PDA

View Full Version : Малко объркано .... : (



freefrog
06-29-2012, 18:12
Ами здравейте.. Моята история е за момче, коетооо .... което .. Абе запознахме се март месец ии става вече почти 4 месеца се занимавам с него. В една компания сме почти винаги сме заедно, заедно ходим по рождени дни и т.н. Той е на 16 (ще прави 17 скоро) а аз на 14 .. имаше от началото интерес към мен. Бяхме се целунали на едно кафе, след това пак и на рождени дни пак и общо взето все едно бяхме заедно.. Много пъти съм си говорила по-сериозно с него на тема 'връзка' и той също е сериозен решаваме да излезем и винаги не се получава. Когато му пиша във фейсбук почти никога не ми отговаря или ако ми отговори е някаква тъпотия, когато му звъня си говорим с часове. Напоследък се бяхме позабравили и днес той ми звънна, за да отида в един негов приятел там се събирали, но съм наказана и не можах да отида и като си говорихме по телефона той ми каза ''моля те ела искам да те видя трябваш ми'' обясних му че няма да мога да отида и той ми каза че ще заминава за Италия след няколко дена и няма да си е тук цяло лято и много иска да ме види преди да замине и му предложих утре да се видим и той отново започна да си вади някакви извинения .. Смисъл винаги си намира извинения като стане по-сериозно .. на последният рожден ден на който бяхме заедно след като си тръгнах той се целувал с едно друго момиче и на другият ден като му го казах това и като го питах защо го е направил той ми излезе с извинението бях мнг пиян не помня нищо ... да беше пиян но да не помни нищо .. ми беше малко съмнително ... та така винаги увърта и това ме дразни в него а ми каза че ме харесва и иска връзка с мен ... И искам да попитам струва ли си да се занимавам с него и да го изчакам да се прибере от Италия ... защото прекалено мнг съм го чакала няма да ми направи впечетление 2-3 месеца още .....

bbadass
06-29-2012, 18:50
Изчакай да се прибере и тогава виж накъде отиват нещата :) Така е най-разумно :)

PyCoKoCkA93
06-29-2012, 19:19
Да не се жениш за него,че да го чакаш да си оправи пубертетските настроения?

DragonLady
06-29-2012, 19:47
Кво се занимаваш с тоя? Ще те прави на маймуна, а ти ще го търпиш? От де на къде?
Махай го! Явно само те лъже и размотава.

LadyTerrible
06-29-2012, 20:10
Кефи ти се,но не му се обвързва сериозно.При мен положението е същото....обаче да се целува с друга?!Тук вече би ме загубил.Зависи дали са ти здрави нервите да го търпиш...ти решаваш.

loveme454
06-29-2012, 20:34
Ако те харесва няма да се целува с друга :) колкото и да е пиян.

blaaablaaablaaa
06-29-2012, 22:56
Изчакай да се прибере от Италия. Времето ще покаже дали е к*рвар или просто не е бил сигурен дали между вас ще потръгне, или наистина е бил прекалено пиян, което едва ли е било причината за онази целувка.

a1a2b3v
06-30-2012, 04:54
Ухх милата, играе си с теб... на твое място бих се отказала. Ако му беше до обвързване, досега щяхте да сте си заедно. Той просто си се сеща за теб периодично, когато му доскучае...

LeprikonA
06-30-2012, 05:35
Пращаш си го в Италия и не се занимаваш повече.

AnzaRe
06-30-2012, 06:13
Куфарите,гарата - АРИВИДЕРЧИ от моето тифтиерчи :)

SmilezZz
06-30-2012, 07:49
Нямаш право да му държиш сметка с кого , какво е правил - при условие, че вие не сте заедно. Той си има право да се целува , с когото си иска - друг е въпроса, че ако те харесва: няма да го направи. Все тая. Спри да се занимаваш с него,т.е. недей храни надежди да се получи нещо повече от приятелство между вас. Той е несериозен и може би е от типовете, които не знаят какво искат.