и очи в очи го питаш каква е причината да се е държал така. Каже ли ти "ами вече няма тръпка" "омръзна ми" и т.н или ако тръгне да се дърпа, че нямал време сега и бързал, значи има друга. Може и да не е спал с нея, но да й е метнал око. Задаваш му директно въпроса "Има ли друга" и ако не може да ти отговори като те гледа в очите значи има. В тоя случаи ако има кола хващаш ключовете и започваш да рисуваш върху капака. Ще ти стане много по-леко и ще видиш, че такива гадове не заслужават толкова внимание.

Glamour92
07-06-2012, 18:11
Да,авторката очевидно не се отличава с интелект,но пък темата за суицида по света ми е болна...
Не ми се пишат тиради,които и без това ще бъдат прочетени през ред,просто прилагам един прост съвет.
Планирай си самоубийството-представи си го в детайли,с абсолютно всички подробности,като не наблягаш на ъм,розовата страна на нещата...използвай цялата си фантазия,за да преживееш ментално всичко в пълни краски-в това число и най-противните и отблъскващите.Всичко,абсол ютно,в цялостност и пълнота.

А след това си дай срок-по възможност достатъчно дълъг(все пак иде реч,за голЕмо и съдбоносно дело)-да речем,година.
Изживей си я,както си му е редът и го направи като хората-все пак ти е последна,нали..?

...едва след това пристъпи към действие...ако все още ти е до това...

rockandroll
07-07-2012, 01:19
хвърли се от някъде нищо няма да усетиш ;)

SuperBadSuperFresh
07-07-2012, 12:05
Стегни се,ей това е лека.Защо ти е гадно?Че се е държал пренебрежително,че сте скъсали,или че не те е търсил след това.И как хем ти е говорил,че те обича,хем се е държал гадно?